Розробка фірмового стилю (айдентіка)

Як підвищити впізнаваність бренду, підкреслити індивідуальність компанії, обігнати конкурентів? Створення фірмового стилю – ефективне вирішення таких важливих завдань. Ви можете звернутися в агентство «ІнфоЮніон» і скористатися послугами професіоналів. З нашою допомогою Ви зможете голосно заявити про себе та привернете увагу клієнтів/покупців. Дизайнер, спільно з маркетологом, розробить унікальні елементи фірмового стилю, об'єднані однією ідеєю. Він буде керуватися побажаннями замовників та актуальними тенденціями.

Для чого компаніям потрібен фірмовий стиль?

     Айдентика – характерні риси бренду, завдяки яким компанія стає впізнаваною та вигідно відрізняється від конкурентів. Це візуальна система ідентифікації та зовнішній образ, сформований у свідомості споживачів. Розробка айдентики – обов'язковий процес, якому потрібно приділяти максимум уваги. Від грамотності вирішення такого завдання залежить розвиток бізнесу та процвітання компанії.

 

Які функції виконує айдентика?

Перерахуємо ключові моменти:

 • диференціація бренду м чим виразніше і цікавіше фірмовий стиль, тим яскравіше компанія виділяється на тлі конкурентів;
 • ідентифікація бренду – таке завдання вирішується за допомогою логотипу та графічних елементів, розроблених по унікальній концепції. Фірмовий стиль стає «дороговказною зіркою», яку ні з чим не сплутаєш;
 • підвищення цін на продукти, на послуги – розробка фірмового стилю сприяє збільшенню прибутку. За допомогою оригінальних рішень підкреслюється якість та унікальність продуктів;
 • формування сприятливого іміджу – створення позитивного образу у свідомості цільової аудиторії. Позитивне сприйняття бренду є запорукою просування та розвитку;
 • посилення корпоративного духу – створюється успішний колектив та формується команда співробітників, що йдуть до однієї мети.

 

Елементи візуальної айдентики

     Щоб споживачі не загубилися у різноманітті пропозицій та вибрали Вас, потрібно постійно нагадувати про себе. Розробка елементів фірмового стилю – позиціонування бренду та створення цілісного образу, в якому усі компоненти вдало поєднуються між собою. До основних елементів айдентики відноситься:

 • логотип – емблема або символ, який використовується для ідентифікації компанії;
 • товарний знак – зареєстроване зображення, напис, емблема. Товарний знак використовується для ідентифікації товарів або послуг;
 • фірмові кольори – з їх допомогою виявляється емоційний вплив на споживачів;
 • шрифт – помітний елемент, від якого залежить зорове сприйняття тексту. Прямі шрифти підходять для оформлення фірмового стилю фінансових установ, похилі – для салонів краси, строгі – для роботи з бізнес-партнерами.

Чому важливо обирати нашу компанію?

 • icon
  Створюємо і просуваємо сайти з 2007 року
 • icon
  Вивели в ТОП більше 400 проектів
 • icon
  Всі фахівці сертифіковані Google
 • icon
  Маємо досвід просування сайтів в різних сферах
 • icon
  Для кожного клієнта розробляємо індивідуальну стратегію
 • icon
  Оптимальні ціни на послуги
Замовити послугу
"Розробка фірмового стилю (айдентіка)"
Залиште свій телефон та ім'я, і наші фахівці зв'яжуться з вами для подальшої консультації.

Етапи створення айдентики

     Якщо Ви хочете замовити фірмовий стиль компанії в Києві, зверніться до нас! Розробка унікальних елементів проводиться за чіткою схемою:

 • Внутрішній аудит і вивчення ринку – спочатку збирається інформація про компанію, про продукти та про послуги. Потім наші співробітники ознайомлюються зі специфікою бізнесу. Також ретельно вивчаються візуальні образи та колірні рішення, використовувані конкурентами, і визначається цільова аудиторія.
 • Стратегія і концепція – розробка унікальної ідеї, пов'язаної з брендом. На цьому етапі відбивається філософія компанії та стилістика.
 • Розробка логотипу, кольору, шрифту – визначившись з дизайном, фахівці приступають до роботи. Готується кілька оригінальних варіантів, серед яких клієнт вибирає найбільш підходящий.

 

Айдентика на замовлення: переваги

     Фірмовий стиль відображає суть бізнесу і допомагає споживачам впізнавати продукцію з першого погляду. Це ефективне рішення для залучення нових клієнтів, зміцнення позицій на ринку, підвищення довіри до компанії. За допомогою колірних та графічних елементів можна вигідно виділитися серед конкурентів і підкреслити свою індивідуальність.

 

Ціни і терміни

     Ціна розробки фірмового стилю залежить від декількох факторів: специфіка діяльності компанії та кількість елементів. Терміни залежать від складності замовлення. Спочатку ми ознайомлюємося з завданням, а потім формуємо остаточну ціну та обговорюємо терміни.

 

Переваги агентства «ІнфоЮніон»

     Ми створюємо унікальні елементи, за допомогою яких відображаються цінності компанії, формується позитивний імідж бренду і забезпечується швидка ідентифікація. Наші головні переваги – обґрунтована вартість розробки фірмового стилю, креативність, пошук незвичайних ідей та втілення їх в життя. З нами Ви покажете себе з кращого боку і займете лідируючі позиції на ринку!

Наші клієнти

Хочете такий же результат?

Виберіть послугу