5 гідних книг, які точно будуть корисними для спеціалістів, що працюють у сфері діджитал.

Детальніше

Скласти докладне і грамотне технічне завдання для копірайтера – завдання не просте, досить довге й нудне. Тому багато хто воліє не витрачати на це свій час і просто каже автору тему, посил і приблизний обсяг. А на виході отримують зовсім інший текст, ніж очікували. Він не відповідає SEO-критеріям, поступається за всіма параметрами конкурентам. Як результат – такий текст просто не працює. Гроші витрачені даремно. Тому детальне ТЗ копірайтеру ставити важливо і потрібно.

Детальніше

PBN... Для когоcь таємнича абревіатура, для когось альтернатива біржовим посиланням, що вже приїлися, вихлоп від яких часом не виправдовує ціни і старань. Щоб пролити світло на тему побудови посилального профілю за допомогою створення сіток PBN, ми вирішили взяти інтерв'ю у нашого SEO-тімліда Михайла Данилюка та задати йому кілька важливих питань.

Детальніше

Показник відмов на сайті вашого інтернет-магазину занадто високий? Ви постійно додаєте до каталогу нові товари, але купують їх дуже мало? Дуже схоже, що на вашому сайті «синдром поганої картки товару». Й аналогічні картки у конкурентів виглядають набагато краще. Треба виправляти ситуацію! Як – підкажуть наші правила.

Детальніше

Один з найкращих шляхів саморозвитку та примноження своїх знань – читання книжок. І спеціалісти нашої компанії чудово це розуміють, постійно читаючи як художню, так і профільну літературу і залюбки розповідаючи про найцікавіші книжки. Зустрічайте: огляд книги «Злам маркетингу» від нашого акаунт-менеджера Анастасії. Впевнені, що після такого змістовного опису у вас неодмінно виникне бажання її прочитати.

Детальніше

Компанія «Файні меблі» існує на ринку України більше 15 років і займається оптовим і роздрібним продажем меблів високої якості. Ми зробили інтернет-магазин для продажу меблів по всій Україні, зручний і функціональний.

Детальніше

Colorgradingmaster - це міжнародний проект, в якому зібрані всі актуальні новинки, технології та секрети кольорокорекції в DaVinci Resolve. Наші програмісти розробили портал відеокурсів, які навчають кольорокорекції.

Детальніше

На одному із західних ресурсів ми знайшли цікаву статтю, в якій були розглянуті 6 прогнозів минулого року. На їх основі можна передбачити розвиток соціальних мереж в 2019. Деякі прогнози будуть актуальні і для інших маркетингових каналів.

Детальніше

Детальніше

Часто буває, що людина приходить на курси, проходить їх, а по закінченню робить висновок, що вони були абсолютно марними. Чому це відбувається і як цього не допустити, що потрібно розуміти?

Детальніше