Комплексне просування сайтів

Комплексне просування сайтів для збільшення доходів

Підвищення прибутковості веб-ресурсу - ключове завдання, яке ставлять перед собою власники компаній та інтернет-магазинів. Для її вирішення оптимально підходить комплексне просування сайтів ( SEM маркетинг). Це послуга, спрямована на збільшення відвідуваності та на підвищення конверсії.

Інструменти для розкрутки сайтів

Фахівці digital-агентства «Infounion» використовують перевірені методи збільшення росту продажів та розширення ЦА. До них відноситься:

·         комплексна пошукова розкрутка - забезпечення сайту відвідувачами, зацікавленими в товарах і послугах. Для досягнення мети використовується контент з фразами, відповідними тематиці, і зовнішні посилання. В ході SEO-просування веб-ресурс займає лідируючі позиції. Користувачі лояльніше ставляться до природної видачі пошукової системи, ніж до реклами. Тому 70% переходів в каталог товарів відноситься саме до пошукової розкрутки. Органічний трафік приводить користувачів, готових до покупки, до замовлення послуги;

·         контекстна реклама - затребуваний метод просування. Це оголошення в інтернеті, які бачить цільова аудиторія. Контекстною рекламою займаються сертифіковані фахівці Google Ads. Комплексне просування сайтів полягає у розробці індивідуальної стратегії, опрацюванні запитів, формуванні продаючих оголошень. Результати роботи з'являються в стислі терміни. До них відноситься зростання цільового трафіку, збільшення прибутку, зменшення вартості конверсії;

·         SMM-просування - маркетинг в соціальних мережах, під яким мається на увазі активна комунікація з користувачами. Ефективність SMM збільшується з кожним днем. Платоспроможні клієнти та покупці багато часу проводять в соціальних мережах. Цим можна скористатися, пропонуючи товари і послуги. Для збільшення продажів вивчаються особливості ніші, досліджується діяльність конкурентів і визначаються переваги ЦА. На підставі отриманої інформації запускаються рекламні кампанії;

·         відеореклама на YouTube - відмінне рішення для збільшення цільової аудиторії та для залучення уваги до бренду. За допомогою рекламних відео оголошень люди дізнаються про нові продукти та про послуги, які пропонують компанії. При використанні такого методу значно збільшуються продажі та підвищується впізнаваність бренду. YouTube - потужна платформа для розвитку бізнесу. З її допомогою відкриваються широкі можливості у досягненні цілей.

Комплексна оптимізація (SEM) та інші методи - ефективні заходи, завдяки яким збільшується авторитетність ресурсу. Відвідувачі перетворюються у покупців, їх кількість зростає з кожним днем. Додатково фахівці агентства виконують технічний аудит та виправляють помилки. Найчастіше прискорюється завантаження сторінок, покращується взаємодія з сервісами аналітики, усуваються биті посилання.

Розробка сайтів

З 2004 року нами створено понад 300 сайтів і додатків різної складності! У 2007 році ми створили власну CMS і успішно її впроваджуємо. Великий досвід роботи з найбільш популярними CMS

Просування сайтів

Успішно займаємося просуванням сайтів з 2007 року. Сертифіковані спеціалісти Google і Яндекс. Знаємо все «секрети» SEO! 85% клієнтів працюють з нами більше 5 років!

Контекстна реклама

Ми є сертифікованим агентством Google і Яндекс. Ми не просто налаштовуємо рекламу - ми знаємо як збільшити Ваші продажі!

 

 

Маркетинг в соціальних мережах

Наші сертифіковані фахівці допоможуть максимально результативно використовувати популярні соціальні мережі для збільшення продажів

Відеореклама в Youtube

Щодня у YouTube з'являється все більше прихильників серед представників різних цільових аудиторій. Цю відео-платформу можна сміливо назвати другий за популярністю пошуковою системою після Google

Переваги комплексного просування з «Infounion»

 • icon
  Досвід просування проектів по всьому світу
 • icon
  Велика кількість успішних кейсів
 • icon
  Робота з сертифікованими фахівцями
 • icon
  Більш вигідна ціна на послуги
 • icon
  Проектування індивідуальної стратегії
 • icon
  Фокус на прибутку і KPI клієнта
ВІДЕО ПРО КОМПАНІЮ
fon_p
shape
pointer
Наші
сертифікати
 • Google Partner
 • Google Analytics
 • Youtube Sertified
Як ми працюємо
 • icon icon
  Визначаємо цілі замовника і погоджуємо бриф
 • icon icon
  Розробляємо прототип, складаємо концепцію дизайну і створюємо макети
 • icon icon
  Погоджуємо дизайн і вносимо ваші коригування
 • icon icon
  Верстаємо макет і виконуємо програмування
 • icon icon
  Тестуємо, розміщуємо проект на сервері, проводимо фінальну настройку і запускаємо новий сайт
Отримати безкоштовну консультацію Залиште свій телефон та ім'я, і наші фахівці зв'яжуться з вами для подальшої консультації.

Комплексне просування сайтів (SEM) - високі результати при менших витратах. Можна замовити послуги досвідчених фахівців та вирішити бізнес-завдання. Над кожним проектом працює команда на чолі з проджект-менеджером. Це найкращий підхід до справи, завдяки якому гарантується успіх.

Співпраця з веб-агентством - раціональне рішення, під яким маються на увазі конкурентні переваги:

 1. Застосування дієвих інструментів - розробляється стратегія просування та підбираються методи, що ідеально підходять для досягнення цілей.
 2. Величезний досвід - фахівці якісно виконують роботу. Для отримання результатів використовуються безпечні способи. Ризики потрапляння під фільтр зводяться до нуля.
 3. Низькі ціни - вартість послуг залежить від обсягу завдань, від ніші, від складності проекту. Також беруться до уваги витрати на закупівлю посилань, на створення унікального контенту.

Довірте розкрутку сайту професіоналам!

Замовте комплексне просування сайтів та обговоріть подробиці з фахівцями. Контекстна реклама, маркетинг в соціальних мережах, пошукова оптимізація - кращі методи отримання прибутку в інтернеті. Такі інструменти доповнюють один одного і сприяють залученню нових клієнтів та збільшення продажів!