Пошукова Seo оптимізація

SEO-оптимізація сайту - робота, в ході якої підвищуються позиції інтернет-проекту в пошуковій видачі. Це комплексний процес, спрямований на розкрутку веб-ресурсу та на випередження конкурентів. Під ним мається на увазі зовнішня та внутрішня SEO-оптимізація, з якою можуть впоратися тільки кваліфіковані фахівці.

Навіщо потрібно оптимізувати сайт

Уявімо собі таку ситуацію: у Всесвітній мережі з'явилося веб-представництво салону краси або фітнес-центру. Сайт наповнений яскравими фотографіями та привабливими описами послуг. Власники бізнесу з нетерпінням чекають відвідувачів, але потік клієнтів не збільшується. Причина в тому, що потенційні споживачі не знають про існування закладу, в якому надаються якісні послуги.

Пошукова оптимізація веб-сайтів - краще рішення для підвищення прибутку та розширення клієнтської бази. Коли все зроблено правильно, забезпечуються хороші результати:

 • збільшення трафіку;
 • лояльне ставлення пошукових роботів;
 • заняття провідних позицій по ключових запитах;
 • довіра цільової аудиторії;
 • отримання доходу.

Органічний трафік - головне джерело припливу відвідувачів. Під ними маються на увазі споживачі, які здійснюють переходи в інтернет-магазини та корпоративні портали за допомогою пошукових систем. Користувачі вбивають у пошуковий рядок запити, які їх цікавлять в даний час. Вони заходять на сайти, що знаходяться в ТОПі, та здійснюють цільові дії. Це проста СЕО схема збільшення прибутку та розширення аудиторії.

Етапи роботи з SEO-оптимізації

Якісна SEO-оптимізація за прийнятною вартістю - ефективний метод, за допомогою якого користувачі знаходять компанію або магазин в Гугл або Яндекс. Коли сайт займає лідируючі позиції, кількість відвідувачів стрімко зростає. За статистикою лише 0,8% користувачів переходять на другу сторінку видачі пошукових систем. Це говорить про те, що потрібно боротися за перші місця, залишати конкурентів позаду та залучати максимальну кількість цільових відвідувачів.

Вирішити таку складну задачу можуть фахівці, що володіють досвідом і знаннями. Тут важлива відповідальність, цілеспрямованість й використання перевірених способів SEO-оптимізації. Для досягнення намічених результатів робота виконується в кілька етапів:

 1. Комплексний аудит - аналіз веб-ресурсу, в ході якого виявляються проблеми і недоліки. Без комплексної діагностики не можна приступати до наступних етапів. Спочатку необхідно з'ясувати, що є причиною втрати позицій у видачі пошукових систем. Потрібно все перевірити, виправити і налаштувати.
 2. Аналіз ніші і конкурентів - вивчення ринку та специфіки бізнесу. На даному етапі визначаються сильні та слабкі сторони конкурентів. Фахівці розуміють на чому потрібно зробити акцент, щоб опинитися в ТОПі.
 3. Формування семантичного ядра - список базових ключових слів, необхідних для SEO. На підставі семантичного ядра створюється контент, насичений тематичними фразами.
 4. Внутрішня оптимізація сайту - сторінки наповнюються унікальними текстами та барвистими фотографіями. Обов'язково у ході пошукової оптимізації робиться перелінкування. Відвідувачі заходять в магазин з пошуку, бажаючи купити товари або замовити послуги.
 5. Зовнішня SEO-оптимізація - для підвищення позицій нарощується посилальна маса. Мається на увазі реєстрація в тематичних каталогах, співпраця з авторитетними майданчиками, розміщення посилань на форумах. Правильне зовнішнє SEO призводить до гарних результатів: збільшення відвідуваності та стабільний дохід.
Отримати безкоштовну консультацію Залиште свій телефон та ім'я, і наші фахівці зв'яжуться з вами для подальшої консультації.

Що отримують клієнти web-агентства «Infounion»

Співпраця з надійною компанією - успіх, провідні позиції у видачі та поліпшення репутації в мережі. Фахівці digital-агентства грамотно виконують всі етапи роботи та надають всебічну підтримку. Клієнти отримують те, на що розраховують:

 • усунення всіх помилок та поліпшення структури;
 • збільшення органічного трафіку в кілька разів і значне підвищення прибутку;
 • наповнення веб-ресурсу корисним контентом з ключовими словами;
 • виявлення важливих факторів ранжування та відстеження нововведень в алгоритмі пошукових систем;
 • якісний контент і природна реклама, що викликає довіру користувачів.

Замовте SEO-оптимізацію в Україні у професіоналів!

Скористайтеся кваліфікованою допомогою та розкрийте можливості бізнесу! SEO-оптимізація - робота, якій приділяється максимум уваги. Дії фахівців спрямовані на комплексний розвиток інтернет-проекту і на досягнення найкращих результатів. Клієнти веб-студії залишаються задоволені співпрацею, тому що всі завдання вирішуються відповідно до вимог пошукових систем.

Наші клієнти

Хочете такий же результат?

Виберіть послугу