Розробка сайтів

ЯКІ ЗАВДАННЯ
ВИРІШУЄ
WEB-САЙТ?

Наявність у компанії власного сайту - це, перш за все, можливість надати користувачеві всю необхідну інформацію. Це багатоцільовий інструмент, який відповідає на великий пул питань, які надходять від відвідувачів.
Це спосіб розказати про свої товари, послуги ширшій аудиторії: не тільки клієнтам, а й постачальникам та партнерам. Іноді наявність власного порталу в мережі - чи не єдиний спосіб донести до відвідувача важливу інформацію.

Чому важливо обрати нашу компанію при розробці сайту?

 • icon
  ВИКОНУЄМО ОПТИМІЗАЦІЮ
  ПІД ВИМОГИ
  ПОШУКОВИХ СИСТЕМ
 • icon
  ВИКОРИСТОВУЄМО
  Сучасні технології
  І БЕЗПЕЧНІ CMS
 • icon
  ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ДИЗАЙН
  згідно сучасного
  тренду
 • icon
  ВИРІШУЄМО СКЛАДНІ
  МАРКЕТИНГОВІ ТА
  ТЕХНІЧНІ ЗАВДАННЯ
 • icon
  Коректне відображення
  НА ВСІХ МОБІЛЬНИХ
  ПРИСТРОЯХ та планшетах
 • icon
  НАВЧИМО КОРИСТУВАТИСЯ
  СИСТЕМОЮ УПРАВЛІННЯ
  САЙТУ

Якими бувають сайти?

Цей різновид сайтів популярний і простий у виконанні. Має таку назву, тому що по суті є онлайн копією звичайної друкованої візитки.

На такому сайті не багато інформації, але вона відображає суть діяльності компанії або приватної особи. Мета - дати про себе загальне уявлення потенційним клієнтам.

На відміну від сайту-візитки, Landing Page несе в собі не лише інформаційну функцію, а є відмінним інструментом продажі послуг і товарів. Такий сайт складається з однієї сторінки й зазвичай має яскравий дизайн (заклик до дії), а також чітку структуру, розроблену на основі психологічних досліджень дій користувача.

Власники бізнесу замовляють такий сайт, для того, щоб продавати товар «тут і зараз» і користувач не відкладав покупку / підписку на потім.

На Landing Page часто переходять за посиланнями з інших сайтів, з контекстної реклами, клікаючи на банери.

Мабуть, один з найбільш поширених типів сайтів в інтернеті. Містить великий масив інформації як однієї, так і різних тематик. Зазвичай інформаційні сайти багатосторінкові, можуть мати досить складну структуру: або велика кількість невеликих за розміром розділів, які діляться на тематики, або кілька проектів, незалежних один від одного. Це залежить від призначення сайту, а також від того, на яку аудиторію він розрахований. Іноді такі сайти нагадують цілі журнали та енциклопедії (наприклад, всіма відома Вікіпедія). Багато користувачів додають такі інтернет-майданчики в закладки і використовують їх в якості основних джерел отримання інформації.

Мета такого сайту, як зрозуміло з назви, - надання користувачеві різної інформації, без мети що-небудь продати. Це може бути як розважальна, так і освітня, юридична інформація. За оновленням текстів та їх актуальністю зазвичай ретельно стежать, тому матеріали на інформаційних сайтах зазвичай "свіжі" та актуальні.

Має стильний і яскравий дизайн, вражаючу графіку, флеш-анімацію та інші елементи, що використовуються для залучення уваги й кращого запам'ятовування ресурсу.

Промо-сайти рідко є основними сайтами компаній. Найчастіше вони слугують рекламними майданчиками для просування послуг або товарів.

Такий сайт - інструмент надання свіжої інформації потенційному клієнту про послуги або товари компанії, про новинки, про акції і знижки. Тобто, спрямованість його - суто просування продукту певної фірми або компанії, іншими словами - реклама. Причому подана вона повинна бути так, щоб переконати користувача зробити конверсію, довівши йому, що це краща пропозиція на ринку.

