Просування сайтів нерухомості

Розкрутка сайтів нерухомості - обов'язковий етап в рекламі вашого бізнесу. Агентство інтернет-маркетингу працює не тільки над SEO-просуванням, але над поліпшенням іміджу і впізаваності компанії. Важливо щоб ресурс не тільки знаходився в ТОПі пошукової видачі, а й задовольняв потреби клієнтів.

Кому потрібно просування сайтів тематики нерухомості?

Ваші клієнти приходять за рекомендаціями інших людей? Помітили, що їх кількість не збільшується, а тримається на одному рівні? Це означає, що пора шукати нові замовлення в Інтернеті. За статистикою, вже близько 50% нових клієнтів агентства нерухомості отримують через соціальні мережі і пошукову видачу. Це число продовжує збільшуватися, а значить - зростає і кількість конкурентів. Щоб обійти їх, потрібно швидше просувати бренд в Інтернеті.

Якщо ви працюєте як самостійний фахівець, вам потрібна довіра цільової аудиторії. Для цього потрібно «прокачувати» особистий бренд: публікувати на своєму порталі експертний, SEO-оптимізований контент. Він виконує два завдання: привертає органічний трафік на сайт, а також допомагає вирішити ті чи інші питання потенційних клієнтів. Але тільки цим довіру не заробити. Сайт повинен бути функціональним, зручним у використанні і обов'язково привабливим зовні.

Ваші конкуренти - це великі агрегатори, які використовують великі бюджети на маркетинг щомісяця. У їх розпорядженні статті на великих профільних ресурсах, медійна реклама і т.д. Здається, що конкурувати з ними неможливо. Але це не так. Агентство інтернет-маркетингу знає, як збільшити частку безкоштовного трафіку з пошукової видачі.

Чим допоможе просування сайту агентства нерухомості?

План робіт:

1. Аналіз ніші, конкурентів і діючого бізнесу.

2. Виявлення сильних і слабких сторін.

3. Відбудова від конкурентів.

4. Створення плану просування.

5. Розробка сайту або його удосконалення.

6. Збір семантичного ядра і його розподіл.

7. Написання унікального, корисного контенту.

8. SEO-оптимізація.

9. Аналіз юзабіліті і впровадження технічних поліпшень.

10. Купівля посилальної маси і налаштування аналітики на сайті.

11. Аналіз проведених заходів та корекція плану просування.

Наши
клиенты
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Чому
МИ?
від 8500 грн. вартість просування
15 ВЛАСНИХ
СТАРТАПІВ
50 проектів з нами
більше 5 років
75% У середньому запитів
наших клієнтів знаходяться у топ 10
Отримати безкоштовну консультацію
Залиште свій телефон та ім'я, і наші фахівці зв'яжуться з вами для подальшої консультації.
Ваше ім'я
Ваш телефон або email

Просування сайтів нерухомості - це робота, що складається з декількох етапів. Ще при написанні бізнес-плану варто обов'язково враховувати щомісячні витрати на розкрутку. Велика частина бюджету найчастіше йде на SEO-оптимізацію. Ефект від неї видно не відразу, а через кілька місяців (від 3-х, мінімум). Але в довгостроковій перспективі, коли основні посадочні сторінки вже знаходяться в ТОПі, вони забирають на себе більшу частину органічного трафіку.

Як результат - бізнес отримує практично безкоштовні ліди. Але і це не гарантує того, що вони будуть конвертуватися в клієнтів. Щоб це сталося, необхідно постійно працювати за такими напрямками:

  • Аналітика: побудувавши воронку продажів і підключивши CRM-систему, видно, на якому з етапів прийняття рішення йде потенційний клієнт
  • Покращення юзабіліті: знайшовши критичні місця в структурі сайту, ми виправляємо їх. Довівши навігацію до ідеалу і створивши сторінки, що максимально докладно відповідають на запити користувача, ми зменшуємо показник відмов. Звісно, при цьому збільшується конверсія з відвідувача в клієнта
  • Створення корисного контенту: аналізуючи пошукові запити в ніші нерухомості, ми пишемо корисні матеріали. Теми, які зараз цікавлять цільову аудиторію, призводять на сайт трафік і створюють імідж експерта компанії

Використовуючи аналітику і оптимізацію комплексно в просуванні сайтів нерухомості, ми збільшуємо конверсію, і як результат - прибуток вашого бізнесу.

Читати далі...