Комплексний інтернет-маркетингдля вашого бізнесу

Обговоримо проект?

Наші переваги

ВІДЕО ПРО КОМПАНІЮ
fon_p
shape
pointer
НАШІ ПОСЛУГИ
01 . Розробка сайтів
02 . Пошукова оптимізація
03 . Контекстна реклама
04 . Маркетинг у соціальних мережах
05 . Відеореклама в YOUTUBE

01. Розробка сайтів

E-COMMERCE

З 2004 року нами створено понад 300 сайтів і додатків різної складності! У 2007 році ми створили власну CMS і успішно її впроваджуємо. Великий досвід роботи з найбільш популярними CMS.

Детальніше
Розробка сайтів

02. Пошукова оптимізація

SEO

Успішно займаємося пошуковою оптимізацією з 2007 року. Сертифіковані спеціалісти Google і Яндекс. Знаємо все «секрети» SEO! 85% клієнтів працюють з нами більше 5 років!

Детальніше
Пошукова оптимізація

03. Контекстна реклама

Google AdWords, Yandex Direct

Ми є сертифікованим агентством Google і Яндекс. Ми не просто налаштовуємо рекламу - ми знаємо як збільшити Ваші продажі!

Детальніше
Контекстна реклама

04. Маркетинг у соціальних мережах

SMM

Наші сертифіковані фахівці допоможуть максимально результативно використовувати популярні соціальні мережі для збільшення продажів.

Детальніше
Маркетинг у соціальних мережах

05. Відеореклама в YOUTUBE

Youtube

Щодня у YouTube з'являється все більше прихильників серед представників різних цільових аудиторій. Цю відео-платформу можна сміливо назвати другою за популярністю пошуковою системою після Google.

Детальніше
Відеореклама в YOUTUBE
Останні кейси
Кейс з розробки системи управління логістикою <br/> для компанії
Кейс з розробки системи управління логістикою
для компанії
«Епіцентр»

Як ми створили CRM для логістики компанії
«Епіцентр К»

Кейс з розробки сайту <br/> для компанії
Кейс з розробки сайту
для компанії
«Сток Чобіток»

Створили інтернет магазин з продажу взуття по всій Україні

Кейс успішного просування сайту
Кейс успішного просування сайту Фармакологічної тематики

Сайт з продажу медичних препаратів (фармакологія) знаходиться в просуванні у нашого SEO-фахівця...

Кейс з розробки сайту для продажу відеокурсів
Кейс з розробки сайту для продажу відеокурсів «COLORGRADINGMASTER»

Розробили портал для навчання користувачів по роботі з корекцією. Захистили відео контент від піратства.

Кейс з розробки сайту <br/> для компанії
Кейс з розробки сайту
для компанії
«Файні меблі»

Створили інтернет магазин з продажу меблів по всій Україні

Кейс з розробки сайту <br/> для заводу
Кейс з розробки сайту
для заводу
«Спортінвентар»

Розробили корпоративний сайт-каталог для Харківського заводу

Кейс з просування ресурсу<br/> за допомогою контекстної реклами для
Кейс з просування ресурсу
за допомогою контекстної реклами для
Страхової компанії

Міжнародна страхова компанія, яка займає лідируючі позиції на ринку страхування ...

Кейс по оптимізації торгової кампанії для інтернет-магазину
Кейс по оптимізації торгової кампанії для інтернет-магазину Електронних пристроїв

До запуску Торгової кампанії вартість замовлення з сайту в середньому становила...

Наші клієнти
Відгуки клієнтів
>Олександр Чмирук
Олександр Чмирук |
Власник компанії chmiruk.kiev.ua

Я приватний нотаріус - Чмирук Олександр Валерійович. Працюю з Infounion з 2015 року. Замовляв у них послугу «Базове SEO», а зараз послугу «Контекстна реклама». Спасибі, що пішли на зустріч і зробили знижку на роботи. Моя потреба це реклама для клієнтів, які живуть і працюють поруч з моїм офісом, тому мені налаштували саме таку рекламу. Хоча у мене багато постійних клієнтів, відчуваю відсутність реклами, коли забуваю поповнити кошти на акаунті) Дякуємо за співпрацю! Рекомендую.

