Проcування сайту автошколи

Ви хочете збільшити кількість учнів для навчання водінню транспортних засобів? Для цього потрібно зайняти перші позиції у видачі пошукових систем і заявити про себе. Ми Вам у цьому допоможемо. Просування сайту автошколи - робота, якій фахівці «InfoUnion» приділяють максимум уваги. Для досягнення високих результатів використовуються надійні методи розвитку компанії. Через короткий час рівень впізнаваності автошколи підвищується, а кількість записів на курси водіння збільшується. Це сприяє процвітанню бізнесу і отриманню стабільного прибутку!

Навіщо SEO-просуваннясайту автошколи?

     Потенційні клієнти, яких цікавить навчання водінню транспортних засобів, багато часу проводять в інтернеті. Саме там їх потрібно шукати і залучати на курси. При просуванні автошколи задіюються різні канали залучення трафіку: рекламні оголошення, контент з ключовими запитами, e-mail-маркетинг. При грамотному застосуванні таких інструментів спостерігається активний розвиток сайту автошколи. Це нові учні, впізнаваність бренду, високі позиції веб-ресурсу в пошуковій видачі.

     Просування сайту автошколи - можливість отримання додаткового прибутку за рахунок збільшення цільової аудиторії. Це важливий момент для всіх освітніх установ, від якого залежить розмір доходу. Якщо автошкола в місті одна, можна розраховувати на якусь кількість учнів. А якщо установ кілька? Тоді просування сайту в Google є обов'язковим. Потрібно розповісти про себе в інтернеті і показати вигідні сторони. Клієнти побачать, що Ви краще за інших, і запишуться на курси водіння!

Як допоможе розкрутка сайту автошколи?

 • icon
  ЗАЛУЧАЄ
  ЦІЛЬОВИХ ВІДВІДУВАЧІВ
  НА САЙТ
 • icon
  ДОПОМАГАЄ ЗАЙНЯТИ
  ТОП ПОЗИЦІЇ
  У ПОШУКОВІЙ ВИДАЧІ
 • icon
  ЗНИЖУЄ ВАРТІСТЬ
  КОНВЕРСІЇ І ВИТРАТ
  НА РЕКЛАМУ
 • icon
  ДОЗВОЛЯЄ ЗБІЛЬШИТИ
  КІЛЬКІСТЬ ПРОДАЖ
  І ОХОПЛЕННЯ РИНКУ
 • icon
  ДАЄ МАЛЕНЬКИМ
  КОМПАНІЯМ ПЕРЕВАГУ
  ПЕРЕД ВЕЛИКИМИ
 • icon
  ДАЄ
  Довгостроковий
  РЕЗУЛЬТАТ
Замовити послугу
"SEO просування сайту автошколи"
Залиште свій телефон та ім'я, і наші фахівці зв'яжуться з вами для подальшої консультації.

Особливості просування
сайту автошколи

     Для досягнення поставленої мети важливі такі нюанси:

 • контент - просування автошколи і підтримка неможливі без корисної інформації. На сторінках сайту розміщуються експертні матеріали: статті, відповіді на часті запитання, опис категорій занять;
 • форма зворотного зв'язку - зручний спосіб спілкування з клієнтами. Добре, коли на курси можна записатися в онлайн-режимі;
 • SEO-оптимізація - 80% переходів на сайт здійснюється з пошукової системи. Для зростання цільового трафіку створюються тексти з тематичними запитами.

Основні етапи роботи по просуванню сайту автошколи

     Digital-агентство «InfoUnion» - команда професіоналів, які розуміються на тонкощах просування сайтів. Розкрутка автошколи здійснюється за налагодженою схемою:

 • SEO-аудит - на початковому етапі просування автошколи аналізуються матеріали, розміщені на сайті, виявляються технічні помилки, виконується повна перевірка посилального профілю.
 • Розробка стратегії просування - після розбору всіх питань збирається семантичне ядро, виконується внутрішня оптимізація, розміщуються посилання на сторонніх ресурсах. Щоб сайт почав працювати і приносити прибуток, необхідний якісний контент, який відповідає вимогам пошукових систем. Тексти розміщуються на інтернет-ресурсі з встановленою періодичністю.
 • Технічна підтримка - оперативно вирішуються всі питання і забезпечується стабільна робота сайту.

Ціни і терміни

     Розкрутка автошколи - маркетингові заходи, що розробляються для кожного проекту в індивідуальному порядку. Фахівці інтернет-агентства «InfoUnion» планомірно вирішують поставлені завдання, контролюють всі параметри. Ціни на послуги та терміни залежать від обсягу роботи. Ми завжди націлені на найкращий результат. Тому пошукова оптимізація приносить величезну користь: збільшення кількості учнів, розширення бізнесу, постійний прибуток!

Наші клієнти

Хочете такий же результат?

Виберіть послугу