Просування сайту фітнес клубу

Просування сайту фітнес-клубу - комплекс дій, спрямованих на збільшення продажів абонементів. У процесі реалізації завдань зростання цільового трафіку збільшується в два рази. Для досягнення високих результатів команда «InfoUnion» використовує ефективні інструменти: внутрішня оптимізація, робота з вхідними посиланнями, унікальний контент. У кожному разі розробляється ТЗ, виходячи з особливостей бізнесу.

Навіщо SEO-просування фітнес-клубу?

     Конкуренція у цій ніші настільки висока, що ні яскраві вивіски, ні вигідне розташування місцевого фітнес-клубу не гарантують постійний приплив клієнтів. Для підвищення продажів річних абонементів потрібно розвивати сайт усіма доступними методами. Розкрутка сайту тренажерного залу сприяє поліпшенню позицій у видачі Google і розширенню аудиторії клієнтів. Це запорука процвітання бізнесу!

      Пошукове просування сайту фітнес-клубу - послуга, за допомогою якої можна обігнати конкурентів і зайняти своє місце під сонцем. Ми комплексно вирішуємо завдання по збільшенню цільової аудиторії і по оптимізації сторінок. Результати з'являються досить швидко. Користувачі зауважують сайт фітнес-центру в пошуку, ознайомлюються з пропозиціями і оплачують річні абонементи.

 

Особливості просування сайту фітнес-клубу

Розкрутка фітнес-послуг - складний процес, в ході якого беруться до уваги різні моменти:

 • технічна оптимізація - тут важлива швидкість завантаження сайту, наявність мобільної версії для смартфонів/планшетів, відсутність помилок;
 • планомірність в нарощуванні посилальної маси - продуманість і грамотність. Щоб отримати результат, потрібно використовувати вічні і тимчасові посилання з різними анкорами;
 • комерційні чинники - вказівка ​​цін на послуги, можливість покупки карти клубу в онлайн-режимі, замовлення зворотного дзвінка, спілкування через месенджер, розділ зі знижками;
 • якісний контент - з метою поліпшення позицій сайту фітнес-клубу в пошукових системах створюються унікальні тексти з ключовими словами. Для попадання в ТОП видачі контент публікується регулярно;
 • проведення рекламних кампаній - на сайті і в соцмережах розміщується інформація про акції, про цікаві пропозиції. Додатково здійснюється поштова розсилка.

 

Як допоможе розкрутка сайту фітнес-клубу?

 • icon
  ЗАЛУЧАЄ
  ЦІЛЬОВИХ ВІДВІДУВАЧІВ
  НА САЙТ
 • icon
  ДОПОМАГАЄ ЗАЙНЯТИ
  ТОП ПОЗИЦІЇ
  У ПОШУКОВІЙ ВИДАЧІ
 • icon
  ЗНИЖУЄ ВАРТІСТЬ
  КОНВЕРСІЇ І ВИТРАТ
  НА РЕКЛАМУ
 • icon
  ДОЗВОЛЯЄ ЗБІЛЬШИТИ
  КІЛЬКІСТЬ ПРОДАЖ
  І ОХОПЛЕННЯ РИНКУ
 • icon
  ДАЄ МАЛЕНЬКИМ
  КОМПАНІЯМ ПЕРЕВАГУ
  ПЕРЕД ВЕЛИКИМИ
 • icon
  ДАЄ
  Довгостроковий
  РЕЗУЛЬТАТ
Замовити послугу
"SEO просування сайту фітнес клубу"
Залиште свій телефон та ім'я, і наші фахівці зв'яжуться з вами для подальшої консультації.

що входить у просування сайту фітнес-клубу?

Розкрутка сайту тренажерного залу проводиться в кілька етапів:

 • Аудит - оцінюється ефективність функціонування сайту і юзабіліті, виявляються технічні помилки.
 • Розробка стратегії поліпшення видимості сайту в пошукових системах - підбираються ключові запити, створюються нові сторінки, збільшується посилальна маса.
 • Моніторинг ситуації та щотижнева звітність - фахівці компанії «InfoUnion» аналізують SEO-показники ефективності сайту і працюють над їх поліпшенням.

 

Ціни і терміни

     Замовте просування сайту фітнес-клубу і виберіть тариф, виходячи зі свого бюджету. Для розкрутки локального сервісу у нас є все необхідне: професіоналізм, досвід, бажання бути кращими. Ціни на послуги прийнятні. Остаточна вартість реалізації проекту визначається після обговорення всіх деталей. Пошукова оптимізація сайту виконується за короткі терміни. Ми відповідально ставимося до своєї роботи і гарантуємо хороші результати.

Наші клієнти

Хочете такий же результат?

Виберіть послугу