Просування та розкрутка сайтів

Які завдання
вирішує
просування
сайту

Розкрутка сайту – один із методів залучення цільового трафіку на сайт! Просування сайтів – це складний, безперервний процес, спрямований на збільшення переходів з пошукових систем (ПС). Основним завданням SEO є виведення сайту в ТОП Google (та інших ПС) по ключових запитах, що в свою чергу збільшує обсяги продажів через сайт.

Для чого необхідне просування сайту?

 • icon
  ЗАЛУЧАЄ
  ЦІЛЬОВИХ ВІДВІДУВАЧІВ
  НА САЙТ
 • icon
  ДОПОМАГАЄ ЗАЙНЯТИ
  ТОП ПОЗИЦІЇ
  У ПОШУКОВІЙ ВИДАЧІ
 • icon
  ЗНИЖУЄ ВАРТІСТЬ
  КОНВЕРСІЇ І ВИТРАТ
  НА РЕКЛАМУ
 • icon
  ДОЗВОЛЯЄ ЗБІЛЬШИТИ
  КІЛЬКІСТЬ ПРОДАЖ
  І ОХОПЛЕННЯ РИНКУ
 • icon
  ДАЄ МАЛЕНЬКИМ
  КОМПАНІЯМ ПЕРЕВАГУ
  ПЕРЕД ВЕЛИКИМИ
 • icon
  ДАЄ
  Довгостроковий
  РЕЗУЛЬТАТ
Результати нашої роботи
Кейс успішного просування сайту
Кейс успішного просування сайту Фармакологічної тематики

Сайт з продажу медичних препаратів (фармакологія) знаходиться в просуванні у нашого SEO-фахівця...

Кейс по збільшенню трафіку на сайт
Кейс по збільшенню трафіку на сайт За допомогою регіональних сторінок

Розповідати про успішні проекти можна багато, але краще за все результативну роботу демонструють кейси. Одним з таких кейсів-Лайфхак ми вирішили поділитися з вами ...

Кейс SEO просування інтернет магазину
Кейс SEO просування інтернет магазину Шкіряних сумок та аксесуарів

Зростання на 330%

Кейс SEO просування
Кейс SEO просування Ювелірного інтернет-магазину

Основні роботи по розкрутці ювелірного магазину складаються зі стандартних дій. Це підбір семантики, метадані, сео-тексту, виправлення технічних помилок, лінкбілдінг і так далі...

Як ряд поліпшень привели до зростання трафіку
Як ряд поліпшень привели до зростання трафіку На більш 3 млн користувачів в місяць

Як ряд поліпшень на сайті, а також виправлення помилок, привели до зростання трафіку на понад 3 млн користувачів в місяць ...

Наші клієнти

ТОП 5 питань про просування сайтів

ТОП 5 питань про просування сайтів
Питання 1
Коли можна побачити результати просування?
Відповідь

Просування сайтів - складний і тривалий процес, спрямований на підвищення прибутку і на розвиток сайту. Швидкість отримання результатів залежить від декількох параметрів: поточні показники сайту, конкурентність запитів, тематика. Не менш важливим є те, які цілі та завдання ставляться перед SEO-оптимізаторами.

Перші результати просування з'являються через 3-4 місяці після початку роботи. Істотне поліпшення позицій сайту і збільшення продажів спостерігається через 6-12 місяців. Зазвичай розкрутка сайту не дає миттєвих результатів. Якщо веб-студія це обіцяє, її не можна назвати добросовісною.

Якщо Ви хочете поліпшити позиції сайту швидше, ми пропонуємо комплексне рішення. Під ним мається на увазі поєднання пошукового просування і контекстної реклами. При використанні ефективних методів просування розширюється цільова аудиторія, збільшується кількість переходів на сайт, поліпшуються позиції.

Питання 2
Від чого залежать терміни просування? Чи буде мій сайт в ТОПі через 2 місяці?
Відповідь

Скажемо відразу, що швидке просування сайту - утопія. Через 2 місяці сайт не займе перші позиції. Нереальні результати обіцяють нечесні компанії, які хочуть отримати клієнтів будь-якою ціною. Такі студії використовують нелегальні методи просування веб-ресурсів. Це серйозне порушення правил пошукових систем, за яке сайти заносяться в чорний список і вони не з'являються у видачі.

