Збір семантичного ядра сайту

Створення семантичного ядра (СЯ) - послуга, під якою мається на увазі збір ключових слів, які характеризують вид діяльності компанії або товари. За допомогою даного набору ключових тематичних фраз виконується просування сайту. Користувачі шукають послуги та продукти в мережі і знаходять їх, вбиваючи в пошуковий рядок певні запити. Таким чином забезпечується збільшення трафіку і розвиток бізнесу.

Навіщо збирати семантичне ядро сайту

     Якісне семантичне ядро ​​- фундамент, на основі якого базується SEO-просування сайтів. У ньому визначається головне ключове слово та інші фрази, які використовуються для пошуку інформації в мережі. Підбір семантичного ядра - трудомістке завдання, що вимагає підвищеної концентрації уваги. Для його вирішення необхідні час і знання. Самостійно впоратися з таким питанням складно. Тому краще всього замовити збір семантичного ядра для сайту у фахівців «Infounion». Співробітники веб-агентства проаналізують тематику, зберуть ключі з різних джерел і розділять їх за типом запитів. Найважливіше, що наша компанія при зборі "семантики" використовує власні багаторічні напрацювання, які значно відрізняються від тих, яким навчають на курсах SEO або які використовують студії-конвеєри.

     Семантичне ядро ​​на замовлення - послуга, за допомогою якої вирішуються важливі завдання:

 • охоплення і залучення максимальної кількості цільової аудиторії з органічного пошуку - зібрана семантика кластеризується, створюються посадочні сторінки, що відповідають на запити відвідувачів.
 • поліпшення позицій сайту в пошуку - для досягнення високих результатів семантичне ядро ​​має складатися з релевантної семантики, що відповідає запитам ЦА. За допомогою правильно підібраних ключових фраз забезпечується текстова оптимізація сторінок. Таким чином збільшується видимість сайту в пошуку і привертається увага потенційних клієнтів;
 • моніторинг ключових запитів - на підставі статистичних даних можна зрозуміти, за якими тематичними фразами користувачі переходять в інтернет-магазин і які запити сприяють збільшенню конверсії.
 • за допомогою правильно зібраного семантичного ядра відстежуються дії конкурентів, їхні позиції, активність і т.д.

Коротко про нас

 • icon
  Створюємо і просуваємо сайти з 2007 року
 • icon
  Вивели в ТОП більше 400 проектів
 • icon
  Всі фахівці сертифіковані Google
 • icon
  Маємо досвід просування сайтів в різних сферах
 • icon
  Для кожного клієнта розробляємо індивідуальну стратегію
 • icon
  Оптимальні ціни на послуги
Отримати безкоштовну консультацію Залиште свій телефон та ім'я, і наші фахівці зв'яжуться з вами для подальшої консультації.

Етапи складання семантичного ядра сайту

     Зверніться до нас і замовте збір семантичного ядра! Це послуга, завдяки якій збільшується кількість посадочних сторінок, охоплення цільової аудиторії і створюється міцний фундамент для подальшого просування.

     Пам'ятайте! Неправильно зібране або кластеризоване СЯ може звести нанівець всю подальшу роботу по SEO! Тобто, допустивши помилки при складанні семантичного ядра, можна втратити місяці або навіть роки.

     Робота співробітниками Infounion виконується в кілька етапів:

 • Аналіз конкурентів і діяльності компанії - визначається напрямок бізнесу і вивчається досвід конкурентів.
 • Збір ключових запитів - складається максимально повний список пошукових запитів для найбільшого охоплення ЦА. Для такої мети застосовуються спеціальні сервіси та інструменти.
 • Кластеризація семантичного ядра - угруповання тематичних фраз, які будуть використовуватися для просування конкретних сторінок. Також видаляються запити без смислового навантаження і з нульовою частотністю.
 • Формування структури сайту - розділи і підрозділи, в яких будуть публікуватися тексти з ключовими запитами. Потрібно не тільки скласти семантичне ядро, а й продумати структуру, зручну для відвідувачів.

 

Тарифи і терміни

     Вартість складання семантичного ядра розраховується в індивідуальному порядку. Терміни виконання завдання та ціни формуються з урахуванням особливостей бізнесу і кількості мовних версій на сайті.

 

Переваги «INFOUNION»

     Замовте семантичне ядро ​​сайту у професіоналів! Команда фахівців збирає ключові слова з кількох джерел, продумує структуру сайту і використовує сучасні методи SEO-оптимізації. Ціна на збір семантичного ядра у нас прийнятна, а результати просування відповідають очікуванням клієнтів!

Наші клієнти

Хочете такий же результат?

Виберіть послугу