Просування сайтів послуг

Просування сайту послуг - це конкурентна перевага, яка дозволяє виділятися серед конкурентів. Щоб стати лідером у своїй ніші, необхідно отримувати якомога більше пошукового трафіку і продажів. Ми знаємо, як цього досягти.

Кому потрібна розкрутка сайту послуг?

Компанії, що працюють в сфері В2В, потребують якісного веб-ресурсу - це їх візитна картка. Основне завдання агентства інтернет-маркетингу - збільшити відвідуваність сайту і конверсію ЦА в клієнтів. У цьому сегменті важлива репутація бренду і довіра з боку клієнтів. Тому обов'язковий етап в просуванні - формування впізнаваності і лояльної аудиторії. Так як конкуренція дуже висока, потрібно використовувати комплексний підхід - одночасну роботу кількох фахівців. Вони оптимізують технічну сторону проекту, просувають його в пошукових мережах і розкажуть про нього в соціальних мережах.

Щоб зайняти ключові позиції в пошуковій видачі, таким ресурсам потрібно менше часу, ніж тим же інтернет-магазинам. Незважаючи на це, термін просування все одно займе кілька місяців. Тому складаючи бізнес-план, власник бізнесу обов'язково повинен враховувати витрати на розкрутку. А без неї, використовуючи тільки платну рекламу, компанії буде дуже складно конкурувати і заробляти. Справа в тому, що органічний трафік - найдешевший. Кількість клієнтів, які приходять з цього каналу, окупає інвестиції в SEO-оптимізацію і, звичайно ж, дозволяє заробити.

Якщо ви - власник великої компанії, то напевно знаєте, наскільки важливо мати офіційне представництво в Інтернеті. На такому веб-ресурсі міститься вся необхідна для клієнтів інформація: розміщений каталог продукції, можуть бути додаткові сервіси у вигляді блогу, форуму або розсилки. В першу чергу - це інструмент для підвищення іміджу компанії. Важливо, щоб користувач без проблем знаходив ваш ресурс в органічній видачі.

Чим допоможе просування сайту послуг?

План робіт

1. Аудит проекту.

2. Аналіз ніші і конкурентів.

3. Створення маркетингового плану.

4. Технічна оптимізація на етапі розробки.

5. Аналіз посилальної маси.

6. Висновок з-під санкцій пошукових систем.

7. SEO-оптимізація: розробка семантичного ядра.

8. Внутрішня перелінковка.

9. Створення унікального контенту для посадочних сторінок.

10. Збільшення конверсії: відвідувачі сайту стають клієнтами.

Наши
клиенты
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Чому
МИ?
від 8500 грн. вартість просування
15 ВЛАСНИХ
СТАРТАПІВ
50 проектів з нами
більше 5 років
75% У середньому запитів
наших клієнтів знаходяться у топ 10
Отримати безкоштовну консультацію
Залиште свій телефон та ім'я, і наші фахівці зв'яжуться з вами для подальшої консультації.
Ваше ім'я
Ваш телефон або email

Просування сайту послуг - це об'єктивна необхідність, а не данина моді. Щоб бізнес можна було масштабувати, потрібно збільшувати кількість трафіку, що надходить і конвертувати його в клієнтів. Зробити це допоможе послуга розкрутки веб-ресурсу в Інтернеті від агентства інтернет-маркетингу.

Часто власники компаній помилково вважають, що вихід в ТОП - це гарантія успіху. Але це не так. Відвідуваність зростатиме, проте конверсія залишиться низькою. Причина такого явища - націленість тільки на збільшення кількості сторінок, які повинні зайняти верхні рядки у видачі.

Щоб збільшити конверсію і заробити гроші, потрібно слідувати рекомендаціям фахівців з комплексного інтернет-маркетингу:

  • поліпшити юзабіліті;
  • розробити адаптивну версію ресурсу;
  • створити блог і наповнювати його експертними статтями;
  • виправити технічні помилки сайту: від швидкості завантаження порталу до формування зрозумілих адрес сторінок і налаштування багатомовності;
  • скласти зручну структуру для користувачів;
  • розробити і запустити платні рекламні кампанії: соціальні мережі і контекст.

Просування сайту послуг повинно бути комплексним і спрямованим на задоволення потреб ЦА. Якщо ж «битися» тільки за місця в ТОПі - це не збільшить продажі.

Читати далі...