Просування сайтів на CMS Modx

Просування сайту на Modx за допомогою компанії «Infounion» - ефективна робота, спрямована на збільшення прибутку та на випередження конкурентів. Це послуга, яку часто замовляють представники малого та великого бізнесу. У кожному випадку забезпечуються високі результати, тому що у digital-агентстві працюють кваліфіковані та досвідчені вузькопрофільні фахівці!

Особливості просування

Modx – система управління вмістом, яка постійно розвивається та підтримується розробниками. Під нею мається на увазі гнучке програмне забезпечення, за допомогою якого розробляються функціональні, гарні та оригінальні веб-проекти. Популярність CMS Modx обумовлюється такими перевагами:

·          відкритий код – система налаштовується під будь-які завдання. Для розробників це важлива перевага, завдяки якій коригуються основні параметри;

·          надійність та безпека – гарантується захист від зломів та від втрати даних;

·          широкий вибір модулів – спрощується управління сайтом і з'являються нові можливості для розвитку веб-ресурсу. До базових опцій відноситься фотогалерея, конструктор блоків, пошук, менеджер файлів, обробка зображень, створення форм зворотного зв'язку;

·          кросплатформеність - забезпечується повноцінна робота на будь-яких пристроях. Це перевага, завдяки якій підвищується конверсія та покращується ранжування;

·          можливості для SEO-оптимізації – передбачається повний набір інструментів: поля для вказівки ключових запитів, опис сторінки, заголовок;

·          додаткові опції – використання плагінів, призначених для розширення можливостей. Наприклад, відкладена публікація текстів, прайс-лист, вхід через соціальні мережі.

Ще один плюс CMS – універсальність. На базі затребуваного движка створюються корпоративні, розважальні, комерційні та інформаційні веб-ресурси. До головних особливостей просування сайтів відноситься вибір хостингу відповідно до потреб, URL, що читаються, правильне налаштування індексації сторінок. Для підвищення функціональності сайту на популярній CMS встановлюються плагіни, за допомогою яких усуваються дублі сторінок, здійснюється перелінкування.

Отримати безкоштовну консультацію Залиште свій телефон та ім'я, і наші фахівці зв'яжуться з вами для подальшої консультації.

Етапи просування на Modx

Зверніться до веб-агентства Infounion і замовте розкрутку інтернет-магазину або розважального порталу! Співробітники компанії мають великий досвід успішної реалізації проектів. Для досягнення цілей формується команда, що складається з вузькопрофільних спеціалістів. Кожному проекту приділяється достатньо уваги та прикладається багато зусиль для отримання найкращих результатів.

Просування сайту на Modx виконується грамотно і в кілька етапів:

1.       Всебічний аналіз – важливий процес пошукової оптимізації, у ході якого виявляються недоліки та визначаються способи розкручування, використовувані конкурентами. З отриманої інформації приймаються рішення.

2.       Розробка індивідуальної стратегії – складання чіткого плану, використання ефективних інструментів, досягнення поставленої мети.

3.       Внутрішня СЕО-оптимізація – збір ключових фраз та кластеризація, написання унікальних текстів та публікація.

4.       Нарощування маси посилань – зовнішня оптимізація, спрямована на збільшення кількості продажів. Для розширення клієнтської бази на форумах, блогах, тематичних майданчиках розміщуються статті із зворотними посиланнями.

5.       Коригування стратегії – забезпечується моніторинг позицій, вивчаються статистичні дані та за необхідності вносяться коригування.

Замовити просування сайтів на CMS Modx у компанії «Infounion»

Залишіть заявку на сайті та замовте просування сайтів у пошукових системах, що працюють на движку Modx! Послуги надаються за прийнятною ціною. Вартість розкручування веб-сайту формується з урахуванням безлічі факторів: масштаб робіт, інструменти, кількість ключових слів, додаткові грошові витрати на контент і на публікацію текстів на сторонніх майданчиках. Фахівці уважно ознайомлюються з нішею та розробляють ефективну стратегію!

Якщо є питання, ставте їх прямо зараз! Співробітники web-агентства нададуть безкоштовну консультацію та якісні послуги!

Наші клієнти

Хочете такий же результат?

Виберіть послугу