Для досягнення високих результатів у просуванні digital-агентство використовує виключно білі методи. Це принцип, якого ми завжди дотримуємося. Наша головна мета - забезпечення всебічного розвитку проекту, розширення цільової аудиторії, виведення сайту в ТОП.

Терміни просування сайту - індивідуальне питання. Просування проекту в трійку/десятку лідерів залежить від технічного стану сайту, від конкуренції в ніші, від бюджету проекту. Також на швидкість отримання результатів впливає оперативність внесення змін на сайт і те, як швидко готується унікальний контент.

Питання 3
Чи даєте Ви гарантії на просування? Ви можете прописати KPI у договір?
Відповідь

100% гарантії на просування сайтів ніхто не дає. Це пов'язано з тим, що пошукові системи поводяться непередбачувано, та й алгоритми регулярно змінюються. Ми не даємо гарантії, що через 3 або 6 місяців сайт займе лідируючі позиції по конкретному ключовому запиту. А ось прогнози на розширення цільової аудиторії, збільшення охоплення, на збільшення обсягів продажів, на поліпшення ранжирування сайту ми даємо. У digital-агенції «Infounion» працюють сертифіковані фахівці, що володіють значним досвідом. Для досягнення запланованих результатів прикладається максимум зусиль.

Деякі студії дають «гарантії» на просування сайтів, але вони спочатку закладають високу націнку до вартості пакета послуг з урахуванням всіх ризиків + при виникненні проблем, знаходять десятки причин (а їх завжди можна знайти), чому клієнт порушив умови «договору», і повернення коштів або не буде зовсім або буде мінімальним. Чудес не буває.

Ми не прописуємо недосяжні KPI в договорі. Зараз пояснимо, чому. Договір підписує власник інтернет-проекту і веб-студія, що надає послуги просування сайту. Є ще третя сторона, яка відповідає за ранжування сайту. Це пошукова система, якою не може керувати ні виконавець, ні власник веб-ресурсу. Спеціаліст веб-студії виконує роботу, спрямовану на підвищення показників сайту і на поліпшення позицій в пошуковій видачі. Ми можемо фіксувати деякі KPI тільки після 3-4 місяців роботи з клієнтом, коли двом сторонам зрозумілі і прозорі цілі, а також результати роботи.

Питання 4
Чи впливає бюджет на швидкість просування? Якщо заплатив в три рази більше, ти зможеш вийти в ТОП в три рази швидше?
Відповідь

Просування сайту - комплексний процес, що складається з певного обсягу робіт, зазначеного в ТЗ. Для кожного проекту ставляться конкретні цілі і завдання. Виходячи з цього, формується бюджет на просування сайту. Якщо власник сайту економить кошти і замовляє послуги не в повному обсязі, це негативно позначається на результатах. Терміни розвитку веб-проекту збільшуються, тому клієнти втрачають свій прибуток.

Чи можна заплатити більше грошей і вийти в ТОП швидше? Складно дати однозначну відповідь на це питання. Все залежить від того, які саме процеси заплановані на бюджет. Наприклад, якщо створюються нові сторінки і публікуються тексти, тоді можна швидко розширити семантику і зайняти лідируючі позиції по ключових запитах. Якщо ж планується масова закупівля зовнішніх посилань, тоді не можна нарощувати кількість посилань в геометричній прогресії на всі гроші. Так можна потрапити під санкції.

Питання 5
Як визначити показники успішності просування нашого сайту? Позиції, трафік, цілі, конверсії?
Відповідь

Ключове завдання просування сайту - збільшення переходів з пошукових систем по ключових запитах. З нею наші фахівці добре справляються, оскільки володіють великим досвідом і знаннями. А ось збільшення продажів і аудиторії клієнтів залежить від коректності роботи сайту, від цін на товари, від рівня сервісу, від оперативності обробки заявок. Також важливо, чи подобається сайт відвідувачам і наскільки зручно здійснювати покупки, замовляти послуги, завантажувати що-небудь.

