Просування кулінарного сайту

Якщо у Вас є кулінарний сайт, просування вкрай потрібне. Чому? Тому що у цій ніші висока конкуренція. Розкрутити веб-портал важко, оскільки перші позиції давно зайняті. Але за наявності хорошої стратегії, знань та досвіду все можливо. Після впровадження дієвих алгоритмів до сайту залучається підвищена увага користувачів. Цільовий трафік зростає, а прибутки збільшуються. Це важливі показники, завдяки яким бізнес активно розвивається.

Ннавіщо seo оптимізація сайту кулінарної тематики?

Просування кулінарного сайту від компанії «InfoUnion» - грамотна стратегія та реалізація завдань у стислий термін. Ми використовуємо ефективні інструменти для збільшення трафіку та покращення позицій у пошуку. Послуги надаються на найвищому рівні. Спочатку проводиться перевірка сайту на відповідність вимогам та розробляється ТЗ. Потім планомірно вирішуються всі завдання!

В інтернеті багато сайтів, присвячених кулінарній тематиці. Як виділитися з натовпу і вивести сайт на перші позиції у видачі пошукової системи Google? Тут потрібна допомога фахівців, які розуміються на тонкощах SEO-оптимізації та в налаштуванні пошукової реклами. Фахівці знають, які способи приносять реальні результати. Тому веб-ресурси розвиваються та виходять у ТОП-10.

Особливості просування кулінарного сайту

     Як ми вже сказали, складність розкручування сайту з кулінарними рецептами полягає у високій конкуренції. Щоб розкрутка сайту в інтернеті була успішною, необхідний унікальний контент та оригінальна подача інформації. Семантичне ядро ​​постійно коригується та доповнюється. Під час просування кулінарного сайту ставка робиться на низькочастотні запити. Також беруться до уваги такі фактори:

 • сезонність - популярні ключові слова актуальні у певний час року. Наприклад, святкові рецепти до Нового року чи до Дня всіх закоханих;
 • якісні фотографії, оформлені належним чином, кожне зображення оптимізується;
 • внутрішнє перелінкування - для покращення поведінкових факторів на сторінках розміщуються посилання на рецепти схожих страв, на тематичні статті;
 • збільшення маси посилань - створюються тексти для публікації на авторитетних ресурсах. Для зростання трафіку забезпечується присутність у соцмережах;
 • корисний контент - оглядові статті та словники, в яких розміщується інформація про продукти, про їхню калорійність.

Як допоможе розкрутка кулінарному сайту?

 • icon
  ЗАЛУЧАЄ
  ЦІЛЬОВИХ ВІДВІДУВАЧІВ
  НА САЙТ
 • icon
  ДОПОМАГАЄ ЗАЙНЯТИ
  ТОП ПОЗИЦІЇ
  У ПОШУКОВІЙ ВИДАЧІ
 • icon
  ЗНИЖУЄ ВАРТІСТЬ
  КОНВЕРСІЇ І ВИТРАТ
  НА РЕКЛАМУ
 • icon
  ДОЗВОЛЯЄ ЗБІЛЬШИТИ
  КІЛЬКІСТЬ ПРОДАЖ
  І ОХОПЛЕННЯ РИНКУ
 • icon
  ДАЄ МАЛЕНЬКИМ
  КОМПАНІЯМ ПЕРЕВАГУ
  ПЕРЕД ВЕЛИКИМИ
 • icon
  ДАЄ
  Довгостроковий
  РЕЗУЛЬТАТ
Замовити послугу
"SEO просування кулінарного сайту"
Залиште свій телефон та ім'я, і наші фахівці зв'яжуться з вами для подальшої консультації.

Основні етапи робот

РОЗКРУТКА КУЛІНАРНИХ САЙТІВ - КОМПЛЕКСНА РОБОТА, ЩО ВКЛЮЧАЄ В СЕБЕ:

 • SEO-аудит - важливий етап, під час якого виявляються технічні помилки та недоліки. Фахівці аналізують контент та профіль. Також звертається увага на ранжування кулінарного сайту.
 • Стратегія просування - вибір методів досягнення поставлених цілей. На цьому етапі формується семантичне ядро ​​і розробляються завдання збільшення посилальної маси. Для залучення нових клієнтів на кулінарний портал створюються унікальні тексти із ключовими запитами.
 • Контроль - відстежуються всі параметри і робляться дії збереження лідируючих позицій у пошуку.

 

Ціни і терміни

     Digital-агентство InfoUnion розробило чітку схему просування кулінарного сайту. У нашому розпорядженні є всі інструменти, які необхідні для покращення позицій у видачі пошукових систем. Ціни на послуги та терміни залежать від складності роботи. Точна інформація надається після ознайомлення з сайтом та після встановлення цілей, яких потрібно досягти. Розкручування кулінарного сайту виконується зі знанням справи. Клієнти одержують звіти, в яких зазначаються результати просування.

Наші клієнти

Хочете такий же результат?

Виберіть послугу