Створення сайтів на CMS Wordpress

Ви хочете створити сайт на Wordpress? Агентство «InfoUnion» завжди готово у цьому допомогти! Ми виконаємо весь комплекс робіт, починаючи з формування ТЗ і закінчуючи тестуванням. На CMS Вордпресс створюються красиві та функціональні сайти зі зручною навігацією. На вибір представлено багато шаблонів для різних видів діяльності. Підбирається оптимальний варіант з урахуванням специфіки бізнесу або розробляється індивідуальне рішення!

Для яких типів сайтів підходить CMS Wordpress?

     Вордпресс – платформа, яка ідеально підходить для розробки лендінгів, портфоліо, корпоративних порталів, візиток. Також на популярній CMS створюються інтернет-магазини та каталоги. Для цього передбачені всі можливості: налаштування кошика, автоматизація рутинних процесів, SEO-оптимізація. «Движок» постійно вдосконалюється. З'являються нові версії, доповнені корисними опціями. Сайт на Wordpress «під ключ», розроблений нашими фахівцями, відповідає вимогам пошукових систем. Це ефективний інструмент для розвитку бізнесу.

 

Коли потрібна розробка сайту на CMS Wordpress?

     За допомогою Вордпресс впроваджуються прості та складні рішення. Сфера застосування системи управління вмістом велика: від особистих блогів до новинних веб-ресурсів. Тому розробка сайтів на Wordpress є затребуваною послугою. У digital-агентство звертаються клієнти, які хочуть оперативно запустити новий проект. Розробники «ІнфоЮніон» реалізують завдання будь-якої складності та прислухаються до побажань. Також здійснюється підтримка сайтів на CMS Wordpress. Тому всі робочі процеси вирішуються в стислі терміни.

 

Основні переваги сайтів на CMS Wordpress

З CMS Вордпресс відкриваються необмежені можливості для розробки веб-проектів. До ключових переваг популярного «движка» відноситься:

 • широкий функціонал – у вільному доступі представлені модулі, платні і безкоштовні плагіни. З їх допомогою впроваджуються корисні функції. Наприклад, контактна форма, скорочення часу завантаження сторінок, галерея;
 • економія коштів – система представлена ​​у вільному доступі;
 • оптимізація – для поліпшення позицій в результатах видачі пошукових систем публікується унікальний контент, вказуються ключові слова, прописується Title і Description;
 • будь-який дизайн – створення сайту на Wordpress за готовим шаблоном з урахуванням тематики або з розробкою індивідуального дизайну. Для кожного проекту підбирається відповідне рішення;
 • зручне управління – адміністративна панель максимально зрозуміла. Можна завантажувати фотографії, додавати нові статті, модерувати відгуки;
 • безпека – передбачений захист ресурсів від атак і зломів. Додатково можна використовувати плагіни для підвищення безпеки;
 • швидкий запуск – після установки CMS веб-майстер отримує доступ до адміністративної панелі. На реалізацію поставлених завдань не йде багато часу.

Чому важливо обрати нашу компанію при розробці сайту?

 • icon
  ВИКОНУЄМО ОПТИМІЗАЦІЮ
  ПІД ВИМОГИ
  ПОШУКОВИХ СИСТЕМ
 • icon
  ВИКОРИСТОВУЄМО
  Сучасні технології
  І БЕЗПЕЧНІ CMS
 • icon
  ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ДИЗАЙН
  згідно сучасного
  тренду
 • icon
  ВИРІШУЄМО СКЛАДНІ
  МАРКЕТИНГОВІ ТА
  ТЕХНІЧНІ ЗАВДАННЯ
 • icon
  Коректне відображення
  НА ВСІХ МОБІЛЬНИХ
  ПРИСТРОЯХ та планшетах
 • icon
  НАВЧИМО КОРИСТУВАТИСЯ
  СИСТЕМОЮ УПРАВЛІННЯ
  САЙТУ
Замовити послугу
"Створення сайтів на CMS Wordpress"
Залиште свій телефон та ім'я, і наші фахівці зв'яжуться з вами для подальшої консультації.

Етапи створення ресурсу на CMS Wordpress

     Довіривши розробку проекту нам, Ви отримаєте відмінний результат. Замовити сайт на Wordpress найкраще у професіоналів, що володіють значним досвідом. Ми комплексно вирішуємо всі завдання. Робота виконується в три етапи:

 • Планування – ознайомлення з проектом, розробка стратегії та формування ТЗ. Фахівці з'ясовують, що Ви хочете отримати в результаті та які завдання потрібно вирішити.
 • Реалізація технічного завдання – починається робота по впровадженню всіх ідей. До них відноситься верстка, дизайн, текстове наповнення. Для поліпшення функціональності проекту використовуються плагіни.
 • Тестування – ресурс стає доступним клієнтам і відвідувачам після комплексного моніторингу. Надалі здійснюється технічна підтримка.

     Доопрацювання сайтів на Wordpress – ще одна послуга, яку ми надаємо. Це актуальне рішення в різних ситуаціях: підключення додаткових модулів, зміна дизайну, розширення функціоналу. У всіх випадках ми приходимо на допомогу!

 

Ціни і терміни

     Ціна створення сайту на Wordpress формується з урахуванням того, що потрібно клієнтові: лендінг, новинний портал, портфоліо. Терміни також залежать від складності роботи. Остаточна сума затверджується після ознайомлення з особливостями майбутнього проекту і з побажаннями замовника.

 

Переваги агентства «ІнфоЮніон»

     Наші плюси – якісне вирішення усіх завдань в суворій відповідності з ТЗ, доступна вартість розробки сайту на Wordpress, професіоналізм і дотримання термінів. Ми розробляємо функціональні веб-ресурси, використовуючи весь свій потенціал. Сайти на Вордпресс відрізняються зручністю у використанні, красивим дизайном, привабливим інтерфейсом. Не менш важлива багатомовність та адаптація під мобільні пристрої.

Наші клієнти

Хочете такий же результат?

Виберіть послугу