Фахівці digital-агентства «Infounion» якісно виконують поставлені завдання і приділяють увагу всім етапам просування сайту. Тому через 6-12 місяців сайти потрапляють в ТОП-10 і стають популярними. Це призводить до збільшення прибутку, до процвітання бізнесу і сприяє популяризації бренду!

Наші
сертифікати
 • Google Partner
 • Google Analytics
 • Youtube Sertified
Як ми працюємо
 • icon icon
  Робимо експертний аналіз бізнесу клієнта,
  конкурентів і можливих точок зростання проекту
 • icon icon
  Перевіряємо сайт і його технічний стан
  виходячи з рекомендацій пошукових систем
 • icon icon
  Складаємо і впроваджуємо технічне завдання,
  метою якого є поліпшення
  ранжирування сайту у пошукових системах
 • icon icon
  Проводимо комплекс заходів, спрямованих на
  підвищення рейтингу, видимості запитів сайту,
  впізнаваності бренду в мережі Інтернет
 • icon icon
  Проводимо дії спрямовані на підтримку
  і поліпшення займаних сайтом позицій в SERP
Замовити послугу
"Просування сайту"
Залиште свій телефон та ім'я, і наші фахівці зв'яжуться з вами для подальшої консультації.
Хто буде працювати над вашим проектом
Project manager

Project Manager - це чарівна паличка, без якої неможлива якісна розробка вашого сайту; універсальний солдат, який, як ніхто інший, знає всі нюанси вашого проекту і є сполучною ланкою між вами та командою фахівців.

Це людина, яка розуміє вас з півслова, фахівець, який допоможе зорієнтуватися в тому, що саме потрібно вашому бізнесу.

SEO специалист

 

SEO специалист - оптимізатор, основна мета якого - зробити з неефективного сайту з низькою відвідуваністю ефективний інструмент бізнесу.

Основне завдання SEO фахівця полягає в збільшенні позицій «запущеного» сайту в пошуковій видачі. Спеціаліст подбає про надходження якісного цільового трафіку, який буде приносити прибуток, і постійно підтримує отриманий позитивний результат.

UX-UI дизайнер

UX-IU дизайнер грає непросту роль в процесі дизайну і іноді проявляє себе як аналітик або інформаційний архітектор. Це креативна робота. Основним завданням UX-дизайнера є забезпечення відповідності між цілями бізнесу і потребами клієнта за допомогою комплексного тестування і вдосконалення, поки результат не задовольнить обидві сторони.

Маркетолог

Маркетолог - це фахівець, який займається вивченням ринкового попиту і пропозиції на ті чи інші товари та послуги. Жодна компанія, яка виробляє будь-які товари або послуги, не може обійтися без фахівця з вивчення смаків споживачів і просування продукції, якщо, звичайно, вона зацікавлена ​​в збільшенні продажів.

Команда
розробників

Для реалізації вашого проекту, до складу команди можуть входити такі фахівці:

 • Back-end розробник
 • Front-end розробник
 • Дизайнер
 • Тестировщики
 • Склад команди може змінюватися за результатами оцінки проекту з метою зниження витрат і термінів розробки.

  Просування сайту
  Вартість

    Базовий Оптимальний Комплекс
  Аналіз конкурентів
  Технічний аудит
  Аналіз посилального профілю
  Контент аудит
  Аудит внутрішньої оптимізації
  Збір і кластеризація семантичного ядра запитів
  Оптимізація мета-тегів сторінок сайту (Title, Description, Alt, H1)
  Додавання систем аналітики на сайт (GA, SC)
  Складання технічних завдань для написання текстів для сайту
  Перелінковка сторінок сайту
  Крауд-маркетинг
  Реєстрація в Google картах  
  Аналіз юзабіліті (UI / UX) просувається, SEO-оптимізація структури під пошукові запити і вимоги пошукових систем  
  Link-building  
  Реалізація розширеної архітектури сайту  
  Робота з E-A-T факторами    
  Регіональне просування    
  Оптимізація карток товарів    
  SERM + робота з відгуками    
  Впровадження і оптимізація мікророзмітки    
  Розміщення PR-статей + outreach-маркетинг    
    від 11 000 грн. від 20 000 грн. від 25 000 грн.
  Ділимося досвідом

  Як швидко провести контент-аудит сайту за 7 кроків

  Як швидко провести контент-аудит сайту за 7 кроків
  Як швидко провести контент-аудит сайту за 7 кроків
  Детальніше

  Щоб постійно бути в курсі ситуації з текстами на вашому сайті, рекомендуємо проводити контент-аудити з певною періодичністю. З якою, залежить від кількості сторінок вашого сайту та його тематики. Але раз в 12 місяців аудит проводити варто.

