Пошукове Seo просування

SEO-просування сайтів - ефективні дії, під якими мається на увазі зовнішня та внутрішня пошукова оптимізація. Це актуальне рішення для інформаційних та комерційних ресурсів. Головним завданням тут є досягнення лідерства у видачі.

Як працює SEO

Щоб сайт приносив прибуток, його потрібно перетворити в маркетинговий інструмент. Такої мети можна досягти за допомогою SEO-просування. Оптимізація виконується так, щоб конкуренти залишилися позаду. Перші місця в органічній видачі - це велика кількість покупців/клієнтів, підвищення прибутку та розвиток бізнесу.

Основа пошукової оптимізації - ключові слова по тематиці web-проекту. При їх грамотному впровадженні створюється релевантний контент, що відповідає запитам користувачів та вимогам пошукових систем. Потенційні покупці вводять в рядок браузера фразу, що їх цікавить. Наприклад, замовити послуги будівельників або купити побутову техніку. Система аналізує інформацію та показує найбільш підходящі варіанти. В основному, віддається перевага веб-ресурсам, що знаходяться на перших позиціях. Користувачі відвідують онлайн-магазини та роблять покупки.

Так працює SEO. Місце в пошуковій видачі Гугл не можна купити. Потрібно формувати семантичне ядро, створювати контент, використовувати ключові фрази та публікувати тексти. Це можуть бути описи категорій товарів, пізнавальні статті в блозі, оглядові матеріали. Важливим критерієм ранжування в пошукових системах є якість контенту. Тому тексти повинні бути унікальними, структурованими, незаспамленими та корисними для читачів.

Переваги якісного пошукового просування

SEO-просування в Україні за допомогою компанії «Infounion» - вигідна інвестиція у розвиток веб-ресурсу. Результат з'являється нешвидко, але ефект буде довгостроковим. Замовляючи таку послугу, клієнти знають, за що платять гроші. До переваг SEO відноситься:

 • залучення цільового трафіку та розширення клієнтської бази;
 • закріплення позицій в ТОП та зменшення витрат на контекстну рекламу;
 • окупність інвестицій та масштабування бізнесу;
 • підвищення довіри до бренду та збільшення лояльності споживачів;
 • низька вартість залучених відвідувачів та природність каналу;
 • можливість регіональної прив'язки: продажі у певному районі, у місті або по області.

Пошукове просування сайту - стабільний приріст відвідувачів, зацікавлених у продуктах та послугах. Користувачі постійно щось шукають в інтернеті та задають питання. Це Ваші потенційні клієнти, у яких є гроші та бажання оформити заявку на послугу, купити товар, замовити зворотний дзвінок. При правильному SEO-просуванні відвідувачі знаходять Вашу пропозицію з тисяч інших та роблять цільові дії.

Отримати безкоштовну консультацію Залиште свій телефон та ім'я, і наші фахівці зв'яжуться з вами для подальшої консультації.

Схема роботи над проектом

Просування сайту в пошукових системах - відповідальна робота, яка виконується фахівцями агентства «Infounion» поетапно:

 1. Аналіз конкурентів - важлива частина бізнес-стратегії. На першому етапі аналізується діяльність конкурентів, визначаються позитивні й негативні моменти.
 2. Всебічний аудит - аналіз контенту й структури, виявлення помилок. Фахівці з'ясовують, за рахунок чого можна поліпшити позиції веб-проекту у видачі. Також усуваються знайдені недоліки.
 3. Розробка стратегії - отримання максимальної користі від вкладень. Професіонали розробляють ефективну стратегію, спрямовану на розвиток проекту.
 4. Внутрішня оптимізація - комплекс робіт, які здійснюються для кращого ранжування сайту. На сторінках розміщується унікальний контент з тематичними ключами. SEO настройка виконується професійно та грамотно.
 5. Зовнішня оптимізація - лінкбілдинг, під яким мається на увазі отримання зовнішніх посилань та поліпшення позицій веб-ресурсу. Цей метод, широко використовуваний невеликими фірмами та великими компаніями. Переваги SEO-просування - надійність та довготривалий результат.
 6. Підтримка - забезпечується супровід сайту. Співробітники digital-агентства стежать за змінами алгоритмів і вносять корективи.

Чому потрібно замовити SEO-просування у нас

Пошукова оптимізація - робота, яку не слід виконувати самостійно. У ній є багато моментів, відомих тільки кваліфікованим фахівцям. Краще відразу звернутися в агентство «Infounion» та отримати гарантію на те, що позиції сайту істотно покращаться, а прибуток збільшиться.

Якщо потрібна консультація, співробітники докладно розкажуть про SEO-просування та нададуть індивідуальну комерційну пропозицію. З нашою допомогою у Вас з'явиться величезна кількість зацікавлених відвідувачів, готових до цільових дій!

Наші клієнти

Хочете такий же результат?

Виберіть послугу