Просування сайту банку

Просування сайту банку - комплекс інструментів інтернет-маркетингу, за допомогою яких збільшується кількість клієнтів і поліпшується репутація компанії. Якщо Вам цікава така послуга, зверніться до нас! Фахівці агентства «InfoUnion» розробляють чіткий план дій і грамотно реалізують поставлені завдання. Підсумок співпраці з нами - зростання конверсій з реклами, потрапляння у ТОП видачі пошукових систем, нові можливості для розвитку!

Навіщо SEO-просування сайту банку?

     Розкрутка сайту в Google потрібна для того, щоб виділитися серед інших і завоювати довіру. У банківській сфері висока конкуренція. Всі компанії - сильні гравці, які приділяють багато уваги інтернет-маркетингу. Щоб їх обігнати, потрібна допомога досвідчених професіоналів. Фахівці «InfoUnion» проводять конкурентний аналіз і виявляють чужі помилки. Вони використовують ефективні інструменти і джерела залучення клієнтів.

 

Особливості просування сайту банку

     Головна особливість в тому, що інтернет просування сайтів не обмежується збільшенням ЦА і зростанням позицій у видачі пошукових систем. Додатково проводиться робота по поліпшенню репутації грошово-кредитної організації і по формуванню образу надійного партнера.

Для досягнення високих результатів у просуванні сайту банку виконується ряд важливих дій:

 • підбір тематичних запитів - ключові слова, за якими клієнти знаходять банківські сайти;
 • написання унікальних текстів - на веб-ресурсі регулярно публікується корисний контент. Це опис банківських послуг, експертні матеріали, новини;
 • SEO-оптимізація сторінок - обов'язковий процес, за допомогою якого поліпшується ранжування сайту в пошуковій системі і збільшується вхідний трафік;
 • зручність користування сайтом - продумана структура, зрозуміла навігація, функціональність;
 • використання різних видів рекламних оголошень - наприклад, контекстної реклами. Це оголошення, які показуються з урахуванням ЦА, контекстом сторінок;
 • поліпшення якості сайту - технічна онлайн-підтримка, форма замовлення послуг, сервіс розрахунку відсотків по кредиту.

Як допоможе розкрутка сайту банку?

 • icon
  ЗАЛУЧАЄ
  ЦІЛЬОВИХ ВІДВІДУВАЧІВ
  НА САЙТ
 • icon
  ДОПОМАГАЄ ЗАЙНЯТИ
  ТОП ПОЗИЦІЇ
  У ПОШУКОВІЙ ВИДАЧІ
 • icon
  ЗНИЖУЄ ВАРТІСТЬ
  КОНВЕРСІЇ І ВИТРАТ
  НА РЕКЛАМУ
 • icon
  ДОЗВОЛЯЄ ЗБІЛЬШИТИ
  КІЛЬКІСТЬ ПРОДАЖ
  І ОХОПЛЕННЯ РИНКУ
 • icon
  ДАЄ МАЛЕНЬКИМ
  КОМПАНІЯМ ПЕРЕВАГУ
  ПЕРЕД ВЕЛИКИМИ
 • icon
  ДАЄ
  Довгостроковий
  РЕЗУЛЬТАТ
Замовити послугу
"SEO просування сайту банку"
Залиште свій телефон та ім'я, і наші фахівці зв'яжуться з вами для подальшої консультації.

Комплекс робіт, які проводяться при просуванні сайту банку

Головні етапи нашої співпраці:

 • Аудит сайту банку - оцінка відповідності веб-ресурсу вимогам, при дотриманні яких збільшується трафік і поліпшуються позиції за ключовими словами. На цьому етапі аналізується контент і контрольний профіль, виконується перевірка на помилки.
 • Розробка стратегії просування банківських послуг - щоб результат відповідав очікуванням, впроваджуються раціональні рішення. До них відноситься наповнення сайту тематичним контентом, розміщення посилань на авторитетних ресурсах, SEO-оптимізація сторінок.
 • Контроль над просуванням банківського сайту - аналізуються показники якості рекламних кампаній і пошукової оптимізації. При необхідності стратегія коригується і використовуються нові запити, пов'язані зі сферою діяльності компанії.

 

Ціни і терміни

     Розкрутка сайту банку - комплексна послуга, спрямована на формування позитивного іміджу організації, на залучення нових клієнтів, на збільшення продажів. Для такої мети співробітники digital-агентства використовують різні джерела трафіку і перевірені методи просування сайту.

     Зв'яжіться з нами і дізнайтеся ціни, а також терміни на реалізацію проекту! Ми проаналізуємо ситуацію і розробимо ефективну стратегію. В ході роботи будуть враховані особливості просування сайту банку і Ваші побажання!

Наші клієнти

Хочете такий же результат?

Виберіть послугу