>Компанія Бусел
Компанія Бусел |

Співпрацюємо з компанією з 2007 року, спочатку це була розробка нашого корпоративного сайту, а потім і просування сайту в Інтернет. У той час мало хто звертав увагу на якість сайту і важливість реклами. Ми вдячні за професіоналізм фахівців компанії, які допомогли нам визначитися з маркетинговою стратегією і успішно реалізувати її як в B2B так і в B2C-сегменті. Згодом ми разом з Infounion створили ще два сайти і використовуючи "контекстну рекламу" та "seo просування" змогли значно збільшити продажі за пріоритетними для нас групам товарів. Дякую за плідну і багаторічну співпрацю!

 

>Тетяна
Тетяна |
Представник компанії alarmtrade.ua

Працюємо з компанією Infounion c березня 2020 року. Команда розвиває наш проект alarmtrade.ua за трьома напрямки: SEO, SMM, контекстна реклама. Крім цього, фахівці дають і впроваджують рекомендації з розвитку бренду на ринку в цілому. Рекомендуємо компанію, як професіоналів своєї справи, які підходять до розвитку проекту як до власного бізнесу. Окремо хочемо відзначити роботу project-менеджера Ірини - вона постійно з нами на зв'язку і активно бере участь у вирішенні і закритты завдань за нашим проектом. Дякуємо за досягнуті результати і якісну роботу!

>Компанiя dalgakiran.ua
Компанiя dalgakiran.ua |

Відмінна компанія з командою професіоналів. Співпрацюємо по SEO і Google Ads вже 4 роки. Відвідуваність сайтів постійно зростає. Грамотна побудова кампаній в Google Ads. Рекомендуємо до співпраці!

>Роман
Роман |
Керівник студії «Ваніль»

Мене звати Роман Федченко, я керівник студії меблів під замовлення «Ваніль». З компанією Infounion ми співпрацюємо вже близько двох років. Вони займаються нашим seo-просуванням: сайт зараз знаходиться в ТОП-10 пошукової системи Google за такими запитами як «студія меблів», «меблі на замовлення», «шафи на замовлення», «кухні на замовлення». Також хлопці займаються нашої контекстною рекламою. Дзвінків стало істотно більше, ми роботою команди задоволені, продовжуємо з ними співпрацювати.

Дивитися відео-відгук
>Олександр
Олександр |
Директор компанії «Політек Імпекс»

Доброго дня, мене звати Олександр Мельник, я директор компанії «Політек Імпекс». Наша компанія займається постачанням та реалізацією вантажопідйомної і автокрановой техніки на ринку України. Інтернет-агентство Infounion займається просуванням нашого сайту, й протягом всього часу нашої співпраці співробітники агентства виявили себе фахівцями своєї справи. Вони провели технічну оптимізацію сайту, збільшили відвідуваність потенційних клієнтів на сайту і вивели його на перші позиції в пошукових системах Яндекс та Google. Рекомендую компанію Infounion як професіоналів.

Дивитися відео-відгук
>Євген
Євген |
Керівник компанії «Файні меблі»

 Я керівник компанії «Файні меблі». Ми отримуємо основний трафік клієнтів через інтернет-магазин. Наш інтернет-магазин fayni-mebli.com/ вже багато років займає лідируючі позиції у органічній видачі по високочастотним запитам меблів. Також грамотна робота з контекстною рекламою дозволяє нам впевнено контролювати частину ринку. Нашим просуванням в інтернеті займається компанія Infounion. Ми рекомендуємо цю компанію для співпраці.

Дивитися відео-відгук
>Наталя
Наталя |
Архітектор, дизайнер інтер'єру polyakova.biz

Мене звати Наталя Полякова, я займаюся проектуванням приватних будинків, а також створенням дизайнів інтер'єру. З компанією Infounion ми співпрацюємо з 2014 року. Вони створили сайт, який мені дуже подобається: він світлий, легкий, зручний у наповненні. Також вони зараз займаються просуванням сайту, завдяки чому є нові дзвінки, приходять нові клієнти. Тож я можу порекомендувати компанію Infounion як надійних партнерів.

