Відеореклама в YouTube

Що таке Відеореклама
в YOUTUBE?

Щодня у YouTube з'являється все більше прихильників серед представників різних цільових аудиторій. Цю відео-платформу можна сміливо назвати другою за популярністю пошуковою системою після Google. Вже давно вона перестала бути звичайним сервісом для перегляду відео. Саме тому YouTube найкраще підходить для розміщення реклами.

У яких випадках відеореклама Youtube просто необхідна?

 • icon
  Зробити
  ваш бренд
  популярним
 • icon
  Налагодити зворотний зв'язок зі своєю аудиторією
 • icon
  Повідомити широкому колу людей про нові послуги / товари
 • icon
  Підвищити
  продаж
  товарів/послуг

Показують до відеоролика, а також в середині або в кінці відео. Тривалість - до 15 секунд.

Таку рекламу не можна пропустити, тому користувачеві доводиться дивитися її від початку до кінця. Вартість формується з огляду ціни за тисячу показів.

Показують перед відео. Тривалість - до 6 секунд.

Вартість залежить від кількості переглядів. Вартість заставок - з огляду ціни за тисячу показів.

Показують до відеоролика, в середині або в кінці. Тривалість - до 30 секунд. Пропустити рекламу можна через 5 секунд після її початку.

Оплата здійснюється лише в разі, якщо користувач подивився всю рекламу повністью (якщо вона триває менше 30 сек.), або не менше 30 сек. (якщо вона триває більше 30 сек.), А також, якщо користувач перейшов за посиланням, зазначеним на банері або оверлее. У будь-яких інших випадках оплата за рекламу не стягується.

Показують серед роликів, рекомендованих до перегляду, в результатах пошуку. У такому оголошенні відображається текст і значок відео.

Оплата здійснюється, якщо користувач подивився хоча б початок відеореклами, натиснувши на неї.

Показують в додатках, а також на сайтах-партнерах Google у форматі, доступному для планшетів і смартфонів. Після того, як ролик потрапляє в зону відображення, він автоматично відтворюється в беззвучному режимі (зацікавившись даною рекламою, користувач може увімкнути звук, в іншому випадку - він просто закриває відео).

Оплата здійснюється лише в разі, якщо реклама потрапила в зону відображення. Це означає, що хоча б 50 відсотків відео відобразилося на екрані смартфона або планшета протягом 2-х або більше секунд. Вартість форується з огляду ціни за тисячу показів.

Наші
сертифікати
 • Google Analytics
 • Youtube Sertified
Як ми працюємо
 • icon icon
  Визначаємо цілі замовника
  і погоджуємо бриф
 • icon icon
  Створюємо рекламну
  концепцію та стратегiю
 • icon icon
  Здійснюємо технічну
  підготовку рекламної кампанії
 • icon icon
  Створюємо рекламну кампанію,
  спостерігаємо її в дії, після чого,
  за необхідності, оптимізуємо її
 • icon icon
  Надаємо звіт по закінченню
  розрахункового періоду або після завершення кампанії
Отримати безкоштовну консультацію Залиште свій телефон та ім'я, і наші фахівці зв'яжуться з вами для подальшої консультації.