10 основних напрямків 2019 року, про які вам потрібно знати, включаючи контекстну рекламу, платну рекламу в соціальних мережах і ремаркетинг, на думку 28 провідних експертів в сфері РРС-маркетингу.

Детальніше

Нашому клієнту потрібен був додатковий канал для отримання заявок. Ми вирішили зробити рекламу в Facebook і налаштувати її максимально ефективно.

Детальніше

Google вкладає великі кошти, щоб бути кращим, оптимізатори намагаються адаптуватися до подальших змін. Так народжуються тренди в SEO.

Детальніше

Для досягнення оптимальної якості картинок в соціальних мережах слід дотримуватися ряду правил, які допоможуть створювати відмінні зображення для профілю і графічні вставки для постінгу.

Детальніше

Детальніше

Конкуренція в інтернет-бізнесі - не просто велика, а колосально велика, навіть в наданні ексклюзивних послуг. І з кожним днем вона стае більшою. Тому і до інформації на сайті з кожним роком пред'являються більш підвищені вимоги. Один з факторів успіху ранжирування сайту в пошуковій видачі і збільшення кількості клієнтів - якісні та змістові тексти на сайті. Це не просто корисна або цікава інформація, а матеріал, написаний за певними правилами - тобто, seo-текст.

Детальніше