Просування сайтів на CMS Joomla

SEO просування сайту на Joomla – оптимізація під вимоги пошукових систем та досягнення гарних результатів. Це трудомістка робота, яку виконують вузькопрофільні фахівці веб-агентства Infounion. Можна повністю довіритися професіоналам у цій сфері діяльності та обігнати конкурентів!

Особливості просування сайту на Joomla

Якщо Ви є власником веб-ресурсу, що функціонує на популярному движку Джумла, використовуйте всі можливості для розвитку бізнесу. При розкручуванні інтернет-магазину фахівці компанії обходять «підводне каміння» та виводять проект на перші позиції у видачі пошукових систем. До основних особливостей роботи належать такі моменти:

·          для швидкого завантаження сторінок на CMS Joomla потрібне грамотне налаштування. Суть у тому, що автоматично створюються дублі сторінок. Це слід брати до уваги;

·          неправильне налаштування сторінки 404 – проблема, через яку пошуковикам доводиться довше обробляти інформацію. Для усунення помилки потрібно розібратися в налаштуваннях та все усунути;

·          динамічні адреси задаються у незвичному форматі. Потрібно вміти створювати людинозрозумілі урли, щоб у користувачів не виникали складнощі.

Під час SEO-оптимізації співробітники web-агентства керуються власним досвідом та знаннями. Тому просування сайту Джумла здійснюється відповідно до всіх правил. Інтернет-магазини та корпоративні портали адаптуються під мобільні пристрої, регулярно публікуються унікальні тексти, планомірно нарощується маса посилань. Веб-проекти займають лідируючі позиції у видачі та приносять прибуток.

Просування сайтів на CMS Joomla – затребувана послуга, якою користуються представники малого та великого бізнесу. Ви також можете створити комерційний ресурс на популярній платформі та зайняти свою нішу на ринку. Це вигідне рішення, тому що безкоштовна система керування контентом має вагомі переваги. До них відноситься простота у використанні, регулярні оновлення, надійний захист від злому та відновлення інформації.

Чим ще приваблива будь-яка з версій Джумла? Перелічимо ключові моменти:

·          доступність – ідеальний варіант для індивідуальних підприємців та молодих компаній;

·          відсутність обмежень – можна використовувати безкоштовні або платні шаблони CMS Joomla, вносити зміни та розширювати функціонал на основі потреб бізнесу;

·          великий вибір модулів – передбачається здійснення будь-яких ідей. У вільному доступі є різні модулі, починаючи з галереї та закінчуючи об'єднанням з платіжною системою;

·          величезна кількість плагінів – можна створити багатофункціональний інтернет-магазин, використовуючи додаткові можливості. До затребуваних плагінів відноситься конструктор сторінок, вікна, що спливають, фільтри. Також за допомогою плагінів видаляються урли, що дублюються, прискорюється завантаження сторінок, створюються гарні макети.

SEO-просування сайту

Зверніться до digital-агентства та скористайтеся професійними послугами! SEO-просування сайту на CMS Joomla виконується відповідно до розробленого плану. Кожному етапу приділяється пильна увага. Це запорука покращення позицій у видачі пошукових систем, розширення клієнтської бази та збільшення продажів.

Отримати безкоштовну консультацію Залиште свій телефон та ім'я, і наші фахівці зв'яжуться з вами для подальшої консультації.

Етапи просування для Джумла

Розкрутка комерційних веб-проектів на Джумла здійснюється у кілька кроків:

1.       Виявлення проблем – важливий етап, без якого неможливий розвиток інтернет-ресурсу. Під ним мається на увазі усунення перешкод на шляху до ефективного просування інтернет-магазинів та інших веб-проектів. Фахівці виявляють технічні помилки та виправляють їх. І тому попередньо проводиться всебічний аудит та визначаються недоліки.

2.       Аналіз конкурентів – виявлення сильних та слабких сторін, вивчення комерційних фішок, розробка власної стратегії з урахуванням особливостей бізнесу.

3.       Внутрішня оптимізація СЕО – підстроювання веб-ресурсу під вимоги пошукових систем. Для виходу до ТОПу підбираються тематичні слова, розширюється кількість цільових сторінок, виконується кластеризація ключових запитів. Також створюються унікальні тексти, які відповідають усім параметрам.

4.       Зовнішня оптимізація – нарощування маси посилань для просування сайтів на CMS Джумла. Для досягнення успіху та мінімізації ризиків потрапляння під фільтр ретельно підбираються тематичні майданчики.

5.       Моніторинг позицій – постійно відстежуються позиції та вживаються заходи щодо покращення поведінкових факторів.

Замовити просування сайтів на CMS Joomla у компанії «Infounion»

Ми все знаємо про просування сайтів на CMS Джумла та підтверджуємо це успішними кейсами. Ви можете замовити комплексні послуги та отримати бажані результати. Ціна розкручування інтернет-магазинів формується з урахуванням вартості роботи фахівців, грошових витрат на написання текстів та розміщення зовнішніх посилань.

Телефонуйте або залишайте заявки на отримання безкоштовної консультації! Професіонали digital-студії розроблять індивідуальну пропозицію відповідно до бюджету. Для поліпшення позицій у видачі та отримання стабільного прибутку використовуються потужні інструменти. Тому вже за кілька місяців збільшується органічний трафік та розширюється цільова аудиторія!

Наші клієнти

Хочете такий же результат?

Виберіть послугу