Аналіз зворотніх посилань

Аналіз посилальної маси сайту - серйозна робота, яка входить в спектр послуг веб-агентства «Infounion». Перевірка виконується з урахуванням вимог пошукових систем. Кваліфіковані співробітники компанії відповідально ставляться до завдань, здійснюють точкову перевірку кожного інтернет-проекту і дають поради щодо подальшого просування.

Чому послуги фахівців вкрай необхідні

Спочатку розберемося, що таке посилальна маса. Це усі зовнішні посилання, які розміщені на іншому веб-ресурсі та ведуть в інтернет-магазин, в корпоративний блог. Якщо сайт-донор має низькі показники та не відповідає вимогам, це негативний момент. Власник сайту, на який ведуть посилання, не досягає поставленої мети та витрачає кошти на вітер.

Також потрібно пам'ятати, що неякісний контент - часта причина отримання бану від пошукової системи. Під цим мається на увазі заборона на індексацію веб-ресурсу та зниження позицій у видачі.

Замовляючи аналіз посилальної маси у професіоналів, Ви отримаєте результати і безкоштовні рекомендації в стислі терміни. Фахівці digital-агентства якісно виконують усі процеси та зацікавлені у довгостроковому співробітництві. Після завершення аудиту клієнти отримують важливу інформацію:

 • якість профілю по ряду параметрів;
 • кількість посилань, які ведуть на конкретний ресурс;
 • значне поліпшення показників інтернет-проекту.

Як бачите, аналіз посилальної маси - обов'язковий процес, яким не можна нехтувати. Перевірку потрібно виконувати регулярно. Тоді можна бути спокійним та не переживати про те, що сайт може потрапити під фільтр пошукових систем або його функціональність погіршиться.

Коли актуальні послуги фахівців?

Перевірка посилальної маси актуальна у різних випадках. Наприклад, якщо власник бізнесу бачить, що позиції інтернет-магазину падають або коли спостерігається зростання нецільового трафіку. У таких випадках потрібна професійна допомога. Для аналізу використовується спеціальний сервіс. Перевірка виконується в онлайн-режимі. Результат аудиту - якість, кількість посилань аналізованого домену та інші показники.

Також в веб-агентство звертаються, коли на сайт накладені санкції. Фахівці ознайомлюються з проблемою та вирішують її. Ще професійна допомога актуальна при формуванні стратегії просування інтернет-ресурсу. В такому випадку виявляються всілякі помилки, які заважають розкрутці.

Якщо Вашому сайту більше трьох років, значить, вже накопичено значний досвід. Можна знайти чималу кількість посилань низької якості, через які знижуються позиції ресурсу в пошуковій видачі. Також радимо скористатися послугами фахівців з метою профілактики та підтримки порядку в профілі.

Аналіз посилальної маси корисний не тільки для перевірки власних сайтів. Також аналізуються дані конкурентів. Отримана інформація використовується для розробки оптимального рішення, оскільки на помилках завжди вчаться.

Етапи проведення аудиту

Робота виконується в кілька етапів:

 • пошук - на першому етапі збирається інформація за допомогою спеціальних сервісів та програм. Фахівці бачать, які посилання ведуть на сайт і звідки;
 • аналіз отриманих даних - проводиться оцінка якості посилань за ключовими показниками. Робота виконується планомірно та без поспіху;
 • складання списку рекомендацій - співробітники digital-агентства дають грамотні поради щодо поліпшення проекту і по проведенню оптимізації. Якщо є необхідність, складається перелік авторитетних ресурсів, на яких можна публікувати тексти для збільшення трафіку та підвищення рівня довіри пошукових систем.

5 причин скористатися послугами компанії «Infounion»

Чистка посилальної маси, чіткий план по зовнішньому SEO-просуванню, безкоштовні рекомендації експертів - все це входить в послугу. Можна зв'язатися з фахівцями по телефону, розповісти про проблему та усунути недоліки в стислі терміни!

Співпраця з «Infounion» актуальна з кількох причин:

 1. Професіоналізм і знання тонкощів аналізу посилальної маси.
 2. Доступні ціни.
 3. Комплексний аналіз і оцінка якості посилань по всіх параметрах.
 4. Сертифіковані спеціалісти, які реалізували безліч проектів і найскладніших завдань.
 5. Використання сучасних технологій і впровадження практичних рішень.

Замовте аналіз посилальної маси при падінні трафіку, при покупці сайту з історією, при відсутності результатів у просуванні або з метою профілактики! Робота буде виконана з урахуванням вимог, у встановлені терміни та з максимальною ефективністю.

Замовити послугу
"Аналіз зворотніх посилань"
Залиште свій телефон та ім'я, і наші фахівці зв'яжуться з вами для подальшої консультації.

Наші клієнти

Хочете такий же результат?

Виберіть послугу