Просування сайтів на CMS Wordpress

Просування сайту на Вордпрес – вихід у ТОП-10 та отримання стабільного припливу органічного трафіку. Це популярна послуга, якою користуються власники інтернет-магазинів, блогів, корпоративних веб-ресурсів. У всіх випадках фахівці digital-агентства Infounion грамотно вирішують поставлені завдання і досягають високих результатів!

Особливості просування сайту на Вордпрес

Розкрутка інтернет-ресурсів на CMS Wordpress здійснюється відповідно до вимог пошукових систем. Робота проводиться у всіх напрямках. Пильна увага приділяється внутрішній оптимізації, нарощуванню посилальної маси, усуненню технічних помилок та збільшенню швидкості завантаження сторінок. До ключових особливостей роботи фахівців належить:

·          правильне налаштування robot.txt, а також урл сторінок, що читаються, а не випадковий набір символів;

·          створення карти сайту, за допомогою якої прискорюється та спрощується індексування;

·          публікація унікальних текстів із тематичними фразами, заголовками та підзаголовками, списками. Частота ключів не має перевищувати норму. Тоді СЕО-оптимізація приносить чудові результати;

·          перевірка на наявність дублів сторінок та неробочих посилань;

·          оптимізація метатегів та зображень за допомогою спеціальних плагінів;

·          адаптація для користувачів смартфонів та планшетів, завдяки якій забезпечується зручність ознайомлення з контентом;

·          розширення переліку цільових сторінок для охоплення широкого списку ключових фраз;

·          інтеграція з Google Analytics, за допомогою якої аналізуються показники конверсії, визначаються найефективніші канали розкручування інтернет-магазинів на CMS Вордпрес.

SEO-оптимізація сайту

"Infounion" - надійний помічник у просуванні веб-проектів, що працюють на платформі Wordpress. Фахівці мають достатній досвід і навички, прикладають багато зусиль для реалізації наміченого плану. До кожного проекту розробляється індивідуальна стратегія. Приріст трафіку та підвищення прибутку спостерігаються вже за кілька тижнів. Надалі позиції інтернет-магазинів та корпоративних порталів покращуються. Конкуренти залишаються позаду.

Етапи просування сайту

Пошукове просування сайту на Wordpress за доступною ціною - комплексний процес, що складається з п'яти основних етапів:

1.       Вивчення продуктів/послуг та конкурентів – спочатку потрібно зрозуміти, в чому полягає специфіка бізнес-ніші та на що роблять ставку опоненти. Для цього вивчаються особливості товарів та послуг, визначаються переваги та вигідні сторони. Також розглядається досвід конкурентів, які використовуються інструменти.

2.       Технічний аудит – від правильності налаштувань залежить швидкодія та функціональність веб-ресурсу. Тому спочатку виявляються та усуваються помилки.

3.       Складання ТЗ та розробка стратегії – після визначення цілей, яких потрібно досягти, формується технічне завдання. Важливим етапом є розробка стратегії. Вибирається оптимальний варіант для вирішення завдань у встановлений термін.

4.       Збір семантичного ядра – складання основи пошукових фраз, зв’язаних з бізнес-нішою. Потім тематичні слова класифікуються у групи і створюється контент.

5.       Зовнішня пошукова оптимізація – робота, спрямована на вивід у ТОП та на підвищення рейтингу web-ресурсу на CMS Вордпрес. Це спосіб взаємодії зі сторонніми майданчиками.

Отримати безкоштовну консультацію Залиште свій телефон та ім'я, і наші фахівці зв'яжуться з вами для подальшої консультації.

Переваги просування сайтів на Вордпрес

CMS Wordpress - популярний движок, що широко використовується для створення гарних та надійних блогів, порталів новин, онлайн-магазинів. Це безкоштовна система управління контентом, що має великий функціонал і необмежені можливості. До її головних переваг перед іншими CMS належить:

·          високий рівень безпеки – забезпечується захист від злому та збереження даних;

·          зручна панель управління – складнощі не виникають. Управління контентом здійснюється за допомогою візуального редактора. Можна публікувати тексти, додавати ключові слова, доповнювати матеріали картинками;

·          широкий вибір тем - можна знайти шаблон для лендінгу, портфоліо, інтернет-магазину. Якщо щось не влаштовує, легко змінюється фон, шрифт, колір написів;

·          великий набір плагінів Вордпрес – щоб інтернет-магазин чи блог на 100% відповідав потребам, використовуються додаткові розширення. Наприклад, контактна форма, візуальний конструктор сторінок, вдосконалення SEO, захист від спаму, імпорт записів;

·          регулярні оновлення - двигун постійно вдосконалюється. Впроваджуються нові опції, завдяки яким покращується функціональність;

·          адаптивність – для розширення цільової аудиторії передбачається коректна робота веб-ресурсу на різних пристроях.

Замовити просування сайтів на CMS Wordpress у компанії «Infounion»

Скористайтеся допомогою досвідчених фахівців та займіть вигідні позиції у видачі пошукових систем! Професіонали агентства Infounion застосовують ефективні інструменти, призначені для просування сайтів на CMS Wordpress. Робота проводиться в декількох напрямках: оптимізація під широкий перелік тематичних слів, планомірне нарощування маси посилань, налаштування метатегів. Це запорука збільшення кількості відвідувачів, популяризації бренду, розширення географії продажу!

Наші клієнти

Хочете такий же результат?

Виберіть послугу