Просування сайту вантажоперевезень

У Всесвітній мережі Ваш сайт не єдиний. Є ще багато компаній, для яких вантажоперевезення є основною діяльністю. Щоб отримувати прибуток та розвиватися, потрібно бути першим. Ось тут і виникає питання: як оминути конкурентів у жорстких умовах? Для вирішення такого завдання виконується розкручування сайту вантажоперевезень. Це дії, спрямовані на збільшення цільових відвідувачів та формування позитивної репутації компанії.

Навіщо seo просування сайту вантажоперевезень?

Максимально високі позиції у пошуковій видачі, широке охоплення цільової аудиторії та велика кількість дзвінків. Вам подобаються такі результати? Тоді зверніться до digital-агентства InfoUnion і скористайтесь нашими послугами! Перед початком роботи ми проводимо ретельний аудит та розробляємо ефективну стратегію. SEO просування виконується з урахуванням вимог пошукових систем. Увага акцентується на збільшенні маси посилань, на використанні ключових запитів, на публікації унікального контенту.

 

Особливості просування сайту вантажоперевезень

     Транспортні компанії, які мають власне представництво у мережі, мають величезну перевагу перед конкурентами. Клієнти найчастіше замовляють послуги з вантажоперевезень через інтернет. Тому потрібно просувати сайт у Google та збільшувати прибуток. У такій справі є свої нюанси:

 • хороший функціонал - оформлення замовлення за пару кліків, тарифний калькулятор, прогноз терміну доставки вантажу;
 • якісний контент – на сайті розміщуються матеріали, цікаві для потенційних клієнтів;
 • використання ключових слів - щоб користувачі знайшли Ваш сайт, створюються та публікуються тексти з тематичними запитами;
 • лінкбілдинг - важливий напрямок SEO-просування, за допомогою якого збільшується посилальна маса ресурсу;
 • швидкий зворотний зв'язок - замовлення дзвінка, спілкування з менеджерами у месенджері.

Як допоможе розкрутка сайту вантажоперевезень?

 • icon
  ЗАЛУЧАЄ
  ЦІЛЬОВИХ ВІДВІДУВАЧІВ
  НА САЙТ
 • icon
  ДОПОМАГАЄ ЗАЙНЯТИ
  ТОП ПОЗИЦІЇ
  У ПОШУКОВІЙ ВИДАЧІ
 • icon
  ЗНИЖУЄ ВАРТІСТЬ
  КОНВЕРСІЇ І ВИТРАТ
  НА РЕКЛАМУ
 • icon
  ДОЗВОЛЯЄ ЗБІЛЬШИТИ
  КІЛЬКІСТЬ ПРОДАЖ
  І ОХОПЛЕННЯ РИНКУ
 • icon
  ДАЄ МАЛЕНЬКИМ
  КОМПАНІЯМ ПЕРЕВАГУ
  ПЕРЕД ВЕЛИКИМИ
 • icon
  ДАЄ
  Довгостроковий
  РЕЗУЛЬТАТ
Замовити послугу
"SEO просування сайту вантажоперевезень"
Залиште свій телефон та ім'я, і наші фахівці зв'яжуться з вами для подальшої консультації.

Комплекс робіт, які ми виконуємо під час просування сайту вантажоперевезень

Щоб прибуток клієнтів збільшувався, використовуються дієві методи просування. Робота проводиться у кілька етапів:

 • Технічна оптимізація сайту вантажоперевезень – заходи, спрямовані на покращення взаємодії веб-ресурсу з пошуковими системами. На цьому етапі аналізуються всі параметри, починаючи з дизайну та закінчуючи швидкістю завантаження сторінок.
 • Формування семантичного ядра – опрацювання ключових запитів, пов'язаних із вантажоперевезеннями. Тематичні слова використовуються для створення унікального контенту.
 • Внутрішня оптимізація - на сайті розміщуються тексти з ключовими запитами, виконується перелінкування сторінок для збільшення конверсії.
 • Зовнішня оптимізація – дії щодо покращення позицій сайту в пошуковій видачі. Під ними мається на увазі розміщення посилань на інших майданчиках.
 • Контроль отриманих результатів - відстежуються всі параметри, від яких залежить зростання трафіку. За необхідності вносяться коригування.

 

Ціни і терміни

      Успішне просування сайту з вантажоперевезень - зростання трафіку, збільшення конверсії, розширення клієнтської бази та стабільний прибуток. Для досягнення таких цілей фахівці «InfoUnion» використовують свій досвід та знання. Ви можете зв'язатися з нами та обговорити співпрацю. Ціна розкручування сайту в інтернеті залежить від обсягу роботи. Терміни також обумовлюються окремо. Скориставшись нашими послугами, Ви гарантовано отримаєте добрі результати. Це нові клієнти, яких цікавлять вантажоперевезення та високі позиції сайту у видачі пошукових систем!

Наші клієнти

Хочете такий же результат?

Виберіть послугу