Просування інтернет-магазину меблів

Ви продаєте ліжка, дивани, кухонні гарнітури високої якості, але це ніяк не позначається на прибутку? Це говорить про те, що сайт не розкручений. Ви втрачаєте гроші, оскільки клієнти йдуть до конкурентів. Виправити таку ситуацію можна, замовивши просування інтернет магазину меблів у Києві. Фахівці компанії «ІнфоЮніон» мають значний досвід в такій справі. Для вирішення поставлених завдань використовуються ефективні інструменти: контекстна реклама, SEO-оптимізація текстів, розміщення посилань на сторонніх ресурсах.

Навіщо SEO просуваннясайту меблів?

     Продаж меблів – високо конкурентна ніша, в якій є сильні гравці. Їх складно обійти, але все ж можливо. Для цього необхідна професійна розкрутка меблевого сайту. У вирішенні такого завдання важливі різні аспекти: позиціонування бренду, поліпшення позицій інтернет магазину у видачі пошукової системи Google, створення сильної УТП, публікація унікального контенту. Коли все виконується грамотно, спостерігаються хороші результати. Під ними мається на увазі збільшення кількості дзвінків та заявок, вихід меблевого сайту в ТОП, зростання трафіку.

 

Особливості просування сайту магазину меблів

     Специфіка розкрутки меблевого інтернет-магазину полягає в наступному:

 • всебічна презентація товарів – докладні описи, технологічні особливості меблевого виробництва, характеристики виробів. Біля товарів розміщуються яскраві фотографії;
 • упор на SEO-просування – на сторінках сайту розміщується тематичний контент, доповнений ключовими словами. Просування меблевого салону полягає у створенні блогу. Тут розміщуються корисні статті про меблі, про критерії вибору товарів, про новинки;
 • формування позитивного іміджу – створення розділу «Про компанію», в якому розповідається про переваги магазину;
 • зручність – особлива увага приділяється функціональності магазину. Продукція поділяється на категорії: м'які меблі, кухні на замовлення, офісні меблі, шафи і пенали. Обов'язково створюються розділи «Оплата і доставка», «Виробники», передбачається можливість ознайомлення з прайсом;
 • спілкування з покупцями – онлайн-чат з менеджером і кнопка «Передзвоніть мені».

 

Що включає просування сайту меблевого інтернет магазину

     Ми вміємо просувати сайти меблевих салонів і компаній, що займаються виробництвом диванів, шаф, комодів. Починати розкручувати сайт потрібно з ознайомлення з тематикою. Після цього робота проводиться поетапно:

1. SEO-аудит – щоб сео просування сайту меблевого інтернет-магазину було успішним, виявляються і усуваються технічні помилки. Додатково аналізується ключова інформація: контент, контрольний профіль, ранжування сайту в пошукових системах.

2. Розробка ефективної стратегії – від цього залежить результат. Так само як збір семантики, збільшення посилальної маси, написання і публікація унікальних текстів.

3. Контроль за показниками і поліпшення результатів – при необхідності впроваджуються нові рішення і вносяться зміни.

Як допоможе розкручування меблевого інтернет-магазину?

 • icon
  ЗАЛУЧАЄ
  ЦІЛЬОВИХ ВІДВІДУВАЧІВ
  НА САЙТ
 • icon
  ДОПОМАГАЄ ЗАЙНЯТИ
  ТОП ПОЗИЦІЇ
  У ПОШУКОВІЙ ВИДАЧІ
 • icon
  ЗНИЖУЄ ВАРТІСТЬ
  КОНВЕРСІЇ І ВИТРАТ
  НА РЕКЛАМУ
 • icon
  ДОЗВОЛЯЄ ЗБІЛЬШИТИ
  КІЛЬКІСТЬ ПРОДАЖ
  І ОХОПЛЕННЯ РИНКУ
 • icon
  ДАЄ МАЛЕНЬКИМ
  КОМПАНІЯМ ПЕРЕВАГУ
  ПЕРЕД ВЕЛИКИМИ
 • icon
  ДАЄ
  Довгостроковий
  РЕЗУЛЬТАТ
Замовити послугу
"Просування інтернет-магазину меблів"
Залиште свій телефон та ім'я, і наші фахівці зв'яжуться з вами для подальшої консультації.

Ціни і терміни

     Замовте просування меблевого сайту і залиште позаду конкурентів! Ціни на послуги формуються у індивідуальному порядку. Вартість і терміни залежать від цілей, яких потрібно досягти, і від стану сайту на момент звернення до нас. Точні цифри Ви отримаєте на початковому етапі. В ході співпраці з digital-агентством «InfoUnion» бізнес вийде на новий рівень. Це збільшення продажів меблів, зростання популярності бренду, розширення цільової аудиторії! Наші реальні кейси – доказ досвіду і професіоналізму.

Наші клієнти

Хочете такий же результат?

Виберіть послугу