Створення сайтів OpenCart

Розробка інтернет-магазину на CMS OpenCart – універсальне рішення для Вашого онлайн-бізнесу! Ми створюємо веб-ресурси різної складності та вирішуємо всі проблеми клієнтів. Розробники агентства «InfoUnion» є експертами у дизайні, у верстці, у програмуванні. Ви можете до нас звернутися та скористатися професійними послугами!

Для яких типів сайтів підходить CMS OpenCart?

     Платформа електронної комерції ідеально підходить для створення функціонального інтернет-магазину: невеликий сайт або великий веб-проект. Розробка інтернет-магазину на OpenCart «під ключ» цікавить бізнесменів, які хочуть продавати товари та отримувати гарний прибуток. З нашою допомогою таке завдання вирішується в обумовлені терміни. Ми розробляємо індивідуальні проекти, виконуємо всі налаштування, наповнюємо магазин товарами, здійснюємо технічну підтримку.

 

Коли потрібна розробка сайту на CMS OpenCart

     Сучасна платформа з відкритим вихідним кодом використовується для створення інтернет-магазинів, що приносять прибуток. Це може бути простий сайт для продажу прикрас ручної роботи і великий супермаркет. CMS ОпенКарт – інструмент для розробки магазинів з широкими функціональними можливостями. До них відноситься SEO-оптимізація, за допомогою якої веб-ресурс за короткий час потрапляє в ТОП видачі пошукових систем. Для такої мети передбачений вбудований модуль.

     Створення сайту на OpenCart в Києві – найкращий варіант у тому випадку, коли планується інтеграція з платіжними системами. За допомогою спеціальних модулів таке завдання легко вирішується. Після грамотного налаштування, питання, що стосуються оподаткування, бухгалтерії, займають мінімум часу. Це ключовий момент в бізнесі.

     Нашими послугами користуються клієнти, які хочуть збільшити обсяги продажів або планують займатися дропшиппінгом. Також в агентство «ІнфоЮніон» звертаються великі підприємці. Після запуску онлайн-магазину вони вирішують тільки організаційні питання, співпрацюючи з аутсорсинговою компанією.

 

Основні переваги сайтів на CMS OpenCart

ОпенКарт – готове рішення для початку продажів в інтернеті. До його переваг належить:

 • швидкий запуск проекту – після установки движка і вибору теми з'являється працюючий магазин з товарами;
 • особисті кабінети – в них міститься інформація про історію покупок, про адреси доставки;
 • безкоштовна звітність – для здійснення документообігу не потрібні додаткові модулі. Усе вже передбачено. При бажанні можна доопрацювати движок, виходячи з особистих запитів;
 • широкий функціонал – безліч вбудованих модулів. Наприклад, система рейтингу продуктів, розміщення відгуків покупців, вибір способу доставки. Ви можете замовити сайт на OpenCart і скористатися всіма перевагами;
 • резервне копіювання даних – при непередбаченій ситуації важлива інформація не втрачається. Ви можете бути спокійні;
 • «Все включено» – оперативне відстеження замовлень, поділ товарів за категоріями, додавання необмеженої кількості товарів, форма зворотного зв'язку, підписка на email-розсилку;
 • розширення можливостей – базова функціональність поліпшується за рахунок впровадження платних і безкоштовних модулів.

Чому важливо вибрати нашу компанію при розробці сайту?

 • icon
  ВИКОНУЄМО ОПТИМІЗАЦІЮ
  ПІД ВИМОГИ
  ПОШУКОВИХ СИСТЕМ
 • icon
  ВИКОРИСТОВУЄМО
  Сучасні технології
  І БЕЗПЕЧНІ CMS
 • icon
  ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ДИЗАЙН
  згідно сучасного
  тренду
 • icon
  ВИРІШУЄМО СКЛАДНІ
  МАРКЕТИНГОВІ ТА
  ТЕХНІЧНІ ЗАВДАННЯ
 • icon
  Коректне відображення
  НА ВСІХ МОБІЛЬНИХ
  ПРИСТРОЯХ та планшетах
 • icon
  НАВЧИМО КОРИСТУВАТИСЯ
  СИСТЕМОЮ УПРАВЛІННЯ
  САЙТУ
Замовити послугу
"Створення сайту OpenCart"
Залиште свій телефон та ім'я, і наші фахівці зв'яжуться з вами для подальшої консультації.

Етапи створення ресурсу на CMS OpenCart

     Розробка інтернет-магазину з унікальним дизайном – комплексний процес, що вимагає практичних навичок та умінь. Якщо Ви хочете створити сайт на OpenCart, скористайтеся нашими послугами. Ми працюємо за наступним алгоритмом:

 • Оформлення ТЗ – ознайомлення зі специфікою бізнесу та обговорення питань, пов'язаних з функціоналом, зовнішнім виглядом і наповненням сайту.
 • Розробка дизайнерського макета або використання готового рішення.
 • Виконання всіх завдань по ТЗ – налаштування CMS, що включає в себе підключення модулів, перевірку роботи форми зворотного зв'язку та інших моментів.
 • Наповнення магазину товаром і контентом, тестування та запуск – клієнт залишається задоволений результатом та отримує прибуток від продажів.

 

Ціни і терміни

     Ціна створення сайту на OpenCart і терміни обумовлюються в індивідуальному порядку. Все залежить від складності рішень, від функціональності сайту, від необхідності в SEO-оптимізації. Детальніше дізнатися всю інформацію можна, зв'язавшись з нами по телефону. Фахівці дадуть відповіді на всі Ваші питання.

 

Переваги агентства «ІнфоЮніон»

     Ми створюємо інтернет-магазини з нуля, керуючись побажаннями клієнтів. Наші головні переваги - прийнятна вартість розробки сайту на OpenCart, професіоналізм, впровадження будь-яких ідей. У нас можна замовити онлайн-магазин з сучасним дизайном і з доброзичливим інтерфейсом!

Наші клієнти

Хочете такий же результат?

Виберіть послугу