Просування жіночого сайту

Просування сайту жіночої тематики відрізняється на деяких етапах від розкрутки веб-ресурсів інших напрямків. Це велика ніша, в якій відкриваються додаткові можливості, але вона вимагає знання ряду нюансів.

Навіщо SEO-просування жіночого сайту

     В першу чергу для того, щоб його побачило якомога більше представниць цільової аудиторії. Деякі просувають свої сайти і блоги тільки через соцмережі, вважаючи, що цього досить. Жіноча аудиторія дійсно дуже активна у соцмережах, тому такий спосіб добре підходить для цієї ніші. Але за кількістю отриманого трафіку він не зрівняється з результатами, яких можна досягти за допомогою пошукової оптимізації.

      Просування сайту в пошукових системах дає необмежений потік безкоштовного трафіку. Це інструмент з великою інертністю. Почавши працювати в повну силу, він ще довго буде приводити відвідувачів, навіть якщо тимчасово припинити зусилля. Якщо ж працювати над оптимізацією без пауз, то кількість відвідувань буде рости в геометричній прогресії.

 

З яких етапів складається розкрутка сайту жіночої тематики

 • SEO-аудит. Перш ніж приступити до SEO-просування, ми проводимо ретельний аудит сайту. З'ясовуємо, чи немає технічних помилок, перевіряємо швидкість завантаження і юзабіліті, аналізуємо наявний контент і контрольний профіль, оцінюємо поточну позицію сайту в пошуковій видачі, підключаємо системи аналітики. При виявленні проблем їх потрібно усунути до початку робіт по оптимізації, інакше ефективність зусиль відчутно знизиться.
 • Аналіз ніші і конкурентів. Жіноча тематика відрізняється великою різноманітністю вузьких ніш. Це відкриває великі можливості для просування по середньо- і низькочастотних запитах. Якщо врахувати, що власниці нішевих сайтів нерідко ведуть їх для душі і не є професіоналами в питаннях SEO-оптимізації, то ретельний аналіз може давати величезні конкурентні переваги при виведенні сайту на топові позиції.
 • Складання семантичного ядра або доробка наявного. На підставі запитів, виявлених під час попереднього етапу, складається семантичне ядро, а потім фільтрується від дублів та сміттєвих запитів.
 • Кластеризація запитів, формування структури сайту і розробка контент-стратегії, оптимізація існуючого контенту. Спеціаліст продумує структуру статей, включаючи в них ключові запити, які попередньо розподілені по логічним групам. Коли мова йде про жіночий сайт, особлива увага приділяється візуальному контенту. Він повинен бути не тільки якісним і змістовним, а й привабливим естетично.
 • Внутрішня оптимізація. На цьому етапі проводиться комплекс заходів щодо поліпшення юзабіліті сайту і усунення технічних помилок, прописуються мета-теги і Аlt-атрибути зображень, робиться внутрішня перелінковка контенту.
 • Зовнішня оптимізація. Сюди входить робота з зовнішніми посиланнями на ресурс. Тут велику роль відіграє не тільки кількість унікальних доменів, з яких йдуть посилання на сайт, але і їх якість.
 • Аналіз поведінки аудиторії і робота над помилками. Цей етап включає вивчення статистики поведінкових факторів і оптимізацію слабких місць. Наприклад, доопрацювання сторінок, з яких швидко йдуть відвідувачі.

Як допоможе розкрутка сайту жіночої тематики?

 • icon
  ЗАЛУЧАЄ
  ЦІЛЬОВИХ ВІДВІДУВАЧІВ
  НА САЙТ
 • icon
  ДОПОМАГАЄ ЗАЙНЯТИ
  ТОП ПОЗИЦІЇ
  У ПОШУКОВІЙ ВИДАЧІ
 • icon
  ЗНИЖУЄ ВАРТІСТЬ
  КОНВЕРСІЇ І ВИТРАТ
  НА РЕКЛАМУ
 • icon
  ДОЗВОЛЯЄ ЗБІЛЬШИТИ
  КІЛЬКІСТЬ ПРОДАЖ
  І ОХОПЛЕННЯ РИНКУ
 • icon
  ДАЄ МАЛЕНЬКИМ
  КОМПАНІЯМ ПЕРЕВАГУ
  ПЕРЕД ВЕЛИКИМИ
 • icon
  ДАЄ
  Довгостроковий
  РЕЗУЛЬТАТ
Замовити послугу
"SEO просування жіночого сайту"
Залиште свій телефон та ім'я, і наші фахівці зв'яжуться з вами для подальшої консультації.

Наші клієнти

Хочете такий же результат?

Виберіть послугу