Просування сайту ресторану

Вигідна інвестиція у свій бізнес! У сфері громадського харчування величезна конкуренція. Щоб виділитися з натовпу, потрібно зайняти високі позиції у видачі пошукових систем. Тоді про заклад, про його переваги дізнається більша кількість людей. Від цього залежить прибуток і процвітання ресторану. Ви з нами згодні? Тоді зв'яжіться зі співробітниками компанії «InfoUnion» і розкажіть, які завдання потрібно вирішити. З нами Ваш ресторан стане пізнаваним і увійде в ТОП-10 по популярних запитах! Для цього ми використовуємо перевірені методи: поліпшення юзабіліті, оптимізація сторінок, соцмережі.

Навіщо SEO-просування сайту ресторану?

     Просування сайту ресторану - вигідна інвестиція у свій бізнес! У сфері громадського харчування величезна конкуренція. Щоб виділитися з натовпу, потрібно зайняти високі позиції у видачі пошукових систем. Тоді про заклад, про його переваги дізнається більша кількість людей. Від цього залежить прибуток і процвітання ресторану. Ви з нами згодні? Тоді зв'яжіться зі співробітниками компанії «InfoUnion» і розкажіть, які завдання потрібно вирішити. З нами Ваш ресторан стане пізнаваним і увійде в ТОП-10 по популярних запитах! Для цього ми використовуємо перевірені методи: поліпшення юзабіліті, оптимізація сторінок, соцмережі.

     Звернувшись до нас, Ви займете лідируючі позиції у своїй сфері діяльності. Для розвитку бізнесу це ключовий момент. В інтернеті багато веб-ресурсів, створених для залучення клієнтів до закладів громадського харчування. Щоб любителі смачної їжі вибрали саме Вас, необхідно SEO-просування ресторану. З нашою допомогою бізнес вийде на новий рівень: популярність закладу, розширення охоплення цільової аудиторії, стабільний фінансовий результат.

 

Особливості просування сайту ресторану

     Скориставшись послугами digital-агентства, Ви залишитеся задоволені результатами. Просування сайту в україні здійснюється з урахуванням важливих моментів:

 • поліпшення юзабіліті - проста і зрозуміла структура, зручна навігація, форма бронювання столика в онлайн-режимі, спілкування в месенджері;
 • пошукові запити - використовуються слова, пов'язані зі специфікою закладу (японська або італійська кухня) і з місцем розташування ресторану (місто, станція метро);
 • унікальний контент - просування ресторану в інтернеті неможливо без SEO-оптимізації. Для збільшення кількості відвідувачів створюються тексти з ключовими словами. Статті публікуються регулярно;
 • фотографії - приділяється увага оформленню меню з цінами і з описами страв. Також на сайті розміщуються яскраві фотографії інтер'єру, авторських страв, сучасного сервірування столу. Це сприяє формуванню позитивного враження про ресторан;
 • розкрутка сайту в соціальних мережах - щоб жителі міста дізналися про Ваш заклад, створюється аккаунт в Instagram, Facebook. Регулярно публікуються пости про акції, цікаві пропозиції.

 

Як допоможе розкрутка сайту ресторану?

 • icon
  ЗАЛУЧАЄ
  ЦІЛЬОВИХ ВІДВІДУВАЧІВ
  НА САЙТ
 • icon
  ДОПОМАГАЄ ЗАЙНЯТИ
  ТОП ПОЗИЦІЇ
  У ПОШУКОВІЙ ВИДАЧІ
 • icon
  ЗНИЖУЄ ВАРТІСТЬ
  КОНВЕРСІЇ І ВИТРАТ
  НА РЕКЛАМУ
 • icon
  ДОЗВОЛЯЄ ЗБІЛЬШИТИ
  КІЛЬКІСТЬ ПРОДАЖ
  І ОХОПЛЕННЯ РИНКУ
 • icon
  ДАЄ МАЛЕНЬКИМ
  КОМПАНІЯМ ПЕРЕВАГУ
  ПЕРЕД ВЕЛИКИМИ
 • icon
  ДАЄ
  Довгостроковий
  РЕЗУЛЬТАТ
Замовити послугу
"SEO просування сайту ресторану"
Залиште свій телефон та ім'я, і наші фахівці зв'яжуться з вами для подальшої консультації.

Що включає просування сайту ресторану в інтернеті?

     Це довгострокова робота, що складається з декількох основних етапів:

SEO-аудит сайту ресторану - аналіз ресурсу на відповідність вимогам пошукових систем. В ході технічного аудиту виявляються помилки зовнішньої і внутрішньої оптимізації. Також аналізується посилальна маса.

Стратегія - просування ресторану починається з формування семантичного ядра. Фахівці підбирають ключові слова, які найбільше підходять до теми. Додатково збільшується кількість тимчасових і вічних посилань, публікується унікальний контент.

Моніторинг поточної ситуації - щотижнева звітність, робота над збереженням і поліпшенням показників.

Наші клієнти

Хочете такий же результат?

Виберіть послугу