Кейс розробки сайту відеокурсів Colorgradingmaster

Клієнт

Colorgradingmaster - це міжнародний проект, в якому зібрані всі актуальні новинки, технології та секрети кольорокорекції в DaVinci Resolve.

Мета проекту

Розробити портал для навчання (відеокурси) користувачів по роботі з корекцією (Davinci resolve). Захистити відео контент від піратства (скачування з ресурсу).

Завдання

Розробити зручний функціонал, який дозволить студентам легко поринути в навчання, а експертам Colorgradingmaster - приділити максимум уваги робіт студентів. Адаптувати контент під мобільні пристрої.

Етапи розробки

1. Вивчення.

Збираємо необхідну інформацію про ринковій ніші і цільової аудиторії.
Вивчаємо основні потреби і критерії покупки ЦА, створюємо портрети персонажів.

2. Проектування.

Працюємо над структурою сайту з урахуванням особливостей поведінки та інтересів відвідувачів. Адаптуємо контент під мобільні пристрої.

3. Промальовування.

Лаконічний дизайн, включаючи адаптивну версію в корпоративних кольорах компанії «CGM».

4. Виконання адаптивної верстки макетів.

5. Програмування функціоналу.

Розробили функціонал, який дозволить в онлайн режимі захистити відео-курс від скачування (копіювання) відео-матеріалів, що є важливою частиною подібного ресурсу. Кожен урок оптимізований під кожного користувача і персоналізований.
Переглянути відеоматеріали може тільки зареєстрований користувач, який пройшов верифікацію (підтвердив свій номер телефону, надав особисті дані адміністрацію порталу) і схвалений адміністрацією ресурсу. При кожному перегляді відео-уроку користувач бачить свої дані (ім'я, прізвище, телефон), який залишав при реєстрації. Ця необхідна міра була прийнята, щоб захистити відеоінформацію від захоплення екрану. Для можливості покупки відеокурсу підключили платіжну систему «Fondy» і інтегрували її з сайтом.

Висновок

На виході отримали продукт, який дозволяє користувачам купувати відео-уроки і навчатися онлайн.

У свою чергу, з боку клієнта, він не турбується про те, що його відеокурс можуть скопіювати / завантажити (відео захищене).

Підпишіться на новини

Залиште ваш e-mail, щоб отримувати новини.

Обговоримо ваш проект?
Dog