Скласти докладне та грамотне технічне завдання для копірайтера – завдання складне, досить довге й нудне. Тож більшість воліє не витрачати на це свій час і просто каже автору тему, посил та приблизний обсяг. Внаслідок чого отримують зовсім інший текст, ніж очікували. Він не відповідає SEO-критеріям, поступається за всіма параметрами конкурентам. Як результат – такий текст просто не працює. Гроші витрачені даремно. Тому детальне ТЗ копірайтеру ставити важливо і потрібно.

Детальніше

Показник відмов на сайті вашого інтернет-магазину занадто високий? Ви постійно додаєте до каталогу нові товари, але купують їх дуже мало? Дуже схоже, що на вашому сайті «синдром поганої картки товару», й аналогічні картки у конкурентів виглядають набагато краще. Треба виправляти ситуацію! Як – підкажуть наші правила.

Детальніше

Конкуренція в інтернет-бізнесі - не просто велика, а колосально велика, навіть в наданні ексклюзивних послуг. І з кожним днем вона стае більшою. Тому і до інформації на сайті з кожним роком пред'являються більш підвищені вимоги. Один з факторів успіху ранжирування сайту в пошуковій видачі і збільшення кількості клієнтів - якісні та змістові тексти на сайті. Це не просто корисна або цікава інформація, а матеріал, написаний за певними правилами - тобто, seo-текст.

Детальніше