Просування сайту бухгалтерських послуг

Просування сайту бухгалтерських послуг - складне завдання, з яким фахівці «InfoUnion» прекрасно справляються. У нашому розпорядженні є все необхідне для досягнення високого результату. Це практичний досвід, сертифікат від Google, професійні знання. Робота по розкрутці сайту виконується поетапно. Спочатку розробляється чітка стратегія, а потім впроваджується в життя маркетинговий план. У підсумку, збільшується трафік і зростає кількість замовлень через інтернет!

Навіщо SEO-просування сайту бухгалтерських послуг?

Розкрутка сайту - затребувана послуга, спрямована на залучення найбільшої кількості клієнтів з інтернету. Нею користуються власники бізнесу, які хочуть обігнати конкурентів. Вони розуміють, що для розвитку компанії потрібні маркетингові інструменти. До ефективних рішень відноситься SEO-оптимізація, пошукова реклама, реклама в соціальних мережах. Для просування бухгалтерських послуг підходять усі варіанти. Головне, правильно їх використовувати для досягнення мети.

Як допоможе розкрутка сайту бухгалтерських послуг?

 • icon
  ЗАЛУЧАЄ
  ЦІЛЬОВИХ ВІДВІДУВАЧІВ
  НА САЙТ
 • icon
  ДОПОМАГАЄ ЗАЙНЯТИ
  ТОП ПОЗИЦІЇ
  У ПОШУКОВІЙ ВИДАЧІ
 • icon
  ЗНИЖУЄ ВАРТІСТЬ
  КОНВЕРСІЇ І ВИТРАТ
  НА РЕКЛАМУ
 • icon
  ДОЗВОЛЯЄ ЗБІЛЬШИТИ
  КІЛЬКІСТЬ ПРОДАЖ
  І ОХОПЛЕННЯ РИНКУ
 • icon
  ДАЄ МАЛЕНЬКИМ
  КОМПАНІЯМ ПЕРЕВАГУ
  ПЕРЕД ВЕЛИКИМИ
 • icon
  ДАЄ
  Довгостроковий
  РЕЗУЛЬТАТ
Отримати безкоштовну консультацію Залиште свій телефон та ім'я, і наші фахівці зв'яжуться з вами для подальшої консультації.

Особливості просування сайту бухгалтерських послуг

Багато підприємців сьогодні переходять на бухгалтерський аутсорсинг, тому що не хочуть мати справу з цифрами і розрахунками. Щоб вони вибрали саме Вас, веб-ресурс повинен займати перші позиції і бути популярним у Всесвітній мережі. Як досягти такого результату? При просуванні сайту бухгалтерських послуг виконується робота за наступними напрямками:

 • створення якісних посадочних сторінок, за допомогою яких до сайту залучаються нові користувачі;
 • наявність реальних кейсів, які є доказом професіоналізму;
 • опис діяльності компанії, конкурентних переваг і цінностей;
 • кластеризація семантичного ядра для максимально ефективного просування;
 • створення унікального контенту з тематичними запитами і регулярне оновлення інформації;
 • створення онлайн-чату для отримання швидких відповідей на питання, що цікавлять;
 • докладний опис бухгалтерських послуг з цінами;
 • розміщення посилань на зовнішніх ресурсах у вигляді клікабельних повідомлень або у вигляді адреси, на яку можна перейти.

ЩО ВКЛЮЧАЄ ПРОСУВАННЯ САЙТУ БУХГАЛТЕРСЬКИХ ПОСЛУГ В ІНТЕРНЕТІ?

Робота над проектом складається з декількох ключових етапів:

Маркетинговий аналіз тематики - всебічна оцінка сайту, в яку входить виявлення технічних помилок, детальний аналіз посилального профілю, внутрішня оптимізація, корисність контенту та наявність ключових запитів.

Розробка плану дій з просування сайту - на цьому етапі визначаються цілі та способи їх досягнення. Величезна увага приділяється збору семантики і збільшенню посилальної маси. Також сайт наповнюється текстами з ключовими запитами. Пошуковим системам подобається структурований контент, орієнтований на цільову аудиторію.

Утримання позицій сайту після виведення в ТОП - відстеження конкурентного середовища і оперативне внесення коригувань. Лідируючі позиції сайту в пошуковій видачі зберігаються навіть при зміні алгоритмів ранжирування.

Ціни і терміни

Digital-агентство «InfoUnion» - помічник в просуванні сайту бухгалтерських послуг! Робота виконується з урахуванням вимог пошукових систем. У кожному випадк розробляються оптимальні рішення для збільшення потоку трафіку на веб-ресурс, зростання продажів і заявок. Ціни формуються, виходячи з складності завдання. Терміни також визначаються в індивідуальному порядку. При співпраці з нами клієнти залишаються задоволені результатами. Їх інтернет-сайти розвиваються, а прибуток зростає!

Наші клієнти

Хочете такий же результат?

Виберіть послугу