Ті, хто користуються Google, а саме сервісом Maps, напевно помітили, що у 2019 році на екранах стала виникати помилка з текстом «For development purposes only». Це вказує на те, що необхідно обзавестися Google API Key, для сервісу Maps. Ми підготували для вас інструкцію про те, як це зробити.

Детальніше

Створити свій блог при нинішньому розвитку сфери IT відносно просто. Знання та навички, звичайно, потрібні. Але за великим рахунком можна впоратися з поставленим завданням, використовуючи сучасні CMS платформи, на зразок WordPress, а також деякі поради, які будуть озвучені в даному матеріалі. Давайте розглянемо декілька основних правил, як створювати блог з нуля і на чому робити акценти в процесі.

Детальніше

За останній час значно змінилися правила роботи для затребуваних фахівців. Все частіше співробітники переводяться на віддалену роботу, яка не вимагає певного графіка і обов'язкової присутності на робочому місці в офісі. Персонал набагато частіше цікавиться саме таким типом зайнятості для забезпечення заробітку.

Детальніше

Кожен, хто починає бізнес в інтернеті, прагне максимально спростити всі виконувані функції свого майбутнього сайту і підготовку до його створення. Існує безліч сервісів, які з легкістю допомагають в роботі початківцям.

Детальніше

Чому одні рекламні агентства зливають бюджет замовників, в той час як іншим вдається без особливих зусиль залучити нових відвідувачів сайту? Секрет простий: справа у використовуваних методах. SEO не стоїть на місці, постійно змінюється, й часто з високою швидкістю. Якщо спиратися виключно на старі перевірені методи, що ефективно працювали у свій час, можна втратити відчутну частину клієнтів.

Детальніше

Ми поставили за мету вести рекламу на більш релевантні сторінки безпосередньо з тим товаром, який цікавить користувача. Але для того, щоб підтвердити нашу гіпотезу про релевантність сторінок з шуканим товаром, необхідно було провести тестування сторінок.

Детальніше

Через обмежений бюджет в акаунті була налаштована одна РК (для пошукової мережі) за всіма видами товарів. Також була налаштована кампанія в КМС для брендового ремаркетингу.

Детальніше

Наш клієнт – Харківський завод «Спортінвентар». Створення сайту для заводу «Спортінвентар» було виконано у шість етапів, кожен з яких мав свої нюанси.

Детальніше

«Cток Чобіток» - це ціла мережа фізичних магазинів, в яких дуже багато товару. Тривалий час бізнес функціонував виключно офлайн. І коли власник прийняв рішення замовити у нас розробку інтернет-версії магазину, перед нами постало головне завдання: перенести його в цифрову сферу таким чином, щоб зручно було не тільки вже сформованому колу покупців, а й новим покупцям по всій країні.

Детальніше

До запуску Торгової кампанії вартість замовлення з сайту в середньому становила 170 грн, кількість замовлень на місяць з платного каналу не перевищувало 50. Після запуску Торгової кампанії вартість замовлення знизилася до 5,03 грн, кількість замовлень з контекстної реклами досягла позначки 350.

Детальніше