Просування сайту юридичних компаній

Розкрутка юридичних сайтів - це обов'язкова вимога для успіху вашого бізнесу в Інтернеті. У вас є багато конкурентів, але саме ваш ресурс повинен викликати найбільше довіри і приносити клієнтів. В процесі реклами юридичної галузі є свої особливості, з якими знайомі тільки в агентстві інтернет-маркетингу.

Кому потрібно просування сайтів юридичної тематики?

Ваш сайт - це уособлення особистого бренду. Якщо у вас багато клієнтів, які приходять по сарафанному радіо, подбайте про те, щоб створити позитивне перше враження. Щоб стабільно продовжувати розширювати базу і генерувати прибуток, потрібен зручний і корисний ресурс. Наповнивши його якісним контентом і залучаючи трафік з соціальних мереж і органічної видачі, ми зміцнюємо ваш імідж експерта.

Якщо у вас вже є веб-ресурс, швидше за все, він потребує оновлення функціоналу. Справа в тому, що організації в цій галузі консервативні і не звикли до різких змін. Ми проводимо редизайн вже існуючих ресурсів і розширюємо їх функціонал. Як результат - залучаємо нову, більш платоспроможну аудиторію. Також допомагаємо юридичній фірмі вийти на міжнародні ринки, реалізувавши в веб-ресурсі багатомовність.

В юридичній справі важлива впізнаваність і бездоганна репутація. Ви і самі це знаєте. Ми допомагаємо початківцям фахівцям створити успішну кар'єру, розробляючи і просуваючи їх візитні картки в Мережі – веб-сайти. Щоб просунути ресурс, використовуємо різні методи: від SEO до SMM.

Чим допоможе просування сайту юридичної компанії?

План робіт:

1. Аудит компанії, ніші і конкурентів.

2. Відбудова від конкурентів: виділяємо УТП і реальну користь для клієнтів.

3. Розробляємо маркетингову стратегію просування (на основі сильних і слабких сторін бізнесу).

4. Створюємо сайт.

5. Збираємо семантичне ядро.

6. Розподіляємо ключові слова по посадковим сторінкам.

7. Проводимо внутрішню і зовнішню технічну оптимізацію.

8. Збільшуємо органічний трафік їх пошукової видачі.

9. Купуємо посилання.

10. Підвищуємо конверсію: аналізуємо юзабіліті і усуваємо технічні помилки, що впливають на рішення користувача.

11. Даємо рекомендації щодо подальшого поліпшення і просування ресурсу.

Наши
клиенты
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Чому
МИ?
від 8500 грн. вартість просування
15 ВЛАСНИХ
СТАРТАПІВ
50 проектів з нами
більше 5 років
75% У середньому запитів
наших клієнтів знаходяться у топ 10
Отримати безкоштовну консультацію
Залиште свій телефон та ім'я, і наші фахівці зв'яжуться з вами для подальшої консультації.
Ваше ім'я
Ваш телефон або email

Просування юридичних сайтів - це найкраща можливість підвищити впізнаваність компанії і збільшити кількість клієнтів. Але в цій ніші є нюанси, про які знають тільки фахівці з розкрутки:

  • Висока конкуренція: якщо ви - початківець адвокат з невеликим бюджетом для реклами, то одному буде складно просувати свої послуги, не знаючи технічних особливостей.
  • Репутація в Мережі: якщо імідж компанії зіпсований негативними відгуками про співпрацю, навіть великі витрати на маркетинг можуть не дати результатів. Тому спочатку варто підходити до справи відповідально, і не братися за проекти, в яких ви не впевнені.
  • Грамотний відділ продажів: якщо портал ідеальний з точки зору клієнта, він захоче ближче познайомитися з компанією. Від уміння менеджера колл-центру спілкуватися з клієнтами, залежить ваш прибуток. Скільки б користувачів не приходило на сайт, неякісне консультування не допоможе конвертувати їх в клієнтів.

Ефективна реклама поєднує в собі онлайн і офлайн методи просування. Корисний корпоративний сайт відмінно доповнюють безкоштовні консультації населення, проведення відкритих семінарів, розвиток особистого бренду засновника і співробітників компанії.

В цей же час, ми допомагаємо юридичному бізнесу з рекламою в Інтернеті:

  • SEO-просування;
  • Контекстна реклама;
  • SMM;
  • Таргетинг в соціальних мережах;
  • Е-mail розсилки.

Читати далі...