На одному із західних ресурсів ми знайшли цікаву статтю, в якій були розглянуті 6 прогнозів минулого року. На їх основі можна передбачити розвиток соціальних мереж у 2019. Деякі прогнози будуть актуальними і для інших маркетингових каналів.

Детальніше

Детальніше

Часто буває, що людина приходить на курси, проходить їх, а по закінченню робить висновок, що вони були абсолютно марними. Чому це відбувається і як цього не допустити, що потрібно розуміти?

Детальніше

Для підведення підсумків 2018 роки ми запитали у кожного з нашої команди, що якісно змінилося в кращу сторону, що з'явилося нового. На підставі цього сформували підсумки.

Детальніше

Рано чи пізно власники або куратори проектів, для яких витрачаються гроші на рекламу, хочуть з'ясувати, наскільки ефективний той чи інший рекламний канал. Люди, які купують трафік, теж хочуть розуміти, що заробили з цього трафіку.

Детальніше

10 основних напрямків 2019 року, про які вам потрібно знати, включаючи контекстну рекламу, платну рекламу в соціальних мережах і ремаркетинг, на думку 28 провідних експертів в сфері РРС-маркетингу.

Детальніше

Нашому клієнту потрібен був додатковий канал для отримання заявок. Ми вирішили зробити рекламу в Facebook і налаштувати її максимально ефективно.

Детальніше

Google вкладає великі кошти, щоб бути кращим, оптимізатори намагаються адаптуватися до подальших змін. Так народжуються тренди в SEO.

Детальніше

Для досягнення оптимальної якості картинок в соціальних мережах слід дотримуватися ряду правил, які допоможуть створювати відмінні зображення для профілю і графічні вставки для постінгу.

Детальніше

Детальніше