Складний за своєю структурою сайт, який вирішує безліч завдань. В основному корпоративні сайти замовляють великі компанії, що мають безліч клієнтів і прагнуть налагодити з ними зворотний зв'язок, заявити про свою експертизу, а також стати лідерами в ніші свого виду бізнесу.

Банерної реклами на таких сайтах немає, та й звичайну теж зустрінеш рідко.

Корпоративний сайт обов'язково має фірмовий стиль, масив інформації, а також комерційну складову: можливість замовити або купити товари і / або послуги.

Всі користувачі такого сайту є потенційними покупцями, тому інтернет-магазин, насамперед, повинен мати гарне юзабіліті, бути зрозумілим для користувача, а також мати всі фішки, які зацікавлять потенційного клієнта і переконають його замовити товар.

Інтернет-магазин повинен бути розроблений таким чином, щоб нічим не поступатися офлайн магазину, або навіть перевершувати його, щоб люди купували товари саме онлайн, вбачаючи в цьому не вади, а переваги. Для цього необхідна якісна робота на всіх етапах розробки такого проекту.

Мабуть, найскладніший різновид сайту, що містить в собі величезні масиви даних. Портали можуть бути присвячені як одній тематиці, так і декільком, причому останнє найпоширеніше - наприклад, новинні сайти.

Створення такого сайту - завдання дуже складне, що вимагає як часових, так і трудових витрат. Довіряти створення порталу варто тільки висококваліфікованим фахівцям різних напрямів.

Мета сайту-порталу - актуальна і різнобічна інформація для користувачів. Це основа основ і запорука хорошого трафіку і взаємодії. Зазвичай він складається з сотень, а то і тисяч сторінок, тому для нормального функціонування необхідні також якісні хостинг і сервер. У порталів багато рівнів вкладеності, велика кількість розділів і підрозділів, модулі, різні опції і т.д.

Все це практично виключає наявність якогось химерного дизайну або крутої графіки. На перше місце виходять зручність користування або ненав'язливе, приємне для ока оформлення в сучасному мінімалістичному стилі.

Результати нашої роботи
Кейс з розробки системи управління логістикою <br/> для компанії
Кейс з розробки системи управління логістикою
для компанії
«Епіцентр»

Як ми створили CRM для логістики компанії
«Епіцентр К»

Кейс з розробки сайту <br/> для компанії
Кейс з розробки сайту
для компанії
«Сток Чобіток»

Створили інтернет магазин з продажу взуття по всій Україні

Кейс з розробки сайту для продажу відеокурсів
Кейс з розробки сайту для продажу відеокурсів «COLORGRADINGMASTER»

Розробили портал для навчання користувачів по роботі з корекцією. Захистили відео контент від піратства.

Кейс з розробки сайту <br/> для компанії
Кейс з розробки сайту
для компанії
«Файні меблі»

Створили інтернет магазин з продажу меблів по всій Україні

Кейс з розробки сайту <br/> для заводу
Кейс з розробки сайту
для заводу
«Спортінвентар»

Розробили корпоративний сайт-каталог для Харківського заводу

ТОП 5 питань по розробці сайту

ТОП 5 питань по розробці сайту
Питання 1
Яка ціна створення сайту?
Вiдповiдь

Вартість розробки сайту залежить від складності проекту і безпосередньо залежить від трудовитрат: чи буде це оригінальний унікальний дизайн або шаблонний, наскільки об'ємний проект за структурою та кількістю об'єктів, чи буде інтеграція з CRM і т.д. Для приблизного розрахунку ціни можна залишити заявку на нашому сайті. Менеджер зв'яжеться з Вами, допоможе заповнити бриф і з'ясує деталі! Після цього можна приблизно оцінити вартість реалізації проекту.

