Налаштування веб аналітики на сайті

Яка користь від налаштування Google Analytics?

Веб-аналітика сайту - перегляд і вивчення інформації про відвідувачів та про їхні дії. Це важливі дані, необхідні для оптимізації бізнесу і для поліпшення ефективності рекламних оголошень. Самостійно в усьому складно розібратися. Тому власники компаній, інтернет-магазинів звертаються в агентство «InfoUnion» і замовляють настройку веб-аналітики. Ми ознайомлюємося з проектом і пропонуємо оптимальні рішення для економії рекламного бюджету, підвищення конверсії, збільшення цільового трафіку.

Яка користь від налаштування Google Analytics?

За допомогою такого інструменту веб-аналітики відкриваються широкі можливості для поліпшення бізнес-процесів. Google Analytics - сервіс, розроблений для збору інформації про сайт. Це функціональна система, за допомогою якої аналізується поведінка ЦА, ефективність контенту і маркетингу. Отримані статистичні дані можна використовувати для досягнення цілей: зменшення витрат на рекламу, отримання прибутку, побудова воронки продажів.

Якщо Ви хочете зайняти перше місце у своїй ніші, потрібно замовити налаштування аналітики на сайті у професіоналів. Компанія «ІнфоЮніон» - команда сертифікованих експертів Google. Сайти наших клієнтів перетворюються у прибуткові джерела продажів. Відстеження ефективності реклами виконується за допомогою потужного інструменту. Google Analytics збирає інформацію і формує зрозумілі звіти. Користь такого сервісу полягає в отриманні важливих даних:

 • оцінка якості трафіку;
 • послідовність переходів;
 • місце знаходження користувачів;
 • скільки часу відвідувачі проводять на сайті;
 • які цільові дії вчиняють користувачі.

Налаштування Google Analytics в Києві - основа для розвитку Вашого бізнесу! Це послуга, завдяки якій виявляються потреби цільової аудиторії та визначаються сильні/слабкі сторони веб-ресурсу. Експерти знаходять найприбутковіші джерела трафіку, оцінюють рентабельність грошових вкладень, пропонують оптимальні рішення для поліпшення юзабіліті сайту і якості контенту. Без нашої допомоги не обійтися, якщо планується запуск нового проекту, рекламних кампаній з великим бюджетом, а також при незадовільному результаті по конверсії та по KPI.

Що входить в послугу з налаштування систем веб-аналітики?

Експерти агентства «ІнфоЮніон» надають комплексні послуги з встановлення та налаштування системи веб-аналітики Google Analytics. Вартість визначається в індивідуальному порядку. У роботу з налаштування систем аналітики входять такі завдання:

 • створення акаунта - вказується адреса сайту, валюта і часовий пояс, заповнюються відомості про компанії, налаштовується потік даних. Виконуються всі процеси для аналізу інформації про сайт;
 • відстеження дій відвідувачів - система аналітики збирає дані для оформлення звітів. При цьому відслідковуються перегляди сторінок, вихідні посилання, поведінкові тенденції, взаємодія з відео. При інтеграції з кол-трекінгом відслідковуються дзвінки, прив'язані до конкретних оголошень;
 • настройка аналітики для мобільного застосування - отримання інформації про те, як користувачі знаходять сторінку в магазині додатків. Актуальні дані з'являються в звіті за джерелом трафіку мобільного додатка.

Ціни і терміни

Терміни обговорюються окремо. Фахівці агентства якісно виконують роботу. Спочатку формуються завдання і виконується базове налаштування системи. Потім розробляється ТЗ і перевіряється коректність його виконання. На завершальному етапі створюється дашборд з основними KPI та формується звіт.

Чому важливо обирати нашу компанію?

 • icon
  Показати рекламу
  цільової аудиторії,
  з урахуванням геолокації
 • icon
  Швидко
  збільшити продажі
  послуг та товарів
 • icon
  Поліпшити
  і оптимізувати
  вартість конверсії
 • icon
  Визначити ВАРТІСТЬ
  ЗАЛУЧЕННЯ
  КЛІЄНТА
 • icon
  Підвищити
  впізнаваність
  бренду або компанії
 • icon
  Ефективно
  управляти бюджетом
  на маркетинг
Замовити послугу
"Налаштування веб аналітики на сайті"
Залиште свій телефон та ім'я, і наші фахівці зв'яжуться з вами для подальшої консультації.

Переваги компанії «ІнфоЮніон»

Вибираючи нас, Ви віддаєте перевагу експертам високого рівня! Ключові переваги «InfoUnion» - доступна вартість налаштування системи аналітики, безліч успішних проектів, націленість на найкращий результат, наявність власних розробок для відстеження даних. Ми використовуємо потужний інструмент Google Analytics, за допомогою якого підвищується рентабельність вкладень і поліпшується ефективність сайтів!

Наші клієнти

Хочете такий же результат?

Виберіть послугу