Невеликий трафік сайту - не проблема: п'ять способів отримання лідів без високої відвідуваності

Будь-який сайт комерційного спрямування вимагає продажів й активного трафіку. Саме ці два критерії враховуються в першу чергу при оцінці, наскільки ефективно просування. Але з деякими сайтами можуть бути проблеми через обмеженість зростання відвідуваності. Чекати ж, коли вкладення хоча б повернуться та почнуть приносити дохід, недоцільно. А це й не потрібно робити, адже існує ще й поняття конверсії, на яку також можна впливати, оцінюючи просування по ній замість трафіку. Професійно працюючи в такому напрямку, легко отримувати ліди навіть без великої відвідуваності. Такий варіант однозначно буде актуальним для сайтів, що недавно створили, а також тих сфер, де трафік невеликий в цілому.

 Існує кілька способів збільшення конверсії. Спробуємо розібратися в кожному з них.

Спосіб № 1: зробити сайт максимально швидким та мобільним

Лише деякі (це підтверджує статистика) використовують персональний комп'ютер або ноутбук для відвідування потрібного їм сайту. В основному усі користуються мобільним, оскільки це доступніше та зручніше. Й дивно, якщо власник комерційного сайту не звертає на такий момент уваги.

Перше, що потрібно зробити для збільшення конверсії, - оптимізувати швидкість. Якщо доведеться довго чекати завантаження сторінок, то половина потенційних клієнтів може і не дочекатися. В принципі й декстопні відвідувачі також повернуться назад до пошуку, щоб знайти більш зручний та швидкий варіант.

Не менш важливо й те, щоб, як у мобільної, так й у декстопної версії функціонал працював однаково добре. Текст повинен легко читатися, інтерфейс бути зручним і зрозумілим.

Спосіб № 2: менше складнощів

Іноді відвідувачеві сайту здається, що для здійснення покупки йому потрібно пройти справжній лабіринт. Не варто створювати стільки перешкод, адже не всі готові будуть дійти до кінця. Для збільшення конверсії необхідно максимально спростити все, що здатне перешкодити покупці або замовленню послуг. Наприклад:

Спосіб № 3: додавання сайту «особистості»

Замовлення послуги або покупка певного продукту - це не просто комерційна операція, але взаємодія двох людей або клієнта з цілою командою. Завжди легше завоювати довіру, якщо сайт буде «особистістю» в особі співробітників і керівництва компанії. Реальні фотографії офісу або виробництва, а також всіх, хто там працює, роблять сильний вплив на вибір на користь здійснення угоди.

Також можна виділити сторінку, на якій буде інформація про компанію, її історія, фотографія команди творців. Актуальним стане варіант публікацій контенту, що стосується проведених компанією заходів. Переважно подібні варто розміщувати в розділах «Про нас», «Про компанію», «Новини». При цьому важливо, щоб текст був грамотним і цікавим.

Спосіб № 4: правильно розставлені акценти

 Є дві групи користувачів, які шукають певний продукт: ті, для кого важливі характеристики, і ті, хто шукає конкретне рішення проблеми. Шляхом вивчення поведінки потенційних клієнтів сайту, аналізу покупок, тестування пошуку та іншими доступними методами можна визначити, на чому краще зробити акцент. Якщо більше відвідувачів відносяться до другої групи, то слід чітко повідомити їм, які переваги дає продукт, наприклад, допомагає заощадити час або гроші, гарантує безпеку, надійність, має відмінну якість.

Спосіб № 5: виконані роботи

Практично не існує клієнтів, які готові повірити на слово, тому красивими, професійними текстами вже нікого не здивуєш. Саме тому на сайті обов'язково повинні бути приклади виконаних робіт, які допоможуть зрозуміти клієнтові, як можна вирішити його проблему. Бажано оформити все це в портфоліо для більш зручного пошуку і обов'язково вказати детальну інформацію про проект.

От і все. Всього п'ять способів допоможуть збільшити конверсію навіть при невеликому трафіку. Головне ж не скільки користувачів інтернету побачило сайт, а скільки з них вчинило покупку або зробило замовлень.

А ще варто пам'ятати, що в будь-якому випадку залишатися на місці не можна. Можна пробувати один із способів або все одночасно, експериментувати, аналізувати. Результат однозначно буде!

Підпишіться на новини

Залиште ваш e-mail, щоб отримувати новини.

Обговоримо ваш проект?
Dog