как выбрать агентство картинка

Digital агентство - це досить широке поняття, тому під ним може матися на увазі відразу кілька варіантів: це і студія по створенню сайтів, і web-студія, і студія інтернет-маркетингу. Кожна з цих компаній має право називати себе таким терміном. А все тому, що Digital агентство - це завжди комплекс послуг по створенню сайту, його просуванню, контекстній рекламі, smm, просуванню бренду.

Правильний вибір компанії, яка буде займатися питаннями створення і просування сайту, дуже важливий. Така співпраця може тривати не один місяць, а навіть кілька років, що при низькій ефективності здатна виявитися «зливом» бюджету. Навіщо так ризикувати, якщо можна скористатися порадами професіонала і підібрати Digital агентство, яке забезпечить якісний результат?

Порада № 1: рекомендації

Ніхто не відміняв сарафанне радіо. Воно дійсно працює і дозволяє вибрати агентство, послугами якого вже успішно користувалися знайомі, друзі, партнери, колеги. Такий спосіб один з найбільш популярних, особливо якщо компанію рекомендує надійна людина.

Порада № 2: відгуки

Якщо в колі спілкування немає такої людини, яка зі свого досвіду може порекомендувати Digital агентство, можна пошукати відгуки. Їх досить багато в інтернеті на таких платформах, як Google My Business, Facebook. Актуальними будуть відгуки, як клієнтів, так і співробітників компанії, адже атмосфера всередині теж має значення для успішної співпраці.

Порада № 3: спілкування з командою

При виборі Digital агентства важливо також поспілкуватися, вивчити команду, з якою планується робота. Часто на зустріч з клієнтом відправляють sales-менеджера, котрий відмінно вміє продати послуги компанії. Але набагато ефективніше для розуміння, гарне це агентство чи ні, спілкування, як мінімум, з:

 Саме вони будуть вести проект, тому їх знання, навички і досвід більш важливі.

Порада № 4: знайомство з власником

Звичайно, не завжди власник Digital агентства доступний для клієнтів. Але дізнатися про нього більше інформації, переконатися, що його цінності співзвучні, буде актуально. Довгострокове співробітництво повинно бути ефективним і комфортним для обох сторін.

Порада № 5: пул робіт

Побачити пул робіт - важливий момент вибору. Клієнт повинен знати деталі пропозиції агентства, зі звітами, прогнозами не тільки на перший місяць, а й на більш тривалі терміни. Ідеально, якщо будуть реальні цифри, щоб можна було зрозуміти, за що варто платити. Зрозуміло, що навіть найкраща серед компаній не може на 100% передбачити результат, але для замовника потрібні хоч якісь гарантії.

Порада № 6: кейси

Реальні проекти, успішно реалізовані агентством, - важлива частина оцінки при виборі. Тільки слід бути обережним, адже непоодинокі випадки, коли компанія видає за свою чужу роботу. Обов'язково потрібно взяти контакти інших клієнтів і зв'язатися з ними, щоб перевірити достовірність інформації.

Порада № 7: публічність

Сьогодні перевірити, наскільки публічна компанія, досить просто. Варто пошукати статті про неї, як позитивні, так і негативні, перевірити веб-архів сайту, щоб дізнатися, скільки років Digital агентство на ринку, як змінювалося.

Порада № 8: досвід і навички співробітників

Skills співробітників також мають значення, тому важливо знати навички, досвід, спеціалізацію тих, хто працює в Digital агентстві. Іноді буває, що компанія створена на основі студії веб-дизайну і просування буде її слабкою стороною. Якщо клієнта цікавить саме SEO, контекстна реклама, а не розробка сайту, важливо попросити познайомити з командою, яка цим і займається.

Порада № 9: тендер

Якщо після попередніх порад у списку Digital агентств, які подобаються, є кілька компаній, актуальним буде проведення тендера. Це відмінна практика, яка допомагає остаточно вибрати одного партнера. Для вибору потрібно дати однакові завдання і оцінити результат: комерційну пропозицію, її індивідуальність, прорахунки і гарантії.

Порада № 10: відкриті контракти

Діючі контракти - важливий критерій ефективності компанії, тому при виборі варто попросити надати інформацію про них. Бажано, щоб це були топові клієнти. Відкриті контракти підтверджують репутацію Digital агентства на ринку і цілком можуть стати одним з критеріїв, чому варто з ним співпрацювати.

 

Такі професійні поради значно спростять процес пошуку навіть новачкові. Можна скористатися відразу усіма або вибрати для себе кілька ключових.

Підпишіться на новини

Залиште ваш e-mail, щоб отримувати новини.

Обговоримо ваш проект?
Dog