Кількість фрілансерів - людей, що працюють віддалено через інтернет - щодня зростає. І це не дивно. Віддалена самостійна робота гарантує незаперечні переваги у порівнянні з класичним працевлаштуванням. У питаннях організації роботи нам допоможуть спеціалізовані веб-ресурси - сервіси та програми, які роблять роботу онлайн максимально впорядкованої та результативною. Перерахуємо 8 найбільш актуальних з них.

Детальніше

Внаслідок розгулу коронавірусу в Україні сьогодні виник дефіцит на деякі групи товарів. Ми не будемо їх перераховувати, всі знають, про що йде мова. Проблема в тому, що подібна ситуація має безпрецедентний характер.

Детальніше

Ті, хто користуються Google, а саме сервісом Maps, напевно помітили, що у 2019 році на екранах стала виникати помилка з текстом «For development purposes only». Це вказує на те, що необхідно обзавестися Google API Key, для сервісу Maps. Ми підготували для вас інструкцію про те, як це зробити.

Детальніше

Створити свій блог при нинішньому розвитку сфери IT відносно просто. Знання та навички, звичайно, потрібні. Але за великим рахунком можна впоратися з поставленим завданням, використовуючи сучасні CMS платформи, на зразок WordPress, а також деякі поради, які будуть озвучені в даному матеріалі. Давайте розглянемо декілька основних правил, як створювати блог з нуля і на чому робити акценти в процесі.

Детальніше

За останній час значно змінилися правила роботи для затребуваних фахівців. Все частіше співробітники переводяться на віддалену роботу, яка не вимагає певного графіка і обов'язкової присутності на робочому місці в офісі. Персонал набагато частіше цікавиться саме таким типом зайнятості для забезпечення заробітку.

Детальніше

Кожен, хто починає бізнес в інтернеті, прагне максимально спростити всі виконувані функції свого майбутнього сайту і підготовку до його створення. Існує безліч сервісів, які з легкістю допомагають в роботі початківцям.

Детальніше

Чому одні рекламні агентства зливають бюджет замовників, в той час як іншим вдається без особливих зусиль залучити нових відвідувачів сайту? Секрет простий: справа у використовуваних методах. SEO не стоїть на місці, постійно змінюється, й часто з високою швидкістю. Якщо спиратися виключно на старі перевірені методи, що ефективно працювали у свій час, можна втратити відчутну частину клієнтів.

Детальніше

Ми поставили за мету вести рекламу на більш релевантні сторінки безпосередньо з тим товаром, який цікавить користувача. Але для того, щоб підтвердити нашу гіпотезу про релевантність сторінок з шуканим товаром, необхідно було провести тестування сторінок.

Детальніше

Здавалося б – в інтернет-магазинах купують усі. Але це не зовсім так: люди віку 50+ надають перевагу «офлайновому шопінгу», досі не довіряючи віртуальним магазинам. Навіть якщо у них є постійний доступ до ПК з інтернетом.

Детальніше

Причини відсутності клієнтів можуть бути різні, але 80% випадків - це наслідок того, що власник бізнесу «забивав» на розвиток каналів залучення клієнтів, особливо на просування бізнесу в інтернеті, будував продажі виключно в офлайні, завдяки так званому «сарафанному радіо».

Детальніше