Просування сайту онлайн школи

Просування онлайн-школи - залучення максимального трафіку за допомогою ефективних маркетингових інструментів. До них відноситься пошукова оптимізація, контекстна реклама, соцмережі, робота з репутацією, email-маркетинг. Всі способи використовуються в комплексі, виходячи з чіткого плану дій.

SEO-просування сайту онлайн-школи - надійне рішення

Користувачі шукають послуги в інтернеті. Тому потрібно їм розповісти про те, що в онлайн-школі проводяться заняття. Для такої мети створюється контент з ключовими фразами: навчання англійській мові в Києві, дистанційне навчання дизайну, уроки малювання для початківців. У кожному разі підбираються слова, що найкраще підходять до тематики бізнесу. Користувачі вбивають пошукові запити і знаходять те, що їх цікавить.

Для успішної розкрутки освітнього продукту розробляється новий проект або проводиться аудит та виправляються всі помилки. Важливим моментом є правильна структура сайту. В обов'язковому порядку передбачаються наступні розділи: інформація про вчителів, опис уроків, відгуки учнів, переваги школи, новини і акції.

В ході SEO-просування формується семантичне ядро. Для всіх сторінок створюється контент з заголовками і підзаголовками, зі списками і з картинками, з тематичними словами. На сторінках розміщуються заклики до дії. Наприклад, запрошення на безкоштовне заняття, запис на перший урок. Велика увага приділяється дотриманню вимог пошукових систем: унікальність, незаспамленість, мінімум води, користь для читачів.

Органічний трафік - основний канал залучення клієнтів у онлайн-школу. До переваг пошукової оптимізації відноситься підвищення позицій сайту в рейтингу, збереження результатів на довгий час, доступна вартість, залучення величезної кількості учнів.

Додаткові канали для розкрутки

Для розвитку школи в інтернеті фахівці агентства «Infounion» використовують інші методи:

 • контекстна реклама - робочий інструмент для розширення цільової аудиторії. Головні переваги такого способу - швидкий результат, висока ймовірність відгуку на рекламу, гнучке ціноутворення і статистика по рекламним кампаніям;
 • соціальні мережі - привернення уваги потенційних клієнтів до навчання в дистанційному режимі. Просування школи здійснюється у популярних соціальних мережах: Інстаграм та Фейсбук. Для розширення ЦА публікуються пости, історії успіху учнів, новини, фото- та відеовідгуки;
 • робота з репутацією - створення сприятливого інформаційного поля і усунення негативних відгуків. За допомогою SERM створюється позитивний образ школи, поліпшується довіра до компанії, зміцнюються позиції на ринку;
 • email-маркетинг - інструмент, за допомогою якого здійснюється спілкування з клієнтами. Для просування послуг створюються ланцюжки листів з вигідними пропозиціями, з корисною інформацією.

Як допоможе розкрутка сайту онлайн-школи?

 • icon
  ЗАЛУЧАЄ
  ЦІЛЬОВИХ ВІДВІДУВАЧІВ
  НА САЙТ
 • icon
  ДОПОМАГАЄ ЗАЙНЯТИ
  ТОП ПОЗИЦІЇ
  У ПОШУКОВІЙ ВИДАЧІ
 • icon
  ЗНИЖУЄ ВАРТІСТЬ
  КОНВЕРСІЇ І ВИТРАТ
  НА РЕКЛАМУ
 • icon
  ДОЗВОЛЯЄ ЗБІЛЬШИТИ
  КІЛЬКІСТЬ ПРОДАЖ
  І ОХОПЛЕННЯ РИНКУ
 • icon
  ДАЄ МАЛЕНЬКИМ
  КОМПАНІЯМ ПЕРЕВАГУ
  ПЕРЕД ВЕЛИКИМИ
 • icon
  ДАЄ
  Довгостроковий
  РЕЗУЛЬТАТ
Замовити послугу
"SEO просування сайту онлайн школи"
Залиште свій телефон та ім'я, і наші фахівці зв'яжуться з вами для подальшої консультації.

Як здійснюється просування сайту онлайн-школи

Робота починається з ознайомлення з особливостями бізнесу. Можливо кілька варіантів надання послуг: продаж курсів, групові заняття, персональні уроки з учителем або вебінари. Фахівці веб-агентства вивчають бізнес-модель школи, розробляють стратегію та підбирають способи просування послуг. Також визначається ЦА, розкриваються переваги продукту, продумується фірмовий дизайн і складається унікальна торгова пропозиція.

Розкрутка онлайн-школи «під ключ» - фундаментальний підхід до просування послуг на ринку освіти. Щоб випередити конкурентів і завоювати увагу учнів, проводиться масштабна робота. Під нею мається на увазі:

 • вибір платформи для вебінарів - підбирається оптимальне рішення для онлайн-трансляцій занять;
 • розробка посадочних сторінок з високою конверсією - гарне оформлення цільових сторінок, заклики до дії, фото- і відеоматеріали;
 • створення презентацій - підготовка візуальних матеріалів для залучення уваги до продукту і для стимулювання продажів;
 • настройка додаткових систем - автоматична розсилка листів про нові уроки та про анонси курсів, підключення чат-ботів для відповідей на поширені питання.

Digital-агентство «Infounion» - надійний партнер для онлайн-школи!

Якісна упаковка освітнього продукту - головна умова успішних продажів серії уроків або курсів. Фахівці компанії знають, як повинна працювати онлайн-школа і чому потрібно приділяти увагу. Тому після рішення комплексу завдань досягаються всі намічені цілі: збільшення кількості учнів, підвищення продажів, вихід на новий рівень.

Чому потрібно замовити послуги з просування сайту онлайн-школи в «Infounion»? Назвемо головні причини:

 • Розробка плану розкрутки сайту з урахуванням особливостей бізнесу.
 • Величезний досвід у просуванні курсів, вебінарів, тренінгів та кейси, які це підтверджують.
 • Комплексне використання каналів для пошуку клієнтів.
 • Впровадження нових ідей для отримання максимальних результатів.
 • Всебічна допомога: усунення помилок, оптимізація контенту, вибір навчальної платформи, маркетинг в соціальних мережах, підбір ключів і створення контенту.

Співпраця з професіоналами - гарантія успішного просування освітнього продукту і залучення нових учнів. Скористайтеся послугами веб-агентства і випередіть конкурентів!

Наші клієнти

Хочете такий же результат?

Виберіть послугу