Просування інформаційного сайту

Тематичні блоги, розважальні портали користуються величезною популярністю, тому що відвідувачі завжди цікавляться новинами та подіями. Це стосується лише тих випадків, коли проводиться комплексне розкручування. Якщо робота не виконується, бізнес не розвивається, оскільки сайти знаходяться на далеких позиціях. Потрібно виправляти ситуацію за допомогою спеціалістів, здатних до реалізації будь-яких завдань.

Навіщо seo-просування інформаційному сайту?

Просування інформаційного сайту від InfoUnion - послуга, спрямована на залучення трафіку, збільшення глибини перегляду ресурсу та на зростання прибутку. Тематичні блоги, розважальні портали користуються величезною популярністю, тому що відвідувачі завжди цікавляться новинами та подіями. Це стосується лише тих випадків, коли проводиться комплексне розкручування. Якщо робота не виконується, бізнес не розвивається, оскільки сайти знаходяться на далеких позиціях. Потрібно виправляти ситуацію за допомогою спеціалістів, здатних до реалізації будь-яких завдань.

     В Інтернеті розміщуються не лише комерційні проекти. У Всесвітній мережі багато різних сайтів, на яких регулярно з'являються новини, експертні матеріали та висвітлюються актуальні події. Як зайняти перші позиції у такій ніші та отримувати гроші від рекламодавців? Для цього потрібна розкрутка інформаційного сайту. Рекламодавці звертають увагу на веб-ресурси зі стабільно зростаючою аудиторією та великим цільовим трафіком. Таких результатів можна досягти лише одним способом - довіривши вирішення завдань професіоналам із значним досвідом.

 

Особливості просування інформаційного сайту

      Головна особливість у тому, що стандартне просування за допомогою високочастотних пошукових запитів та розміщення вічних посилань не працює. Потрібен інший алгоритм, під яким мається на увазі SEO-оптимізація інформаційного сайту за низькочастотними фразами, підвищення довіри аудиторії до ресурсу, наявність у соцмережах. У кожному разі, розробляється унікальне рішення.

СЕО-просування інформаційного сайту – комплекс дій, до яких належить:

 • публікація унікального контенту – структуровані тексти на сторінках сайту, доповнені інфографікою, картинками, таблицями. Такий контент подобається пошуковикам та читачам;
 • SEO-інформаційних сайтів - формування семантичного ядра з ключовими запитами, внутрішня та зовнішня оптимізація;
 • просування інформаційного порталу у соціальних мережах - хороший спосіб взаємодії із зацікавленими користувачами та підвищення іміджу ресурсу. Розкрутка полягає у розміщенні реклами в тематичних групах, у можливості популяризації сайту самими учасниками.

Як допоможе розкрутка інформаційного сайту?

 • icon
  ЗАЛУЧАЄ
  ЦІЛЬОВИХ ВІДВІДУВАЧІВ
  НА САЙТ
 • icon
  ДОПОМАГАЄ ЗАЙНЯТИ
  ТОП ПОЗИЦІЇ
  У ПОШУКОВІЙ ВИДАЧІ
 • icon
  ЗНИЖУЄ ВАРТІСТЬ
  КОНВЕРСІЇ І ВИТРАТ
  НА РЕКЛАМУ
 • icon
  ДОЗВОЛЯЄ ЗБІЛЬШИТИ
  КІЛЬКІСТЬ ПРОДАЖ
  І ОХОПЛЕННЯ РИНКУ
 • icon
  ДАЄ МАЛЕНЬКИМ
  КОМПАНІЯМ ПЕРЕВАГУ
  ПЕРЕД ВЕЛИКИМИ
 • icon
  ДАЄ
  Довгостроковий
  РЕЗУЛЬТАТ
Замовити послугу
"SEO просування інформаційного сайту"
Залиште свій телефон та ім'я, і наші фахівці зв'яжуться з вами для подальшої консультації.

Основні етапи робот

«InfoUnion» - компанія, співробітники якої чудово розуміються на просуванні інформаційних сайтів. Робота виконується послідовно та відповідно до плану:

 • SEO-аудит – спочатку оцінюються характеристики, від яких безпосередньо залежать позиції інформаційного порталу в пошуковій системі Google. Фахівці з'ясовують, наскільки веб-сайт готовий до просування.
 • Розробка чіткої стратегії – формування семантичного ядра, акцент на якість контенту, продумана навігація, залучення зацікавлених користувачів із соцмереж.
 • Реалізація задач з розкручування інформаційного сайту та контроль – співробітники digital-агентства вирішують усі завдання та стежать за показниками. За потреби розробляються нові рішення.

 

Ціни і терміни

     Розкрутка інформаційного сайту - виведення порталу новин, розважального веб-ресурсу в ТОП-10 видачі пошукових систем! Щоб дізнатися ціну та терміни вирішення Вашого завдання, зв'яжіться з менеджерами у зручний спосіб. Ми розробимо стратегію та докладемо всіх зусиль, щоб Ви опинилися на крок попереду конкурентів. SEO просування інформаційного сайту виконується за допомогою ефективних методів. Тому незабаром збільшується приплив нових користувачів та прибуток!

Наші клієнти

Хочете такий же результат?

Виберіть послугу