Створення PBN сетки сайтов

Конкуренція в інтернет просторі на даний момент дуже висока, і все частіше підприємці стикаються з переповненням ніш. Від високої конкуренції не застрахований ніхто, а з огляду на вплив зовнішніх факторів на популяризацію створення інтернет ресурсів, досягти піку конкуренції може будь-яка ніша.

Створення pbn сітки: для чого вона потрібна і як може вплинути на просування сайту

Конкуренція в інтернет просторі на даний момент дуже висока, і все частіше підприємці стикаються з переповненням ніш. Від високої конкуренції не застрахований ніхто, а з огляду на вплив зовнішніх факторів на популяризацію створення інтернет ресурсів, досягти піку конкуренції може будь-яка ніша.

Часто у підприємців виникає проблема з просуванням своїх сайтів в подібних нішах. SEO-оптимізація та запуск контекстної реклами не завжди здатні достатньо вплинути на швидкість і успішність просування інтернет ресурсу, і тоді на сцену виходить інший метод просування, а саме – нарощування маси.

Посилальна маса – це умовна кількість посилань, розміщених на експертних сайтах, які посилаються на ваш ресурс в хвалебному ключі. Тематичність подібних ресурсів обов'язкова, так як саме завдяки їх експертності й тому, що вони присвячені одній темі, пошукові алгоритми помічають посилання на ваш сайт та автоматично підвищують ранжирування вашого ресурсу. Чим більше посилань веде на ваш ресурс, тим сильніше відчувається збільшення трафіку користувачів і тим вищими стають показники ресурсу. Але що робити, якщо в обраній вами ніші недостатньо майданчиків для розміщення посилань? Де знайти донорів для збільшення посилальної маси ресурсу і, нарешті, як з цією проблемою пов'язана pbn сітка?

Створення pbn сітки: для чого вона необхідна і як може позначитися на просуванні сайту

Створення pbn сітки – це процес, в ході якого ви створюєте сайти для збільшення посилальної маси основного ресурсу. Pbn сітка необхідна у тому випадку, якщо в обраній вами ніші недостатня кількість експертних ресурсів, або ж вартість розміщення контенту з посиланнями на ваш сайт перевищує рубіж в 100 доларів.

Така сітка вигідна для ефективного просування з багатьох причин. Незважаючи на час, який вам буде потрібно витратити на її розробку, результатом буде мережа інтернет ресурсів, здатна змінюватися під ваші потреби, на що вже створені майданчики для розміщення крауд ​​посилань не здатні. Основні плюси створення pbn сітки виглядають наступним чином:

 • Якість трафіку

Завдяки тому, що всі сайти в сітці знаходяться під вашим управлінням, ви можете постійно покращувати якість трафіку. Досягається це за допомогою розміщення експертного контенту і підбору правильних доменних адрес. Розміщення унікального якісного контенту на сайтах сітки дозволить вам не тільки збільшити трафік на своєму основному ресурсі, але також і приверне роботів пошукової системи, що важливо. Чим більше користувачів приваблюють сайти в створеній вами pbn сітці, тим більше трафіку в результаті буде приходити на ваш основний ресурс.

 • Низька конкуренція

Створення pbn – це складний процес, а її налаштування вимагатиме від вас певного багажу знань. Завдяки тому, що даний метод просування куди складніше, ніж стандартна SEO-оптимізація, ваші конкуренти навряд чи візьмуться за щось подібне. У той же час звернувшись до створення pbn сітки, ви можете зробити свій сайт більш привабливим для пошукових алгоритмів системи, так як на нього будуть посилатися професійні ресурси, створені вами.

 • Можливість вдосконалюватися

Завдяки тому, що ви самостійно контролюєте дану систему, ви можете постійно вдосконалювати свою мережу, тим самим підвищуючи цінність посилань, розміщених на сайтах сітки.

Незважаючи на таку кількість плюсів, процес створення мережі складний, і далеко не кожен користувач впорається з розробкою дійсно якісних, правильно налаштованих сайтів для pbn мережі. Якщо ваш ресурс потребує створення сітки сайтів та розміщення посилань на експертних ресурсах, але ви не знайомі зі створенням сайтів, зверніться до фахівців.

Чим допоможе створення pbn сітки?

 • icon
  ЗАЛУЧАЄ
  ЦІЛЬОВИХ ВІДВІДУВАЧІВ
  НА САЙТ
 • icon
  ДОПОМАГАЄ ЗАЙНЯТИ
  ТОП ПОЗИЦІЇ
  У ПОШУКОВІЙ ВИДАЧІ
 • icon
  ЗНИЖУЄ ВАРТІСТЬ
  КОНВЕРСІЇ І ВИТРАТ
  НА РЕКЛАМУ
 • icon
  ДОЗВОЛЯЄ ЗБІЛЬШИТИ
  КІЛЬКІСТЬ ПРОДАЖ
  І ОХОПЛЕННЯ РИНКУ
 • icon
  ДАЄ МАЛЕНЬКИМ
  КОМПАНІЯМ ПЕРЕВАГУ
  ПЕРЕД ВЕЛИКИМИ
 • icon
  ДАЄ
  Довгостроковий
  РЕЗУЛЬТАТ
Замовити послугу
"Створення сітки сайтів: що таке PBN сітка і як її використовувати"
Залиште свій телефон та ім'я, і наші фахівці зв'яжуться з вами для подальшої консультації.

Створення pbn сітки на замовлення

Якщо ви не хочете витрачати свій час на вивчення даного питання, але хочете домогтися якісного просування за допомогою крауд ​​посилань і мати можливість постійно підвищувати якість цих самих посилань – замовте створення pbn під ключ в нашому агентстві інтернет маркетингу Infounion. Наші фахівці розроблять для вас сітку сайтів, яка буде оформлена і налаштована у відповідності з усіма вашими побажаннями. Така сітка може відчутно прискорити просування вашого сайту, а якщо ресурси, що входять у pbn, будуть оптимізовані під пошукові запити вашої цільової аудиторії, ефект від розміщення крауд ​​посилань буде на порядок більше.

Замовити створення pbn сітки під ключ ви можете, відвідавши сторінку послуг на нашому сайті або звернувшись до нашого менеджера за допомогою інформації, розміщеній у вкладці «Контакти». Якщо ваша мета – це ефективне просування, ви хочете створити власну pbn сітку сайтів і постійно збільшувати ефект від розміщення крауд ​​посилань на власних ресурсах, але не хочете витрачати час на створення ресурсів-донорів, зверніться в агентство Infounion. Замовте створення pbn сітки під ключ і зробіть просування сайту своєї компанії більш ефективним.

Наші клієнти

Хочете такий же результат?

Виберіть послугу