Вплив цільової сторінки на кількість конверсій в контекстній рекламі

Замовник: інтернет-магазин меблів для дому та офісу.

Регіон: Київ і Київська область.

Завдання: запуск ефективної рекламної кампанії «Меблі в кредит/розстрочку».

Опис

Перед запуском рекламної кампанії був проведений аналіз цільових сторінок конкурентів. Більшість оголошень вело на сторінку із загальною інформацією про кредитування.

Ми ж поставили за мету вести рекламу на більш релевантні сторінки безпосередньо з тим товаром, який цікавить користувача. Але для того, щоб підтвердити нашу гіпотезу про релевантність сторінок з шуканим товаром, необхідно було провести тестування сторінок.

Було запущено дві рекламні кампанії

У кампанії «Загальна інформація» для всіх груп оголошень використовувалася одна цільова сторінка, що містить загальну інформацію по розстрочці для всіх меблів, представлених на сайті.

У кампанії «Категорії» оголошення вели на той товар, який шукає користувач. Але обов'язково на кожному товарі була доступна інформація про те, що його можна придбати в кредит або розстрочку «в» спеціальній кнопці, натискаючи на яку користувач міг ознайомитися з короткими умовами або ж перейти на сторінку з докладнішою загальною інформацією (яка тестувалася в першій кампанії).

Період тестування: 2 тижні на кожну цільову сторінку.

Результати

Висновок

При приблизно рівній кількості кліків, бюджеті та середній позиції, коефіцієнт конверсії відрізняється у 5 разів: вище для тієї кампанії, в якій цільовий url по оголошенню вів на конкретний товар, який шукав користувач, а не на сторінку з умовами розстрочки.

Тому не завжди потрібно покладатися на досвід конкурентів, але й проводити свої власні експерименти.

Підпишіться на новини

Залиште ваш e-mail, щоб отримувати новини.

Обговоримо ваш проект?
Dog