Відгуки клієнтів
Дмитро
Директор компанії «БСВ»

Доброго дня, мене звуть Смицкой Дмитро, я директор компанії «БСВ». Ми займаємося бурінням свердловин, встановленням теплових насосів, продажем матеріалів для буріння. Ми співпрацюємо з Infounion компанією з 2013 року. Вона займається розкруткою нашого сайту в гугл і Яндекс, а також веде контекстну рекламу. Наша компанія задоволена співпрацею з інтернет-агентством Infounion, є нові клієнти, дзвінки. Тому ми вам інтернет-агентство рекомендуємо Infounion як надійного партнера.

Пилип
Керівник компанії «Киевградосервис»

Всім привіт! Мене звуть Філіп Утробіна, я керівник будівельної компанії «Киевградосервис». З інтернет-агентством Infounion я працюю з 2014 року. До цього я працював з іншими інтернет-агентством, що вони займалися «чорною» seo, і тому на мій сайт були застосовані якісь санкції, це так звані фільтри пошукових систем. Але, завдяки професійній роботі Infounion мій сайт не тільки був виведений з-під фільтрів, але і по ключовим для мене позиціях в Google було виведено на першу сторінку. Це такі запити, як «будівельна компанія», «будівельна фірма», «ремонт офісів», «будівництво складів». Я задоволений роботою з Infounion. У першу чергу це завдяки професіоналізму команди, завдяки людям. Мені не потрібно миритися з чиїмось характером, мої пропозиції, зауваження, рекомендації розглядаються дуже скрупульозно. Я планую далі працювати з цим інтернет-агентством, розширювати сферу нашої взаємодії. Мені необхідно розробляти ще два сайту, ми як раз зараз ведемо з ними з цього приводу переговори, робити в будь-якому випадку вони. Рекомендую інтернет-агентство Infounion як надійного партнера.

Наталія
Архітектор, дизайнер інтер'єру

Мене звати Наталя Полякова, я займаюся проектуванням приватних будинків, а також створенням дизайнів інтер'єру. З компанією Infounion ми співпрацюємо з 2014 року. Вони створили сайт, який мені дуже подобається, він світлий, легкий, зручний в наповненні. Також вони зараз займаються просуванням сайту, завдяки чому є нові виклики, приходять нові клієнти. Так що я можу порекомендувати компанію Infounion, як надійних партнерів.

Євген
Керівник компанії «Файні меблі»

 Я керівник компанії «Файні меблі». Наша компанія отримує основний трафік клієнтів через інтернет-магазин. Наш інтернет-магазин fayni-mebli.com/ вже багато років займає лідируючі позиції у органічній видачі по високочастотним запитам меблів. Також грамотна робота з контекстною рекламою дозволяє нам впевнено контролювати частину ринку. Нашим просуванням в інтернеті займається компанія Infounion. Ми рекомендуємо цю компанію для співпраці.

Олександр
Директор компанії «Політек Імпекс»

Добрий день, мене звати Олександр Мельник, я директор компанії «Політек Імпекс». Наша компанія займається постачанням та реалізацією вантажопідйомної і автокрановой техніки на ринку України. Інтернет-агентство Infounion займається просуванням нашого сайту і за час роботи співробітники агентства показали себе фахівцями своєї справи. Вони провели технічну оптимізацію сайту, збільшили кількість заходів потенційних клієнтів на сайт і вивели наш сайт на перші позиції в пошукових системах Яндекс і Google. Рекомендую компанію Infounion як професіоналів.

Роман
Керівник студії «Ваніль»

Мене звати Роман Федченко, я керівник студії меблів під замовлення «Ваніль». З компанією Infounion ми співпрацюємо вже близько двох років. Вони займаються нашим seo-просування, сайт зараз знаходиться в ТОП-10 пошукової системи Google за такими запитами, як «студія меблів», «меблі на замовлення», «шафи на замовлення», «кухні на замовлення». Також хлопці займаються нашої контекстною рекламою. Дзвінків стало істотно більше, ми роботою хлопців задоволені, продовжуємо з ними співпрацювати.

Наші клієнти