  PBN: все, що ви хотіли знати, але не було в кого запитати

  PBN: все, що ви хотіли знати, але не було в кого запитати
  PBN: все, що ви хотіли знати, але не було в кого запитати
  Детальніше

  PBN... Для когоcь таємнича абревіатура, для когось альтернатива біржовим посиланням, що вже приїлися, результат від яких часом не виправдовує ні витрат фінансових, ні часових, ні людського ресурсу. Щоб пролити світло на тему побудови посилального профілю за допомогою створення сіток PBN, ми вирішили взяти інтерв'ю у нашого SEO-тімліда Михайла Данилюка та поставити йому кілька важливих питань.

  Як підготувати свій сайт до оновлення алгоритму Google

  Як підготувати свій сайт до оновлення алгоритму Google
  Як підготувати свій сайт до оновлення алгоритму Google
  Детальніше

  На жаль, з основними алгоритмічними оновленнями ви не можете просто взяти і поміняти пару опцій і при цьому очікувати негайного відновлення рейтингу. Найкраще, що ви можете зробити – це підготуватися до наступного раунду оновлень. Якщо ви зробили все правильно, то отримаєте вигоди, яких ніколи не бачили раніше.

  Перейти до блогу

  Просування сайтів - ефективні рішення та високі результати

  Просування сайту - комплекс дій, завдяки яким поліпшується ранжування веб-ресурсу у пошукових системах. Це затребувана послуга, спрямована на зростання позицій у видачі, на збільшення прибутку, на розвиток бренду. Її можна замовити в digital-агенції «Infounion» та зайняти лідируючі місця у своїй ніші!

  Отримання органічного трафіку з пошукових систем

  Сайт - інструмент для пошуку нових клієнтів та покупців. Якщо відвідувачів мало, бізнес стоїть на місці. Виправити таку ситуацію можна за допомогою пошукової оптимізації. Це відмінний варіант для інтернет-магазинів, для корпоративних порталів та для комерційних проектів доставки продуктів, таксі, салонів краси.

  Розкрутка сайту у пошукових системах - найкращі результати по залученню цільової аудиторії. При використанні такого інструменту забезпечується стабільний інтернет-трафік. На веб-ресурс заходять відвідувачі, зацікавлені у замовленні послуги і у здійсненні покупки. Вони з великою часткою ймовірності виконують цільові дії, а не йдуть з порожніми руками.

  Активне просування сайту за ключовими фразами - послуга, з якої відкриваються широкі можливості розвитку бізнесу в мережі. Під нею мається на увазі створення контенту з конкретними ключами та формування довідкового профілю.

  Базова вартість послуг залежить від масштабів проекту, від тематики, від рівня конкуренції в ніші. Також передбачається окрема плата за роботу копірайтерів та оплата майданчиків для розміщення статей з зовнішніми посиланнями. Кваліфіковані фахівці web-агентства розробляють ефективну стратегію і завжди діють на випередження. Тому розкрутка сайту виконується з урахуванням зміни алгоритмів пошукових систем. Дешево такі послуги коштувати не можуть. Але в нашому агентстві ціни цілком прийнятні та гнучкі.

