Просування сайту новин

Послуга SEO просування сайту новин включає всі основні заходи щодо SEO-оптимізації (з акцентом на технічну оптимізацію та юзабіліті), підвищення унікальності та достовірності контенту, а також оперативності публікацій.

Просування сайту новин

Послуга SEO просування сайту новин включає всі основні заходи щодо SEO-оптимізації (з акцентом на технічну оптимізацію та юзабіліті), підвищення унікальності та достовірності контенту, а також оперативності публікацій. Це допоможе досягти популяризації цільового ресурсу та підвищення його ранжування в пошукових системах. Якісне розкручування допоможе сайтам інформативного характеру залучити новий трафік, зробить веб-ресурс більш впізнаваним та привабливим для читача.

Як допоможе розкрутка сайту новин?

 • icon
  ЗАЛУЧАЄ
  ЦІЛЬОВИХ ВІДВІДУВАЧІВ
  НА САЙТ
 • icon
  ДОПОМАГАЄ ЗАЙНЯТИ
  ТОП ПОЗИЦІЇ
  У ПОШУКОВІЙ ВИДАЧІ
 • icon
  ЗНИЖУЄ ВАРТІСТЬ
  КОНВЕРСІЇ І ВИТРАТ
  НА РЕКЛАМУ
 • icon
  ДОЗВОЛЯЄ ЗБІЛЬШИТИ
  КІЛЬКІСТЬ ПРОДАЖ
  І ОХОПЛЕННЯ РИНКУ
 • icon
  ДАЄ МАЛЕНЬКИМ
  КОМПАНІЯМ ПЕРЕВАГУ
  ПЕРЕД ВЕЛИКИМИ
 • icon
  ДАЄ
  Довгостроковий
  РЕЗУЛЬТАТ
Замовити послугу
"Просування сайту новин"
Залиште свій телефон та ім'я, і наші фахівці зв'яжуться з вами для подальшої консультації.

Інформаційний сайт, який транслює актуальні новини, є частиною системи ЗМІ. Ця ніша має свої особливості, про які буде докладніше розказано нижче.

Ресурси такого типу відносяться до складних у технічному відношенні. Як і всі сайти, вони потребують періодичної переробки під нові вимоги SEO, де левову частку виправлень бере на себе технічна оптимізація.

Просування новинного сайту дозволить досягти таких вигод:

 • залучення цільової аудиторії від імені нових відвідувачів, загалом збільшення трафіку ресурсу;
 • покращення ранжування ресурсу в пошукових системах та підвищення видимості системою Google.

 

Особливості просування новинного сайту

     Специфіка інформаційного ресурсу така, що на перший план виходить технічна досконалість сайту, зручність юзабіліті та якість самих новин. Адже основна мета такого ресурсу – бути цікавим, достовірним та зручним для читання, і на цьому слід наголошувати.

Таким чином, при розкрутці сайту новин слід враховувати наступні моменти:

 • технічна складність новинних сайтів та вимоги до достовірності матеріалу ставлять на чолі розкрутки 3 речі – програмну оптимізацію, підвищення якості контенту та залученість авторів;
 • найважливішим елементом порталу новин є rss-стрічка, адже даний XML-формат найбільш придатний для реалізації завдання з нарощування бази постійних передплатників;
 • технічна оптимізація, насамперед, включає тегування, структуризацію, роботу над покращенням юзабіліті, mobile friendly (мультиплатформенність) та автоматичне перелінкування;
 • одна з основних цілей оптимізації – максимально швидка індексація сторінок новин, адже актуальність новин як товару дуже швидкоплинна.

Найефективнішим методом реклами є репостинг у соціальних мережах, а також системи обміну трафіком тощо.

     Загалом дуже важливо досягти балансу між SEO та SMM. Монетизації новинного сайту сприяє і традиційна банерна реклама, платні оголошення та PR-публікації, але тут слід дотримуватися поміркованості, особливо уникати будь-яких нав'язливих інструментів реклами, що заважають читанню (особливо спливаючих вікон).

 

Які етапи включає в себе просування новинного сайту?

     Для досягнення описаних вище результатів бажано провести повний комплекс робіт з оптимізації ресурсу, включаючи аудит, технічне SEO для сайту новин, а також поставити на потік створення якісного контенту.

Технічна оптимізація – включає аналіз ресурсу, виявлення недоліків та їх виправлення, у тому числі тегування, коригування карти сайту, mobile friendly та перелінкування новин за темами/розділами/тегами тощо, а також зміна інтерфейсу, функціонала користувача та системи аналітики.

Оптимізація контенту – включає збирання семантики, надалі на основі ключів пишеться матеріал.

Зовнішня оптимізація – передбачає збільшення зовнішньої маси посилань.

Статистика SimilarWeb показує, що найбільш вагомий приріст цільової аудиторії на ресурсах новин створює органічний трафік (тобто, сформований природним переходом користувачів з пошукових систем без використання контекстної реклами).

 

Ціни і терміни

     Веб-студія Infounion надає повний спектр послуг з SEO просування сайтів різної тематики, включаючи портали новин. Вартість послуги просування і розкрутка сайту новин включає низку факторів, і залежить від обсягу робіт (комплексна розкрутка або точкова оптимізація). Розробка стратегії та вартість просування розраховується індивідуально після попереднього аналізу сайту нашими спеціалістами.

Наші клієнти

Хочете такий же результат?

Виберіть послугу