Цифрове просування включає в себе безліч інструментів, в тому числі поштову рекламну розсилку. Мета даного методу - ознайомлення потенційного клієнта з перевагами товару/послуги, а також підтримка з ним постійного контакту. Простіше кажучи, email-розсилка - це засіб спілкування з цільовою аудиторією. Однак часто по-старому цей цілком коректний метод повідомлень плутають з настирливим спамом, що не зовсім правильно. Давайте розберемося, у чому переваги даного інструменту та як зробити email-розсилку якісною.

Детальніше

Раніше всі дані з логістики зберігалися у папках в паперовому вигляді. І для того, щоб знайти необхідну інформацію, співробітникам потрібно було відкривати шафу, діставати папку, шукати документи ... Уявімо типову ситуацію: автомобіль їде на завантаження товару, на місці завантаження потрібно попередньо надіслати копію техпаспорта машини (для перевірки)...

Детальніше

Однозначно, що багато у світі змінилося з приходом в наше життя вірусу COVID-19, і навіть після закінчення пандемії зміни будуть незворотні. На жаль, в нашій країні бізнес не отримав відчутної підтримки держави. А це означає, що підприємці змушені самі рятувати свою справу і розраховувати тільки на свої сили. Прикро, що не всі пережили карантин: багато ресторанів, кафе й магазинів так і не відкрилися після ослаблення карантину. Ну а ті, хто все ж зміг залишитися на плаву, цілком очікувано задаються питаннями: "Як бути далі і до чого готуватися?".

Детальніше

Просування товару або бренду є одним з процесів, які не можна завершити і здати «під ключ». Маркетинг не сприймає почуття самозаспокоєння, його методи постійно змінюються - з'являються нові ефективні прийоми просування, а багато старих інструментів просто втрачають свою актуальність. В даному матеріалі будуть розглянуті ті й інші.

Детальніше

Новий 2020 рік уже став знаковим для всього світу, причому знаковим зі знаком «мінус». Коронавірус COVID-19 не тільки забрав безліч життів, але також паралізував діяльність бізнесу по всьому світу. Україна, на жаль, не стала винятком. Багато підприємців в період карантину відмовляються від запланованих проектів, включаючи SEO-просування свого бренду. Безумовно, таку позицію можна зрозуміти. У період поточного безгрошів'я та неясних перспектив кожен прагне заощадити. Однак чи правильно це в перспективі? Однозначно ні.

Детальніше

Кількість фрілансерів - людей, що працюють віддалено через інтернет - щодня зростає. І це не дивно. Віддалена самостійна робота гарантує незаперечні переваги у порівнянні з класичним працевлаштуванням. У питаннях організації роботи нам допоможуть спеціалізовані веб-ресурси - сервіси та програми, які роблять роботу онлайн максимально впорядкованої та результативною. Перерахуємо 8 найбільш актуальних з них.

Детальніше

Внаслідок розгулу коронавірусу в Україні сьогодні виник дефіцит на деякі групи товарів. Ми не будемо їх перераховувати, всі знають, про що йде мова. Проблема в тому, що подібна ситуація має безпрецедентний характер.

Детальніше

Ті, хто користуються Google, а саме сервісом Maps, напевно помітили, що у 2019 році на екранах стала виникати помилка з текстом «For development purposes only». Це вказує на те, що необхідно обзавестися Google API Key, для сервісу Maps. Ми підготували для вас інструкцію про те, як це зробити.

Детальніше

Створити свій блог при нинішньому розвитку сфери IT відносно просто. Знання та навички, звичайно, потрібні. Але за великим рахунком можна впоратися з поставленим завданням, використовуючи сучасні CMS платформи, на зразок WordPress, а також деякі поради, які будуть озвучені в даному матеріалі. Давайте розглянемо декілька основних правил, як створювати блог з нуля і на чому робити акценти в процесі.

Детальніше

За останній час значно змінилися правила роботи для затребуваних фахівців. Все частіше співробітники переводяться на віддалену роботу, яка не вимагає певного графіка і обов'язкової присутності на робочому місці в офісі. Персонал набагато частіше цікавиться саме таким типом зайнятості для забезпечення заробітку.

Детальніше