  Переваги просування сайтів

  Професійна розкрутка сайту за ключовими фразами - збільшення потоку відвідувачів, які перетворюються в покупців. Це перевірений метод, що володіє значущими перевагами:

  ·         довгостроковий ефект - забезпечується довгострокове збереження результату. Цільовий трафік постійно залучається з пошукових систем. Інтернет-магазин знаходиться на високих позиціях та привертає увагу користувачів;

  ·         робота з великою кількістю ключових фраз - правильне просування полягає у використанні основних та суміжних запитів. Робота виконується на підставі раніше сформованого семантичного ядра. Використовуються запити, за якими на ресурс будуть приходити зацікавлені відвідувачі;

  ·         природність - користувачі втомилися від настирливої ​​реклами, яка їх всюди переслідує. Вони більше довіряють природній видачі у пошуку, коли бачать відповідь на свій запит в браузері. Лояльні споживачі роблять покупки на регулярній основі та ігнорують пропозиції конкурентів;

  ·         низька вартість залучення покупців - на відміну від інших каналів, ціни на грамотне просування сайту нижче. Користувачі шукають те, що їм потрібно, і заходять на певні сторінки, на яких розміщені тексти з ключами. Якщо їх влаштовують ціни, асортимент і якість товарів, здійснюються покупки;

  ·         контроль якості - виявляється комплексна підтримка, під якою мається на увазі не тільки зовнішнє і внутрішнє просування. Фахівці компанії оцінюють важливі показники: юзабіліті, коректність відображення на мобільних пристроях, швидкість завантаження сторінок, поведінкові фактори. Якщо є недоліки, все виправляється.

  Етапи просування сайтів

  Пошуковий маркетинг - заходи, за допомогою яких розширюється клієнтська база і збільшується прибуток. Це робота для професіоналів, що володіють досвідом підняття сайтів по певним запитам. При якісному виконанні завдань веб-ресурси займають топові позиції та випереджають конкурентів.

  Отримання органічного трафіку - безпечний спосіб розкрутки інтернет-магазинів та комерційних проектів. Це найкраще рішення, яким користуються представники малого й великого бізнесу. Клієнти звертаються в агентство «Infounion» і висловлюють побажання. Проектом керує проджект-менеджер. Це фахівець, який відповідає за виконання завдань та координує команду для досягнення мети. Він забезпечує зв'язок між замовником і підрядником, стежить за всім та несе відповідальність за результат.

  Гарантоване просування сайту - робота, виконувана в кілька етапів:

  ·         Аналіз конкурентів, ЦА - оцінка стратегії конкурентів, визначення сильних і слабких сторін, а також вивчення потреб цільової аудиторії.

  ·         Технічний аудит - наскільки швидко завантажуються сторінки, перевірка мета-тегів, наявність дублів. Виявляються помилки, що перешкоджають успішній пошукової оптимізації та високій конверсії.

  ·         Розробка стратегії - чіткий план дій для залучення регіонального трафіку, для підвищення значимості веб-ресурсу, для заняття лідируючих позицій.

  ·         Виконання завдань у повному обсязі - настройка всіх параметрів, створення контенту з ключовими фразами, нарощування посилальної маси, перелінковка.

  ·         Моніторинг, тестування та поліпшення - фахівці відстежують позиції web-ресурсу, оперативно вносять зміни, забезпечують максимальну результативність SEO.

  5 причин довіряти компанії «Infounion»

  Просування бізнесу в інтернеті за допомогою команди фахівців - кращий варіант для всіх, хто націлений на успіх. До плюсів співпраці з «Infounion» в Україні належить:

  1. Експертний підхід до роботи - поставлені завдання вирішують SEO-фахівці, маркетологи, UX-UI дизайнери.
  2. Гарантії отримання хороших результатів - використовуються перевірені методи просування: якісний контент, оптимізація карток товарів, крауд-маркетинг, лінкбілдінг. Виключаються ризики потрапляння під фільтр.
  3. Націленість на збільшення продажів - залучення цільової аудиторії, а не звичайних відвідувачів.
  4. Прозорість ціноутворення - клієнти знають, скільки грошей іде на посилання, на контент, на роботу з проектом. На вибір представлено кілька пакетів послуг. Можна підібрати те, що буде для вас недорого.
  5. Великий досвід - кожен співробітник digital-агентства є майстром своєї справи. Це запорука ефективного розвитку проектів та досягнення цілей.

  Замовити SEO-просування «під ключ»!

  Залиште заявку та вкажіть контактні дані. Співробітники компанії оперативно обробляють запити та зв'язуються з клієнтами. Робота по просуванню сайту виконується грамотно і з урахуванням вимог пошукових систем. Якщо потрібна консультація, фахівці детально розповідають про особливості просування веб-ресурсів і дають відповіді на питання!