Питання 2
Що входить у вартість послуги розробки сайту?
Вiдповiдь
 • Аудит і складання технічного завдання (ТЗ) – дослідження ЦА, розробка маркетингової стратегії та формування завдань, які потрібно вирішити. На підставі отриманих даних складається ТЗ. Реалізація UX прототипів проекту.
 • Розробка унікального дизайну – фахівці реалізують креативні ідеї. Дизайн відповідає фірмовому стилю компанії. При необхідності, компанія InfoUnion може розробити фірмовий стиль (айдентику).
 • Верстка та програмування – архітектура веб-сайту розробляється за принципом від основного до другорядного. Виконуються всі робочі процеси, пов'язані зі створенням системи управління.
 • Тестування і завантаження контенту – на цьому етапі перевіряється правильність виконання всіх пунктів ТЗ. Також завантажується контент.
 • Запуск веб-проекту на сервері та постійна технічна підтримка.
Питання 3
Як швидко робиться сайт?
Вiдповiдь

Терміни обумовлюються в індивідуальному порядку. Все залежить від складності рішень, від функціональності сайту, від необхідності в інтеграції сайту з іншими системами і т.д. В середньому розробка сайту займає від 4 до 9 місяців. Детальніше дізнатися всю інформацію можна, зв'язавшись з нами по телефону. Фахівці дадуть відповіді на всі ваші запитання.

Питання 4
З чого починається створення сайту і які етапи розробки?
Вiдповiдь

Створення сайту починається звичайно з ідеї. Потім на переговорах обговорюються деталі розробки і складається технічне завдання. Це робиться з метою того, щоб Замовник і Виконавець зрозуміли один одного правильно і після завершення робіт не було непорозумінь в стилі «я думав, це входить у вартість» і т.д.

 

Питання 5
На якій системі управління (CMS) буде сайт?
Вiдповiдь

Всі системи управління для сайтів поділяються на універсальні, спеціалізовані, або універсально-спеціалізовані з ухилом в певному напрямку. Для того щоб вибрати CMS, необхідно вам відповісти на кілька уточнюючих питань:

 • Для яких завдань Вам потрібен сайт?
 • Чи є у Вас досвід роботи з різними CMS?
 • Який бюджет Ви маєте у своєму розпорядженні?
 • Чи плануєте розвивати проект в майбутньому?

Виходячи з відповідей на вищевказані питання, наші фахівці порекомендують оптимальну CMS під Ваші потреби.

 

Технології, які
ми використовуємо в роботі
Як ми працюємо
 • icon icon
  Визначаємо цілі замовника і погоджуємо бриф
 • icon icon
  Розробляємо прототип,
  складаємо концепцію дизайну і
  створюємо макети
 • icon icon
  Погоджуємо дизайн і вносимо
  ваші коригування
 • icon icon
  Верстаємо макет і виконуємо
  програмування
 • icon icon
  Тестуємо, розміщуємо проект на сервері, проводимо
  фінальні налаштування і запускаємо новий сайт
Отримати безкоштовну консультацію Залиште свій телефон та ім'я, і наші фахівці зв'яжуться з вами для подальшої консультації.
Хто буде працювати над вашим проектом
Project manager

Project Manager - це чарівна паличка, без якої неможлива якісна розробка вашого сайту; універсальний солдат, який, як ніхто інший, знає всі нюанси вашого проекту і є сполучною ланкою між вами та командою фахівців.

Це людина, яка розуміє вас з півслова, фахівець, який допоможе зорієнтуватися в тому, що саме потрібно вашому бізнесу.

SEO специалист

 

SEO специалист - оптимізатор, основна мета якого - зробити з неефективного сайту з низькою відвідуваністю ефективний інструмент бізнесу.

Основне завдання SEO фахівця полягає в збільшенні позицій «запущеного» сайту в пошуковій видачі. Спеціаліст подбає про надходження якісного цільового трафіку, який буде приносити прибуток, і постійно підтримує отриманий позитивний результат.

