Створюючи нову посадкову сторінку або збираючись вдосконалити ту, що вже працює, варто підійти до цього питання максимально професійно. Просто її наявності недостатньо, потрібно ще й, щоб вона приносила прибуток. Пропонуємо скористатися кількома порадами, що дозволять створити ідеальну посадкову сторінку. Вони можуть стати зручним алгоритмом, виконуючи який покроково, можна домогтися максимальної кількості підписок або заявок.

Детальніше

Будь-який сайт комерційного спрямування вимагає продажів й активного трафіку. Саме ці два критерії враховуються в першу чергу при оцінці, наскільки ефективно просування. Але з деякими сайтами можуть бути проблеми через обмеженість зростання відвідуваності. Чекати ж, коли вкладення хоча б повернуться та почнуть приносити дохід, недоцільно. А це й не потрібно робити, адже існує ще й поняття конверсії, на яку також можна впливати, оцінюючи просування по ній замість трафіку. Професійно працюючи в такому напрямку, легко отримувати ліди навіть без великої відвідуваності. Такий варіант однозначно буде актуальним для сайтів, що недавно створили, а також тих сфер, де трафік невеликий в цілому. Існує кілька способів збільшення конверсії. Спробуємо розібратися в кожному з них.

Детальніше

Буває, що сторінки перестають конвертувати продажі, відбувається зниження трафіку. Це означає, що вони випадають з індексації пошуковими системами. Якщо таке було помічено одного разу, нічого страшного. Але якщо сторінки випадають постійно, необхідно повертати позиції сайту. Оперативна реакція на інформацію про нововиявлену проблему допоможе уникнути неприємних результатів.

Детальніше

Цифрове просування включає в себе безліч інструментів, в тому числі поштову рекламну розсилку. Мета даного методу - ознайомлення потенційного клієнта з перевагами товару/послуги, а також підтримка з ним постійного контакту. Простіше кажучи, email-розсилка - це засіб спілкування з цільовою аудиторією. Однак часто по-старому цей цілком коректний метод повідомлень плутають з настирливим спамом, що не зовсім правильно. Давайте розберемося, у чому переваги даного інструменту та як зробити email-розсилку якісною.

Детальніше

Раніше всі дані з логістики зберігалися у папках в паперовому вигляді. І для того, щоб знайти необхідну інформацію, співробітникам потрібно було відкривати шафу, діставати папку, шукати документи ... Уявімо типову ситуацію: автомобіль їде на завантаження товару, на місці завантаження потрібно попередньо надіслати копію техпаспорта машини (для перевірки)...

Детальніше

Однозначно, що багато у світі змінилося з приходом в наше життя вірусу COVID-19, і навіть після закінчення пандемії зміни будуть незворотні. На жаль, в нашій країні бізнес не отримав відчутної підтримки держави. А це означає, що підприємці змушені самі рятувати свою справу і розраховувати тільки на свої сили. Прикро, що не всі пережили карантин: багато ресторанів, кафе й магазинів так і не відкрилися після ослаблення карантину. Ну а ті, хто все ж зміг залишитися на плаву, цілком очікувано задаються питаннями: "Як бути далі і до чого готуватися?".

Детальніше

Просування товару або бренду є одним з процесів, які не можна завершити і здати «під ключ». Маркетинг не сприймає почуття самозаспокоєння, його методи постійно змінюються - з'являються нові ефективні прийоми просування, а багато старих інструментів просто втрачають свою актуальність. В даному матеріалі будуть розглянуті ті й інші.

Детальніше

Новий 2020 рік уже став знаковим для всього світу, причому знаковим зі знаком «мінус». Коронавірус COVID-19 не тільки забрав безліч життів, але також паралізував діяльність бізнесу по всьому світу. Україна, на жаль, не стала винятком. Багато підприємців в період карантину відмовляються від запланованих проектів, включаючи SEO-просування свого бренду. Безумовно, таку позицію можна зрозуміти. У період поточного безгрошів'я та неясних перспектив кожен прагне заощадити. Однак чи правильно це в перспективі? Однозначно ні.

Детальніше

Кількість фрілансерів - людей, що працюють віддалено через інтернет - щодня зростає. І це не дивно. Віддалена самостійна робота гарантує незаперечні переваги у порівнянні з класичним працевлаштуванням. У питаннях організації роботи нам допоможуть спеціалізовані веб-ресурси - сервіси та програми, які роблять роботу онлайн максимально впорядкованої та результативною. Перерахуємо 8 найбільш актуальних з них.

Детальніше

Внаслідок розгулу коронавірусу в Україні сьогодні виник дефіцит на деякі групи товарів. Ми не будемо їх перераховувати, всі знають, про що йде мова. Проблема в тому, що подібна ситуація має безпрецедентний характер.

Детальніше