+38 (044) 465 59 95
+38 (063) 701 05 05
+38 (067) 325 25 54
Що таке СЕО ?
SEO (пошукова оптимізація) - комплекс заходів для підняття позицій сайту в результатах видачі пошукових систем по запитах користувачів. Першочергове завдання SEO – забезпечити постійний трафік цільових користувачів на Ваш сайт. Це один з найбільш ефективних і недорогих каналів залучення клієнтів.
Наші
клієнти
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Наші сертифікати
Наші кейси
Сайт компанії
«Бусел»

- Пошукова оптимізація
- Контекстна реклама

160 %
Зростання органічного
трафіку за перший
рік роботи
60 %
Високочастотних запитів
з затвердженого
списку в ТОП10 за
перші 12 місяців роботи
82 %
Рост количества
конверсий
на сайте
Сайт компанії
«VITACELL»

- Пошукова оптимізація
- Контекстна реклама

1100 %
Зростання органічного
трафіку за
перший рік роботи
75 %
Високочастотних запитів
із затвердженого списку
в ТОП10 за перші
12 місяців роботи
197 %
Зростання кількості
конверсії (запис на прийом)
на сайті
Сайт компанії
«PZU»

- Розробка сайту
- Пошукова оптимізація
- Контекстна реклама

20 %
Зростання органічного
трафіку за перші
6 місяців роботи
60 %
Високочастотних запитів
із затвердженого списку
в ТОП10 за перші
6 місяців роботи
54 %
Зростання кількості
конверсії (заявок)
на сайті
Інтернет магазин
Дивани для нірвани

- Розробка сайту
- Пошукова оптимізація
- Контекстна реклама

450%
Зростання органічного
трафіку за перші
6 місяців роботи
85 %
Високочастотних запитів
із затвердженого списку
в ТОП10 за перші
9 місяців роботи
74 %
Зростання кількості
конверсії (кошик)
на сайті
Інтернет магазин Newborn

- Розробка сайту
- Пошукова оптимізація
- Контекстна реклама

900 %
Зростання трафіку
за перший рік
роботи
30%
Високочастотних запитів
із затвердженого списку
в ТОП10 за перші
8 місяців роботи
68 %
Зростання кількості
конверсії (продажу)
на сайті
Сайт компанії
«BSV»

- Пошукова оптимізація
- Контекстна реклама

250 %
Зростання органічного
трафіку за
перший рік роботи
45 %
Високочастотних запитів
із затвердженого списку
в ТОП 10 за перші
12 місяців роботи
55 %
Зростання
кількості
дзвінків
Етапи
просування сайту

КРОК 1

Експертний аналіз бізнесу клієнта, конкурентів та можливих точок зростання проекту.

КРОК 2

Перевірка сайту і його технічного стану на відповідність рекомендаціям пошукових систем.

КРОК 3

Складання і впровадження технічного завдання, метою якого є поліпшення ранжирування сайту в пошукових системах.

КРОК 4

Комплекс заходів, спрямованих на підвищення рейтингу, видимості запитів сайту, впізнаваності бренду в мережі Інтернет.

КРОК 5

Дії спрямовані на підтримання і поліпшення займаних сайтом позицій у ВИДАЧІ.

01 02 03 04 05
Чому
МИ?
від 8500 грн. вартість просування
15 ВЛАСНИХ
СТАРТАПІВ
50 проектів з нами
більше 5 років
75% У середньому запитів
наших клієнтів знаходяться у топ 10
5 міфів про SEO
Міф #1SEO – померло
Правда

Хто так думає – вже сьогодні втрачає своїх клієнтів! За останні кілька років SEO зазнало серйозні зміни. Сьогодні SEO – це комплекс робіт, спрямованих в першу чергу на поліпшення якості сайту, а не маніпуляцію пошуковими алгоритмами. Раніше вартість залучення клієнта в SEO дешевше, ніж у інших каналів реклами!