UX-UI дизайнер

UX-IU дизайнер грає непросту роль в процесі дизайну і іноді проявляє себе як аналітик або інформаційний архітектор. Це креативна робота. Основним завданням UX-дизайнера є забезпечення відповідності між цілями бізнесу і потребами клієнта за допомогою комплексного тестування і вдосконалення, поки результат не задовольнить обидві сторони.

Маркетолог

Маркетолог - це фахівець, який займається вивченням ринкового попиту і пропозиції на ті чи інші товари та послуги. Жодна компанія, яка виробляє будь-які товари або послуги, не може обійтися без фахівця з вивчення смаків споживачів і просування продукції, якщо, звичайно, вона зацікавлена ​​в збільшенні продажів.

Команда
розробників

Для реалізації вашого проекту, до складу команди можуть входити такі фахівці:

 • Back-end розробник
 • Front-end розробник
 • Дизайнер
 • Тестировщики
 • Склад команди може змінюватися за результатами оцінки проекту з метою зниження витрат і термінів розробки.

  Ділимося досвідом

  Створили сайт топовій компанії з продажу меблів в Україні: кейс розробки "Файні меблі"

  Створили сайт топовій компанії з продажу меблів в Україні: кейс розробки "Файні меблі"
  Створили сайт топовій компанії з продажу меблів в Україні: кейс розробки
  Детальніше

  Компанія «Файні меблі» існує на ринку України більше 15 років і займається оптовим та роздрібним продажем меблів високої якості. Ми створили інтернет-магазин для продажу меблів по всій Україні, зручний і функціональний.

  Кейс розробки сайту відеокурсів Colorgradingmaster

  Кейс розробки сайту відеокурсів Colorgradingmaster
  Кейс розробки сайту відеокурсів Colorgradingmaster
  Детальніше

  Colorgradingmaster - це міжнародний проект, в якому зібрані всі актуальні новинки, технології та секрети кольорокорекції в Da Vinci Resolve. Наші програмісти розробили портал відеокурсів, які навчають кольорокорекції.

  Розробка системи управління логістикою для компанії «Епіцентр»

  Розробка системи управління логістикою для компанії «Епіцентр»
  Розробка системи управління логістикою для компанії «Епіцентр»
  Детальніше

  Раніше всі дані з логістики зберігалися у папках в паперовому вигляді. І для того, щоб знайти необхідну інформацію, співробітникам потрібно було відкривати шафу, діставати папку, шукати документи ... Уявімо типову ситуацію: автомобіль їде на завантаження товару, на місці завантаження потрібно попередньо надіслати копію техпаспорта машини (для перевірки)...

  Перейти до блогу

       Все почалося у далекому 2002 році, коли з'явилася ідея про створення компанії Infounion і був створений на HTML перший сайт для клієнта – компанії з виробництва вікон.

  З 2004 року ми почали створювати проекти на PHP. На початку це були наші власні проекти, починаючи з 2007 року розробка сайтів почалася для клієнтів. Всього за останні 10 років було створено сотні проектів для різних тематик і галузей економіки. Ми можемо розробляти як прості односторінкові сайти, так і корпоративні сайти, інтернет-магазини або портали. Фактично ми можемо створити будь-який сайт на замовлення, від вас ідея – далі ми повністю, під ключ створюємо необхідний проект.

  На сьогоднішній день ми використовуємо такі технології при розробці:

  Крім цього ми також використовуємо: MySQL, yiiframework, slim framework, mariadb, mongoDB, redis, vue.js, memcached, docker, git, websockets, nginx, rest: api, elasticsearch, sphinx.

       З 2007 ми розвиваємо власну CMS Infounion 1.0, розроблену на фреймворку YII, що заснований на парадигмі MVC. З 2020 року ми працюємо з CMS Infounion, 3.0 створеній на фреймворку Laravel.

  Ми спеціалізуємося на e-commerce проектах, тому створення сайтів для інтернет-магазинів, компаній та бізнесу наш пріоритет. Також ми любимо складні проекти, які цікаво реалізовувати та за які не кожна команда готова взятися.

  Серед наших кращих кейсів з розробки – реалізація таких проектів: