Просування сайтів в Google

Розкрутка сайту у Google - залучення великої кількості відвідувачів та активні продажі. Такий метод підходить інтернет-магазинам, корпоративним порталам, промо-сайтам. Результатом грамотного пошукового просування є трафік, що на 65% складається з нових користувачів.

Переваги просування сайтів у Google

Гугл - найпопулярніший пошуковик, який найчастіше використовується для отримання інформації. Люди часто вбивають цікавлячі запити, шукають товари/послуги і витрачають на них гроші. Щоб бути попереду конкурентів та завоювати довіру потенційних клієнтів і покупців, потрібно перебувати в ТОП-10 пошукової видачі.

Домогтися таких високих результатів можна за допомогою фахівців компанії «Infounion». Професіонали аналізують поточні позиції, вивчають досвід конкурентів, розробляють SEO-стратегію та реалізують всі ідеї. Вартість послуг формується з урахуванням складності та обсягу завдань. У кожному випадку створюється індивідуальна пропозиція, максимально вигідна для власників бізнесу!

Google оптимізація сайту - ефективне рішення, яке використовується для підвищення прибутку. Для нього характерні значні переваги:

 • контакт з величезною аудиторією користувачів, які в даний час хочуть зробити покупку або замовити послугу;
 • стабільність та передбачуваність результатів;
 • зростання довіри до бізнесу та підвищення впізнаваності бренду;
 • формування лояльності споживачів та нарощування клієнтської бази;
 • довгостроковий ефект та перспектива подальшого розвитку.

Ще одна перевага пошукової оптимізації в тому, що SEO-фахівці підключають Google Analytics. Це система аналітики, призначена для відстеження ефективності просування. З її допомогою можна побачити важливу інформацію: кількість унікальних відвідувачів за певний час, коефіцієнт відмов, джерела трафіку.

Отримати безкоштовну консультацію Залиште свій телефон та ім'я, і наші фахівці зв'яжуться з вами для подальшої консультації.

Етапи просування сайтів у Google

Робота фахівців полягає у вирішенні наступних завдань:

 • Аналітика проекту та конкурентів - перевіряється якість текстового наповнення та зовнішніх посилань, динаміка позицій за місяць. Також аналізуються конкуренти і робляться висновки.
 • Технічна оптимізація - заходи, спрямовані на виявлення помилок, що заважають нормальному функціонуванню веб-ресурсу. Наприклад, проблеми з версткою, повільне завантаження, погане юзабіліті. Після технічної оптимізації забезпечується швидка і повна індексація сторінок.
 • Розробка стратегії - створюється план робіт по просуванню в органічному пошуку на кілька місяців вперед.
 • Підбір семантики - аналіз тематики бізнесу та складання семантичного ядра з ключами, за якими буде просуватися веб-ресурс. Для досягнення найкращого результату використовуються популярні фрази і менш частотні.
 • Реалізація завдань по СЕО - написання і публікація текстів з ключовими словами. Ставка робиться на унікальність, на щільність тематичних фраз, на водність. Окрема увага приділяється регіональності. Контент повинен бути корисним та закликати до дії.
 • Збільшення посилальної маси - пошук авторитетних видань і тематичних форумів для розміщення текстів із зовнішніми посиланнями. Робота виконується з урахуванням вимог пошукової системи.
 • Консультації та супровід - фахівці проводять моніторинг позицій та аналізують трафік. Якщо виникають складнощі, все оперативно вирішується.

Розкрутка сайтів під Гугл на кращих умовах!

Замовте просування сайту в Google за низькою ціною і випередіть конкурентів! Підсумок співпраці з сертифікованими фахівцями - лідируючі позиції у пошуку, великий трафік та регулярні продажі!

Наші клієнти

Хочете такий же результат?

Виберіть послугу