Просування сайтів на CMS Opencart

Просування сайту на OpenCart – заходи, що вживаються для збільшення кількості відвідувачів та підвищення прибутку. Це послуга, яку надають досвідчені фахівці компанії Infounion. Для вирішення завдань використовуються ефективні методи та перевірені інструменти!

Особливості просування сайту OpenСart

ОпенКарт – безкоштовна платформа електронної комерції, на якій створюються швидкі та унікальні інтернет-магазини. До переваг популярного движка належить:

·          продуманий функціонал – передбачається додавання та сортування товарів, інформація про замовлення та про відмови, дані про зареєстрованих клієнтів;

·          набір вбудованих модулів у OpenCart – у системі передбачені необхідні елементи для онлайн-продажів. До затребуваних модулів відноситься вибір способу доставки виробів, рейтинг продуктів, супутні товари;

·          зручна панель управління – важливу інформацію можна побачити на головному екрані: завершений продаж, статус замовлень;

·          збір статистичних даних у OpenCart – формування звітів про продаж за тиждень або цілий місяць. Також система становить рейтинг товарів, які мають підвищений попит;

·          розширення можливостей – можна не обмежуватись вбудованими модулями та використовувати додаткові плагіни. Найчастіше впроваджується онлайн-чат, Google відгуки, блок питань та відповідей, соціальні кнопки.

Розкрутка інтернет-магазину на CMS OpenCart – робота, з якою можуть впоратися лише професіонали. Самостійно складно розібратися в двигуні та досягти високих результатів. Чому? Тому що для успішного SEO просування сайтів на ОпенКарт потрібно знати тонкощі процесу. До основних особливостей відносяться такі моменти:

·          правильне настроювання метатегів, доповнення продукції барвистими ілюстраціями, унікальні описи до кожного товару;

·          підключення SSL-сертифікату для підвищення безпеки інтернет-ресурсу на CMS OpenCart;

·          скорочення часу відповіді сервера, стиснення зображень без втрати якості, кешування сторінок;

·          адаптація під мобільні пристрої для відвідувачів, які користуються планшетами та смартфонами;

·          опрацювання URL, зрозумілих для покупців та легких для сприйняття;

·          внутрішнє перелінкування – розміщення посилань у текстах, які ведуть інші сторінки.

Окрема увага приділяється видаленню дублів сторінок, додаванню кнопок соціальних мереж, покращенню мікророзмітки. Також до важливих процесів, від яких залежить ефективність просування, відноситься опрацювання ключових запитів та створення якісного контенту. На сайті CMS ОпенКарт публікуються тексти з тематичними фразами. Статті мають бути корисними для відвідувачів та відповідати вимогам пошукових систем. Тоді збільшується органічний трафік та покращуються позиції у видачі.

Отримати безкоштовну консультацію Залиште свій телефон та ім'я, і наші фахівці зв'яжуться з вами для подальшої консультації.

Як проводиться розкрутка сайту

СЕО просування сайту на ОпенКарт - комплексний процес, що виконується поетапно. Фахівці digital-агентства «Infounion» грамотно виконують роботу та керуються стратегією, узгодженою з клієнтом. Ціна просування на CMS OpenCart у Києві формується в індивідуальному порядку. Вартість послуг залежить від масштабу, переліку виконуваних процесів та грошових витрат на контент, на нарощування маси посилань.

Етапи SEO-оптимізації сайту на ОпенКарт

Просування інтернет-магазинів, що функціонують на популярній CMS OpenCart, здійснюється у кілька кроків:

1.       Аудит та аналітика – визначаються технічні недоліки, що заважають СЕО-просуванню. Аналізуються всі сторони, починаючи з юзабіліті та закінчуючи правильністю налаштувань.

2.       Збір семантичного ядра – формування списку ключових фраз, які надалі сортуються та використовуються під час створення контенту.

3.       Зовнішня оптимізація – отримання посилань з авторитетних сторонніх майданчиків. На тематичних форумах публікуються тексти із зворотними посиланнями. Це сприяє збільшенню кількості відвідувачів.

4.       Внутрішня оптимізація – публікація статей, описів товарів, текстів розділів каталогу. Ставка робиться на оригінальність, структурованість, використання ключових фраз.

5.       Утримання лідируючих позицій – співробітники веб-агентства стежать за змінами та вносять коригування, виходячи з конкретних ситуацій. Тому конкуренти не мають жодного шансу.

Замовити просування сайтів на CMS OpenСart у компанії «Infounion»

Зверніться до нас та отримайте безкоштовну консультацію та індивідуальну пропозицію! Фахівці компанії розроблять дієву стратегію розкручування інтернет-магазину на CMS ОпенКарт та впровадять усі ідеї. Буде ретельно опрацьовано кожен пункт плану, тому що для досягнення поставленої мети важливі багато нюансів. Це головний принцип, завдяки якому забезпечується постійний приплив цільових відвідувачів та покращуються позиції у видачі пошукових систем.

Наші клієнти

Хочете такий же результат?

Виберіть послугу