Дивитися відео-відгук
>Пилип
Пилип |
Керівник компанії «Киевградосервис»

Всім привіт! Мене звати Філіп Утробін, я керівник будівельної компанії «Киевградосервис». З інтернет-агентством Infounion я працюю з 2014 року. До цього я працював з іншим інтернет-агентством, яке займалося  «чорним» seo, тому стосовно мого сайту були застосовані якісь санкції, так звані фільтри пошукових систем. Але, завдяки професійній роботі Infounion, мій сайт не тільки був виведений з-під фільтрів, але і по ключовим для мене позиціях в Google було виведено на першу сторінку...

Дивитися відео-відгук
>Дмитро
Дмитро |
Директор компанії «БСВ»

Доброго дня, мене звати Смицкой Дмитро, я директор компанії «БСВ». Ми займаємося бурінням свердловин, встановленням теплових насосів, продажем матеріалів для буріння. Ми співпрацюємо з компанією Infounion компанією з 2013 року. Вона займається промоцією нашого сайту в Гугл і Яндекс, а також веде контекстну рекламу. Ми задоволені співпрацею, адже маємо нових клієнтів та дзвінки. Тому вам радимо інтернет-агентство рекомендуємо Infounion як надійного партнера.

Дивитися відео-відгук
Олександр Чмирук
Олександр Чмирук
Власник компанії chmiruk.kiev.ua
Компанія Бусел
Компанія Бусел
Тетяна
Тетяна
Представник компанії alarmtrade.ua
Компанiя dalgakiran.ua
Компанiя dalgakiran.ua
Роман
Роман
Керівник студії «Ваніль»
Олександр
Олександр
Директор компанії «Політек Імпекс»
Євген
Євген
Керівник компанії «Файні меблі»
Наталя
Наталя
Архітектор, дизайнер інтер'єру polyakova.biz
Пилип
Пилип
Керівник компанії «Киевградосервис»
Дмитро
Дмитро
Директор компанії «БСВ»

Наші специалісти

Отримати безкоштовну консультацію Залиште свій телефон та ім'я, і наші фахівці зв'яжуться з вами для подальшої консультації.
Ділимося досвідом

Як підготувати свій сайт до оновлення алгоритму Google

Як підготувати свій сайт до оновлення алгоритму Google
Як підготувати свій сайт до оновлення алгоритму Google
Детальніше

На жаль, з основними алгоритмічними оновленнями ви не можете просто взяти і поміняти пару опцій і при цьому очікувати негайного відновлення рейтингу. Найкраще, що ви можете зробити – це підготуватися до наступного раунду оновлень. Якщо ви зробили все правильно, то отримаєте вигоди, яких ніколи не бачили раніше.

Акаунт менеджер: яким повинен бути цей фахівець?

Акаунт менеджер: яким повинен бути цей фахівець?
Акаунт менеджер: яким повинен бути цей фахівець?
Детальніше

За своєчасну і точну передачу інформації відповідає акаунт-менеджер – сполучна ланка між спеціалістом і замовником. Якими ж якостями повинен володіти він – живий клієнтський довідник – щоб «і вівці цілі, і вовки ситі», – читайте у статті.

Розробка системи управління логістикою для компанії «Епіцентр»

Розробка системи управління логістикою для компанії «Епіцентр»
Розробка системи управління логістикою для компанії «Епіцентр»
Детальніше

Раніше всі дані з логістики зберігалися у папках в паперовому вигляді. І для того, щоб знайти необхідну інформацію, співробітникам потрібно було відкривати шафу, діставати папку, шукати документи ... Уявімо типову ситуацію: автомобіль їде на завантаження товару, на місці завантаження потрібно попередньо надіслати копію техпаспорта машини (для перевірки)...

Більше статей