Кейс: збільшення трафіку на сайт за допомогою регіональних сторінок

Розповідати про успішні проекти можна багато, але краще за все результативну роботу демонструють кейси. Одним з таких кейсів-лайфхаків ми вирішили поділитися з вами.

Проект: сайт однієї з провідних страхових компаній в Україні.

Понад 100 офісів по всій країні.

Проблематика

Низька відвідуваність на сайт з пошукових систем по містах, де є представництва компанії.

Що зроблено

1. Аналіз поточної ситуації.

Виявлено:

2. Робота з мета-тегами. Написано нові мета-теги відповідно до рекомендацій Google: розмір, входження ключових слів, додали топоніми.

3. Наповнення контентом. За пріоритетними для клієнта містами на сторінки ми підготували й додали опис про послуги, що надаються компанією в конкретному місті, її переваги, контактні дані з фотографіями фасадів офісів.

4. Внутрішня перелінковка. Налаштована внутрішня перелінковка на сторінках міст, які знаходяться в межах однієї області.

5. Індексація. Оновили карту сайту sitemap.xml. Відправили на індексацію сторінки, яких не було в індексі.

6. Посилання. Підготували списки регіональних сайтів, де можна опублікувати інформацію про послуги компанії. Провели роботи по посиленню посилального профілю окремих сторінок по містах.

Результати

1. Збільшення майже в 2 рази (зростання на 95,66%) органічного (безкоштовного) трафіку на сайт по сторінках міст за період 01.01.2019 - 31.05.2019 (5 місяців) у порівнянні з аналогічним періодом часу в 2018 році:

2. Зростання на 76,79% досягнутих цілей, зроблених користувачами, які перейшли на сторінки міст сайту з органічної видачі за період 01.01.2019 - 31.05.2019 (5 місяців) у порівнянні з аналогічним періодом часу в 2018 році:

Дані по сторінці одного міста, з якою були проведені роботи по оптимізації:

3. Зростання позицій запитів, що просуваються, для сторінок по містах, наприклад:

Висновки

Оптимізовано сторінки по містах, де є представництва компанії, відповідно до рекомендацій Google. Таким чином, ми збільшили органічний трафік сайту.

Унікальний, корисний контент для користувача сайту збільшує замовлення.

Будуть продовжені роботи по оптимізації сторінок по інших містах, де є офіси компанії.

Підпишіться на новини

Залиште ваш e-mail, щоб отримувати новини.

Обговоримо ваш проект?
Dog