Міф #2SEO не обов'язково
Правда

Багато хто, спробувавши використовувати для залучення клієнтів контекстну рекламу або соціальні мережі, думають, що SEO не потрібно. Так, пошукова оптимізація не завжди дає швидкого результату, але правильна SEO-стратегія дозволяє отримати в перспективі – постійний потік клієнтів, при цьому SEO дешевше і ефективніше інших каналів!

Міф #3Я можу самостійно вивести сайт в ТОП
Правда

Зараз, щоб добитися результату і обійти конкурентів потрібно враховувати понад 200 факторів! Для виходу в ТОП і залучення цільового трафіку не достатньо написати тексти і купити посилання, як було ще 10 років тому. Складність алгоритмів пошукових систем призводить до того, що необхідно постійно проводити цілий комплекс робіт над сайтом.

Міф #4SEO – це невиправдано дорого, довго і ніякої гарантії результатів
Правда

Довго? Перші результати вже можна отримати через 3-6 місяців! Дорого? Правильно реалізована стратегія пошукового просування дозволяє вам отримувати клієнтів значно дешевше інших каналів! Гарантія? Використовуючи комплексний підхід і незаборонені методи просування сайту ви гарантовано отримаєте результат!

Міф #5SEO – це купити якнайбільше посилань
Правда

Ще недавно суть SEO у багатьох зводилася до невеликим правкам на сайті і масової закупівлі посилань на низькоякісних ресурсах. Зараз пошукова оптимізація – це цілий комплекс робіт, який включає в себе роботи з контентом, технічним станом сайту, аналітикою, маркетингом і багатьом іншим! Хочете результат краще, ніж у конкурентів? Потрібно зробити більше, ніж вони!

Відгуки
клієнтів
Хто буде
працювати над
проектом

Над кожним проектом працює команда фахівців в яку входять

Маркетинг
Спеціаліст Google або Yandex
Account менеджер
Програміст
Отримати комерційну пропозицію
Залиште свій телефон та ім'я, і наші фахівці зв'яжуться з вами і допоможуть з консультацією.
Ваше ім'я
Ваш телефон або email

Просування сайту

Маєте власний бізнес і маєте сайт в інтернеті. Але створення і наявність веб-ресурсу не гарантує його популярність в мережі. Відмінний продукт зі зручним інтерфейсом, оригінальним дизайном і якісним контентом може залишитися нікому не відомим і клієнти його просто не знайдуть. В чому причина? Відповідь на поверхні: вашого ресурсу потрібні високі позиції в пошуковій видачі, щоб його побачило якомога більше користувачів. Для цього потрібна розкрутка сайту - комплекс дій, що збільшує видимість сайту пошуковими машинами, і, як результат його конверсію. Це процес комплексний, що вимагає певних витрат сил і часу.
Успіх проекту залежить від його просування. Щоб ваш бізнес приносив прибуток, потрібно збільшувати зростання продажів, приводити нових клієнтів. І тут розкрутка сайту надасть реальну допомогу. Цей процес відбувається в кілька етапів:

 1. Аудит сайту
  Являє собою детальний внутрішній аналіз веб-ресурсу. Перевіряється інформаційна складова, структура, дизайн. Визначається, наскільки ресурс відповідає поставленим завданням і зручно його використовувати відвідувачам. Проводиться пошук можливих або існуючих технічних помилок і недоліків, їх виправлення. В результаті ресурс повинен відповідати вимогам, які пошукові системи пред'являють для здійснення просування. Аудит дозволяє зробити сайт більш привабливим для цільової аудиторії.
 2. Аналіз сайтів конкурентів
  Сприяє розробці оптимальної стратегії просування і SEO розкрутки сайту. В результаті аналізу приходить розуміння того, як поводяться конкуренти, виявляється найкраща стратегія. Також прояснюється ситуація на ринку та перспективи розвитку.
 3. Підготовка повного семантичного ядра
  Важливий момент в процесі сео розкручування. Складається список слів і фраз, за якими відвідувачі шукають товар або послугу. Сприяє найбільш повного охоплення цільової аудиторії, що дозволяє збільшити трафік.
 4. Оптимізація сайту
  Перевірка правильності підбору і написання заголовків, текстів. Тільки при наявності унікального контенту проект зможе зайняти перші номери в пошукових системах.
 5. Рекламні посилання
  Допомагають просувати товар, мають велике значення для SEO розкрутки сайту. Зацікавлюють, перенаправляють відвідувачів на портал з вашими товарами, послугами.
 6. Реєстрація в пошукових системах, якісних тематичних каталогах.
  Полегшує відвідувачам пошук по певній тематиці, підвищує релевантність, допомагає при ранжируванні.
 7. Просування сайту
  Проводиться розробка і подальше застосування методів для досягнення потрібних позицій в пошукових системах за допомогою певних запитів.

Наша компанія надає клієнтам допомогу в комплексній розкрутці сайту в Києві і інших регіонах.

Навіщо потрібно розкрутка сайту?

Як зробити веб-ресурс популярним? Що допоможе збільшити число відвідувачів, зростання продажів? Як не загубитися на фоні конкурентів і чи реально замовити якісне просування в Україні? Ці питання задають багато власників бізнесу, які вже мають інтернет-сайт або тільки планують його створення. Досягти поставленої мети можна різними способами. Найбільш продуктивний спосіб - сео просування. В результаті ви отримуєте не просто відвідувачів, а зацікавлених клієнтів, які шукають саме ваш товар або послугу.
Основна мета SEO просування - поліпшити позиції веб-ресурсу в результатах видачі всіх популярних пошукових машин і відвідуваність, забезпечити дзвінки і замовлення. Зростання цільової аудиторії буде відбуватися поступово, але стійко і постійно. А це показник хорошої конверсії. Найбільша кількість відвідувачів приверне ресурс, що знаходиться в топ-10. Саме на такі сайти в першу чергу потрапляють відвідувачі, а на другу і наступні сторінки користувачі переходять дуже рідко.

Наша компанія Infounion займається просуванням сайтів в Києві вже 13 років. У своїй роботі ми використовуємо легальні, «білі» методи просування. А це повністю виключає ймовірність застосування штрафних санкцій до вашого ресурсу з боку пошукових систем. В процесі розкрутки ваш Інтернет-ресурс стане успішним, які продають проектом. Наша ціна на просування НЕ шаблонна. Вартість виконаної роботи у нас адекватна і пропорційна вкладеним зусиллям.

SEO оптимізація сайту: що це таке?

Що допоможе зробити проект привабливим для пошукових машин? Як залучити постійний трафік цільових користувачів? З цим завданням відмінно справляється SEO оптимізація - комплекс інструментів, що допомагає просувати інформацію на сайті під релевантні запити. Створюються і підлаштовуються під алгоритми пошукових систем різні технічні елементи.
Існує два види оптимізації сайту:

 1. Внутрішня оптимізація.
  Допомагає поліпшити оснащення, якість, що призводить до швидкої індексації і виведення сайту на перші сторінки в показах. Ресурс повинен мати зручну навігацію, що дозволить пошуковим машинам швидше пересуватися по сайту і індексувати контент
 2. Зовнішня оптимізація.
  Передбачає «живе» нарощування посилань, їх отримання зі сторонніх ресурсів. Існують посилання на форумах, в каталогах, соціальних мережах. Природні посилання отримують при публікації новин, розміщенні інформації про конкурси, акції. Посилання є своєрідною рекомендацією: чим більше вас рекомендують, тим більшим авторитетом користується ресурс у пошукових систем.

Потрібно отримати бажаний результат від сео оптимізації і не потрапити під фільтри пошукових систем? Замовляйте послуги по розвитку проекту в компанії Infounion. Ми точно знаємо, як зробити ваш бренд кращим.