Просування інтернет-магазину квітів

Квітковий бізнес належить до найприбутковіших. Як же зайняти своє місце в цій ніші та домогтися успіху? Просування сайту квітів за допомогою фахівців «ІнфоЮніон» – ефективне рішення! Ми розкручуємо сайти відразу за кількома параметрами. Ви можете розглянути кейси та переконатися у нашому професіоналізмі. Для досягнення максимальних результатів використовуються перевірені методи. Це контекстна реклама, створення тематичного контенту з ключовими фразами, робота по формуванню позитивного іміджу компанії.

Навіщо SEO просування сайту квітів?

     Зверніться до нас і розкрийте можливості свого бізнесу! Замовивши просування магазину квітів у нас, Ви досягнете поставленої мети. Ми розкручуємо сайти з урахуванням специфіки діяльності компанії.

В даному випадку беруться до уваги наступні моменти:

 • привабливість – колір та оформлення сайту повинні позитивно впливати на відвідувачів;
 • зручність для покупців – тут важлива ретельно опрацьована структура. Наприклад, можна класифікувати квіти за типом букетів, по виду рослин, кому призначається букет, для якого приводу;
 • якісна візуалізація – на сторінках сайту розміщуються барвисті фотографії букетів;
 • просування за ключовими фразами – створюються тексти для залучення ЦА, для збільшення трафіку. У блозі публікуються корисні статті: які квіти дарувати взимку/влітку, що дарують на весілля;
 • інформативність – питання покупців розкриваються у розділах «Оплата», «Доставка», «Контакти».

 

Основні етапи робіт

     Розкрутка квіткового магазину в Києві – розвиток бізнесу у Всесвітній мережі, залучення великої кількості клієнтів, збільшення частки на ринку. Це комплексний процес, у якому важлива планомірність і цілеспрямованість.

Він складається з декількох основних етапів:

1. SEO-аудит – початок роботи над просуванням магазину доставки букетів. На цьому етапі виявляються помилки та усуваються всі проблеми. Також аналізується контент і контрольний профіль. В обов'язковому порядку перевіряється ранжування сайту в пошукових системах.

2. Розробка стратегії – важливий момент розкрутки квіткового магазину з нуля. Фахівці формують семантичне ядро, створюються статті з ключами, публікується контент на сайті, збільшується кількість зовнішніх посилань.

3. Закріплення отриманих результатів – моніторинг позицій інтернет-магазину, відстеження конкурентного середовища, оперативне внесення змін.

Як допоможе розкручування інтернет-магазину квітів?

 • icon
  ЗАЛУЧАЄ
  ЦІЛЬОВИХ ВІДВІДУВАЧІВ
  НА САЙТ
 • icon
  ДОПОМАГАЄ ЗАЙНЯТИ
  ТОП ПОЗИЦІЇ
  У ПОШУКОВІЙ ВИДАЧІ
 • icon
  ЗНИЖУЄ ВАРТІСТЬ
  КОНВЕРСІЇ І ВИТРАТ
  НА РЕКЛАМУ
 • icon
  ДОЗВОЛЯЄ ЗБІЛЬШИТИ
  КІЛЬКІСТЬ ПРОДАЖ
  І ОХОПЛЕННЯ РИНКУ
 • icon
  ДАЄ МАЛЕНЬКИМ
  КОМПАНІЯМ ПЕРЕВАГУ
  ПЕРЕД ВЕЛИКИМИ
 • icon
  ДАЄ
  Довгостроковий
  РЕЗУЛЬТАТ
Замовити послугу
"Просування інтернет-магазину квітів"
Залиште свій телефон та ім'я, і наші фахівці зв'яжуться з вами для подальшої консультації.

Ціни і терміни

     Просування квіткового магазину – нові можливості для торгівлі та розширення клієнтської бази. Скористайтеся нашими послугами та дізнайтеся ціни на розкрутку сайту. Вартість і терміни розраховуються індивідуально. Такі параметри залежать від обсягу завдань (створення контенту, розміщення зовнішніх посилань, виправлення технічних помилок).

     Професіонали агентства «InfoUnion» гарантують високі результати. З нами Ви отримаєте в рази більший дохід і займете лідируючі позиції у своїй ніші!

Наші клієнти

Хочете такий же результат?

Виберіть послугу