Просування сайтів на Tilda

Просування сайту на Тільді - комплексне завдання, що реалізується протягом декількох місяців. Фахівці студії «ІнфоЮніон» запроваджують рішення, спрямовані на просування інтернет-магазину, лендингу чи корпоративного порталу. Робота виконується виходячи з ТЗ. У проекті беруть участь маркетологи, веб-розробники, спеціалісти із SEO-просування. Результат відповідає очікуванням – розширення бази клієнтів, розкрутка бренду, виведення у ТОП-видачі пошукових систем.

Особливості SEO длясайтів на Tilda

Для зростання відвідуваності ресурсу та збільшення продажів використовуються ефективні інструменти:

·          внутрішня оптимізація – складання семантичного ядра з ключовими запитами. Створення контенту з урахуванням вимог пошукових систем. Просування сайтів на Tilda за допомогою тематичних текстів із запитами, найцікавішими для користувачів;

·          зовнішнє SEO-просування – нарощування маси посилань для залучення нових відвідувачів. Грамотний контент-маркетинг та покращення привабливості сайту для пошукової системи Google. використання правильних методів нарощування посилальної маси та вибір авторитетних ресурсів з високим рівнем довіри;

·          контекстна реклама – швидкий спосіб залучення цільової аудиторії. До його переваг відноситься плата тільки за реальні переходи, точне влучення в ЦА, лояльне ставлення користувачів до реклами. При грамотному настроюванні рекламних оголошень покращуються позиції сайту в пошуковій видачі, спостерігається зростання трафіку, збільшуються продажі.

Комплекс робіт з просування сайту

 Після укладення договору зі студією InfoUnion виконується комплекс дій для залучення цільової аудиторії та розвитку бізнесу.

Просування сайту на Тільді складається з кількох етапів:

1. Аудит сайту – аналіз параметрів, від яких залежить ефективність просування. Обговорення важливих питань із замовником. Створення плану робіт та узгодження з клієнтом.

2. Розробка стратегії – пошук найкращих рішень для зростання трафіку та стабільного збільшення показників конверсії. Усунення технічних помилок, покращення функціональності ресурсу.

3. Просування – SEO-оптимізація сайту на Тільді, в яку входить опрацювання заголовків, підготовка метатегів, створення унікальних текстів із ключовими словами. Велика увага приділяється проведенню рекламних кампаній, залученню аудиторії у соцмережах, розміщенню текстів із зворотними посиланнями на форумах, тематичних каталогах.

Коротко про нас:

 • icon
  Створюємо і просуваємо сайти з 2007 року
 • icon
  Вивели в ТОП більше 400 проектів
 • icon
  Всі фахівці сертифіковані Google
 • icon
  Маємо досвід просування сайтів в різних сферах
 • icon
  Для кожного клієнта розробляємо індивідуальну стратегію
 • icon
  Оптимальні ціни на послуги
Отримати безкоштовну консультацію Залиште свій телефон та ім'я, і наші фахівці зв'яжуться з вами для подальшої консультації.

Який результатВи отримаєте?

Замовте просування сайту на Tilda у студії InfoUnion! Ми гарантуємо високу якість послуг. Під цим мається на увазі вихід сайту в ТОП-10 за популярними запитами, збільшення обсягів продажу, популяризація бренду в мережі. Розкрутка бізнесу здійснюється з допомогою перевірених методів. Період просування становить від кількох місяців до року.

Тарифи і вартість 

Вартість просування сайту на Тільді обумовлюється індивідуально. Ціна формується з урахуванням того, які інструменти використовують для досягнення високих результатів. Залежно від тарифу проводяться такі роботи: оптимізація структури сайту, написання текстів з ключовими словами, лінкбілдинг.

"ІнфоЮніон" - команда професіоналів з величезним досвідом просування лендингів, інтернет-магазинів на Тільді. У нашому розпорядженні є потужні інструменти для розкручування бізнесу. Ми успішно виконуємо маркетингові та SEO-завдання, беручи до уваги вимоги пошукових систем та переваги користувачів!

Наші клієнти

Хочете такий же результат?

Виберіть послугу