Ідеальна посадкова сторінка: якою вона має бути

Створюючи нову посадкову сторінку або збираючись вдосконалити ту, що вже працює, варто підійти до цього питання максимально професійно. Просто її наявності недостатньо, потрібно ще й, щоб вона приносила прибуток.

Пропонуємо скористатися кількома порадами, що дозволять створити ідеальну посадкову сторінку. Вони можуть стати зручним алгоритмом, виконуючи який покроково, можна домогтися максимальної кількості підписок або заявок.

Крок 1: визначення мети сторінки

Це важливо ще на етапі планування самого оформлення, оскільки мета буде визначати і дизайн, і заголовок. Важливим є те, що завдання у сторінки повинна бути тільки одне, але таке, що максимально привертає цільову аудиторію. Відвідувачів своєї сторінки можна розділити на три типи:

1. Користувачі інтернету, які не володіють жодною інформацією про вас. Таких потрібно залучити до розмови і подружитися з ними.

2. Потенційні замовники - ті, хто шукає саме ваш товар, але вони поки не є клієнтами. Найчастіше подібні клієнти підписуються на розсилку, але угод від них поки немає.

3. Покупці. До цієї групи належать всі, хто хоча б раз зробив покупку або скористався послугою. Незважаючи на те, що вони вже співпрацюють з вами, з ними теж потрібно постійно підтримувати відносини, щоб у клієнтів не виникало бажання знайти аналог в іншій компанії.

Визначивши, хто є основною цільовою аудиторією, можна визначити основну задачу сторінки. Саме її чіткість дозволить рухатися до цілей і змінювати Landing Page при необхідності.

Крок 2: контент повинен бути цінним

Щоб отримати контактну інформацію потенційного клієнта, на посадковій сторінці повинен бути максимально корисний контент. Є кілька варіантів, які дійсно приваблюють користувачів:

Крок № 3: соціальні докази

Соціальні докази - важливий елемент посадкової сторінки будь-якого напрямку. Як показує практика, майже всі користувачі швидше виберуть той сайт, де є відгуки та демонстрація успішного співробітництва, ніж без них. Тому обов'язково потрібно все це показувати та публікувати на сторінці, тим самим викликаючи довіру і бажання купити, замовити.

Крок 4: заповнення форми на сайті

Отримуючи якомога більше інформації про відвідувачів сторінки, легше визначити цільову аудиторію й збільшити конверсію, правильно використавши ці дані. Але в той же час дуже багато полів при заповненні форми на сайті може стати причиною втрати лідів. Ось це точно нікому не потрібно, тому варто обмежитися мінімумом запитань до користувача. В такому випадку ідеальна посадкова сторінка виявиться набагато ближче.

Крок 5: привабливість СТА

Правильно продуманий текст «заклику до дії» дозволяє збільшити СТА до 90%, що немало. Кнопка, що показує, які можуть бути подальші дії відвідувача після прочитання тексту, повинна викликати певну реакцію. Потрібно продумати заклик до дії максимально правильно. Наприклад, замість «Дізнатися більше» використовувати «Отримати чек-лист». Тоді клієнт буде точно знати, що його чекає.

Крок 6: дизайн з орієнтацією на конверсію

Дизайн сайту повинен бути не просто красивим, але й усвідомленим. Існує три основних принципи підвищення ефективності оформлення Landing Page:

Крок 7: пост-конверсійний досвід

 Здійснення угоди - покупки, замовлення послуг на сайті - кінцева мета його власника. Але вона не повинна бути одноразовою, тому важливо побудувати з клієнтом довгострокові відносини. Є кілька варіантів «турботи», яка в цьому допомагає:

І найголовніше - варто пробувати всі можливі варіанти, обов'язково аналізуючи їх. Це допоможе визначитися з ефективністю кожного та створити ідеальну посадкову сторінку.

Підпишіться на новини

Залиште ваш e-mail, щоб отримувати новини.

Обговоримо ваш проект?
Dog