Просування інтернет-магазину автозапчастин

Розкрутка сайту автозапчастин - обов'язковий етап при виході компанії в Інтернет. Це комплексна послуга, яку надає агентство інтернет-маркетингу. Основне завдання фахівців - створити зручний для користувачів сайт, який буде легко конвертувати їх в покупців.

Кому потрібно ефективна реклама і SEO-оптимізація магазину автозапчастин?

Якщо ви бажаєте розширити асортимент, але при цьому не хочете морочитися з переїздом в більш велике приміщення, то створення веб-ресурсу - це найкраще рішення. Цей варіант підходить і в тому випадку, якщо потрібно збільшити продажі, але розміри населеного пункту не дозволяють. Створивши і просунувши інтернет-магазин автозапчастин, ви зможете продавати товари по всій країні, без прив'язки до основного магазину.

Часто власники таких магазинів (або компанії, що займаються просуванням) упускають важливу деталь - не роблять акцент на низькочастотне SEO. Як результат - власник втрачає багато замовлень, сам того не підозрюючи. І це тільки одна помилка з числа тих, які постійно допускаються в цій сфері. Щоб збільшити пошуковий трафік, залучити клієнтів і не потрапити під фільтри пошукових машин, потрібно знати безліч тонкощів.

Налагодити контакти з постачальниками, створити склад, найняти і навчити менеджерів з продажу і т.д. - це завдання, які виконує власник. Якщо до цього ще додати просування, результату не буде. Маркетинг магазину - це комплексне завдання, яким повинні займатися фахівці. Успіх бізнесу залежить від різних чинників: від SEO підготовки на етапі створення сайту до аналізу показника відмов в Google Analytics.

Чим допоможе просування сайту автозапчастин?

План робіт:

1. Розробка стратегії просування.

2. Створення ТЗ на розробку сайту (або доопрацювання існуючого).

3. Виявлення помилок і недоліків.

4. Вивчення ніші і конкурентів.

5. Підбір CMS-системи.

6. Збір семантичного ядра.

7. Кластеризація запитів.

8. Створення посадочних сторінок під низькочастотні запити.

9. Написання текстів.

10. SEO сайту автозапчастин: внутрішня і зовнішня оптимізація.

11. Нарощування посилальної маси.

12. Збільшення кількості переходів з органічної видачі.

13. Платна реклама: контекст і соціальні мережі.

14. Поточний аудит і корекція маркетингової стратегії.

Наши
клиенты
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Чому
МИ?
від 8500 грн. вартість просування
15 ВЛАСНИХ
СТАРТАПІВ
50 проектів з нами
більше 5 років
75% У середньому запитів
наших клієнтів знаходяться у топ 10
Отримати безкоштовну консультацію
Залиште свій телефон та ім'я, і наші фахівці зв'яжуться з вами для подальшої консультації.
Ваше ім'я
Ваш телефон або email

Розкрутка магазину автозапчастин - трудомісткий процес, спрямований на збільшення відвідуваності сайту, збільшення конверсії і кількості продажів. Співпраця власника бізнесу з агентством інтернет-маркетингу дає можливість зайняти кращі позиції в пошуковій видачі.

У просування такого бізнесу в Інтернеті є ряд особливостей:

  • Формат роботи з клієнтом.
  • Важливо створити зручну навігацію по сайту, щоб людина швидко знаходила потрібний товар. Обов'язково повинні працювати фільтри в одній категорії, щоб людина самостійно виставляла необхідні параметри.
  • Комерційна складова.
  • При розробці стратегії маркетингу важливо, щоб був створений спосіб обробки заявок клієнтів, який збільшує конверсію. Стосується це і інших комерційних факторів: якість роботи відділу продажів, умов доставки товару і т.д.
  • Необхідність в технічно справному сайті.

Наявність внутрішніх помилок зводить нанівець всі зусилля по просуванню. Тому важливо провести технічний аудит перед тим, як відкривати сайт для індексації, і створювати тексти для посадочних сторінок.

При розкручуванні магазину автозапчастин важливо використовувати різні канали продажів. Створення ефективних рекламних кампаній, що підвищують впізнаваність бренду - це завдання маркетолога і фахівця з контекстної і таргетованої реклами.

Читати далі...