Створення сайтів Laravel

Iдеальний варіант для впровадження нестандартних проектів! Laravel – це гнучкий PHP-фреймворк з відкритим вихідним кодом, який працює швидше, безпечніше і дешевше, ніж багато інших подібних фреймворків на ринку. Ларавел – унікальний інструмент для розробки багатосторінкових інтернет-проектів різного рівня складності.

Для яких типів сайтів підходить фреймворк Laravel?

     Створення сайту на Laravel – ідеальний варіант для впровадження нестандартних проектів! Чому? Тому що Laravel – це гнучкий PHP-фреймворк з відкритим вихідним кодом, який працює швидше, безпечніше і дешевше, ніж багато інших подібних фреймворків на ринку. Ларавел – унікальний інструмент для розробки багатосторінкових інтернет-проектів різного рівня складності. Ви можете переконатися у перевагах PHP-фреймворку, скориставшись нашими послугами. Ми розробимо веб-проект, який буде на 100% виконувати свої завдання!

Для яких типів сайтів підходить фреймворк Laravel?

     Framework Laravel – набір бібліотек для розробника, за допомогою яких відкриваються широкі можливості для розробки інтернет-проектів. Ви можете замовити сайт на Laravel «під ключ» у нас і реалізувати будь-які ідеї. Фреймворк універсальний. Він підходить для створення різних ресурсів: інтернет-магазин, візитка, лендінг, особистий проект. Ларавел володіє гнучким функціоналом. З його допомогою можна вибудувати будь-яку структуру, яка буде зручна для користувача.

Чому важливо вибирати нашу компанію при розробці сайту?

 • icon
  ВИКОНУЄМО ОПТИМІЗАЦІЮ
  ПІД ВИМОГИ
  ПОШУКОВИХ СИСТЕМ
 • icon
  ВИКОРИСТОВУЄМО
  Сучасні технології
  І БЕЗПЕЧНІ CMS
 • icon
  ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ДИЗАЙН
  згідно сучасного
  тренду
 • icon
  ВИРІШУЄМО СКЛАДНІ
  МАРКЕТИНГОВІ ТА
  ТЕХНІЧНІ ЗАВДАННЯ
 • icon
  Коректне відображення
  НА ВСІХ МОБІЛЬНИХ
  ПРИСТРОЯХ та планшетах
 • icon
  НАВЧИМО КОРИСТУВАТИСЯ
  СИСТЕМОЮ УПРАВЛІННЯ
  САЙТУ
Замовити послугу
"Створення сайтів Laravel"
Залиште свій телефон та ім'я, і наші фахівці зв'яжуться з вами для подальшої консультації.

Коли потрібна розробка сайту на Laravel?

     Це оптимальне рішення у тому випадку, коли важлива продуктивність, зручність в управлінні та логічна архітектура. Це справжня знахідка для створення складних веб-проектів, онлайн-сервісів, веб-додатків. Щоб зрозуміти, чи потрібна розробка сайтів на Laravel, слід брати до уваги такі моменти:

 • робота по реалізації проекту вимагає більше часу і коштів, ніж при використанні стандартного движка;
 • для технічного обслуговування сайту на фреймворку потрібні професійні знання. Всі процеси повинні виконуватися кваліфікованим персоналом.

     Ви завжди можете звернутися в агентство «InfoUnion» і дізнатися, що цікавить. Наш співробітник підкаже, який варіант Вам підійде.

 

Основні переваги сайтів на Laravel
 

     Ларавел - один з кращих PHP-фреймворків, на основі якого розробляються комерційні веб-ресурси і прискорюється робота над масштабними проектами. Створити сайт на Laravel можна з нашою допомогою. До переваг такої програмної платформи відноситься:

 • безпека – забезпечується захист даних. Це запорука надійності та збереження конфіденційної інформації;
 • необмежені можливості – за допомогою численних функцій легко вирішуються будь-які завдання;
 • простота в адмініструванні – створюється зрозуміла панель для управління контентом;
 • адаптивний дизайн – зручність використання на будь-якому пристрої: планшет, смартфон, ноутбук;
 • багатомовність – актуальний аспект для сайтів, орієнтованих на різну мовну аудиторію;
 • розширення проекту – передбачається доробка веб-ресурсу з урахуванням його розвитку;
 • практичність – взаємодія з базами даних максимально спрощена.

 

Етапи створення ресурсу на Laravel?

     Розробка складного інтернет-магазину, порталу, онлайн-сервісу – комплексний процес, який реалізується поетапно. Фахівці агентства «ІнфоЮніон» створюють веб-ресурси, які приносять прибуток. Це унікальні проекти з багаторівневою архітектурою і гнучким функціоналом. Вони відповідають вимогам власників бізнесу і відвідувачів.

     Створення сайтів на Laravel в Києві – робота, що складається з таких основних етапів:

 • Аудит і складання технічного завдання – дослідження ЦА, розробка маркетингової стратегії та формування завдань, які потрібно вирішити. На підставі отриманих даних складається ТЗ. Реалізація UX прототипів проекту.
 • Розробка унікального дизайну – фахівці реалізують креативні ідеї. Дизайн відповідає фірмовому стилю компанії. При необхідності агентство InfoUnion може розробити фірмовий стиль (айдентику).
 • Верстка та програмування – архітектура веб-сайту розробляється за принципом від основного до другорядного. Виконуються всі робочі процеси, пов'язані зі створенням системи управління.
 • Тестування і завантаження контенту – на цьому етапі перевіряється правильність виконання всіх пунктів ТЗ. Також завантажується контент.
 • Запуск веб-проекту на сервері та постійна технічна підтримка.

 

Ціни і терміни

     Вартість розробки сайту на Laravel і терміни безпосередньо залежать від трудовитрат: унікальний адаптивний дизайн, верстка під мобільні девайси, підключення до CRM. Для розрахунку ціни залиште заявку на нашому сайті. Менеджер зв'яжеться з Вами, допоможе заповнити бриф і з'ясує деталі!

 

Переваги агентства ІнфоЮніон

     Чому нас вибирають? Переваг багато: досвід, кваліфіковані розробники, комплексний підхід до реалізації рішень, наявність кейсів у портфоліо. Вартість розробки сайтів на Laravel у нас доступна. Клієнти стежать за ходом виконання завдань. На завершальному етапі співпраці вони стають власниками функціональних сайтів, що приносять гроші!

Наші клієнти

Хочете такий же результат?

Виберіть послугу