Просування інтернет-магазину книг

Розкрутка книгарні – інструмент для залучення цільової аудиторії та розширення клієнтської бази. Якщо ніяка робота по просуванню не проводиться, бізнес не розвивається. У жорстких умовах конкуренції це непрощенна помилка. Для досягнення результатів у бізнесі необхідна допомога кваліфікованих фахівців. Ви можете скористатися нашими послугами і збільшити продажі книг, електронних версій в інтернеті! Для цього ми докладаємо максимум зусиль.

Навіщо SEO просування сайту книгарні?

     Любителі книг все рідше відвідують звичайні магазини і частіше роблять покупки в онлайн-режимі. Як зробити так, щоб вони помітили Ваш сайт і стали постійними клієнтами? Для цього і необхідно просування книгарні. За допомогою професіоналів веб-студії «InfoUnion» сайт займає провідні позиції у видачі пошукової системи Google, продукція користується попитом, формується позитивний імідж. Ринок збуту розширюється: наші клієнти продають книги не тільки у своєму місті, а й по всій країні.

 

Особливості просування сайту книгарні

Розкрутка інтернет-магазину з продажу книг і електронних версій повинна бути комплексною. Ми вміємо відкривати і просувати сайти з нуля, тому нам довіряють завдання різної складності. При виконанні роботи по поліпшенню позицій веб-ресурсу і збільшенню продажів у Всесвітній мережі важливі такі особливості:

 • адаптивна верстка – сайт повинен підлаштовуватися під розмір будь-якого девайса. Це ключовий аспект для користувачів смартфонів, планшетів;
 • поділ товарів на категорії – бестселери, художня література, детективи, книги для дітей, любовні романи, саморозвиток. При чіткій структурі відвідувач швидко ознайомлюється з асортиментом і вибирає категорію книг, що цікавлять;
 • функціональність сайту – оптимальна структура: каталог, видавництва, оплата і доставка, про компанію, графік роботи, система лояльності. Щоб відвідувачі залишалися на сайті, створюються продумані веб-проекти;
 • зручність – прочитання кількох сторінок в онлайн-режимі, різні формати скачування електронних книг. Контент повинен публікуватися регулярно. Додатково можна організувати email-розсилку новин, цікавих статей для клієнтів;
 • унікальний контент – сюди відносяться тексти до розділів каталогу, рецензії, анонси новинок. Також можна розповідати про видавництва, з якими працює книжковий магазин, про акції.

 

Комплекс робіт, які ми можемо робити при просуванні

     Розкрутка книгарні складається з декількох основних етапів:

1. Обговорення цілей і завдань.

2. Технічний аудит, що складається з виявлення та усунення недоліків.

3. SEO-аудит, під яким мається на увазі аналіз контенту, посилального профілю, позицій книгарні у видачі пошукових систем.

4. Розробка стратегії та створення плану робіт: формування семантичного ядра, публікація текстів з ключовими фразами, нарощування посилальної маси.

5. Комплексне використання інструментів просування книгарні: контекстна реклама, пошукова оптимізація, реклама в соціальних мережах.

Як допоможе розкручування книжкового інтернет-магазину?

 • icon
  ЗАЛУЧАЄ
  ЦІЛЬОВИХ ВІДВІДУВАЧІВ
  НА САЙТ
 • icon
  ДОПОМАГАЄ ЗАЙНЯТИ
  ТОП ПОЗИЦІЇ
  У ПОШУКОВІЙ ВИДАЧІ
 • icon
  ЗНИЖУЄ ВАРТІСТЬ
  КОНВЕРСІЇ І ВИТРАТ
  НА РЕКЛАМУ
 • icon
  ДОЗВОЛЯЄ ЗБІЛЬШИТИ
  КІЛЬКІСТЬ ПРОДАЖ
  І ОХОПЛЕННЯ РИНКУ
 • icon
  ДАЄ МАЛЕНЬКИМ
  КОМПАНІЯМ ПЕРЕВАГУ
  ПЕРЕД ВЕЛИКИМИ
 • icon
  ДАЄ
  Довгостроковий
  РЕЗУЛЬТАТ
Замовити послугу
"Просування інтернет-магазину книг"
Залиште свій телефон та ім'я, і наші фахівці зв'яжуться з вами для подальшої консультації.

Ціни і терміни

     Замовте просування книгарні в агентстві «ІнфоЮніон» і скористайтеся новими можливостями для розвитку! Розкажіть нам про завдання, які необхідно вирішити. Ми сформуємо ціни на послуги і визначимо терміни розкрутки сайту. Для отримання максимальних результатів у нас є досвід відкриття і просування книгарень, ефективні способи та цілеспрямованість!

Наші клієнти

Хочете такий же результат?

Виберіть послугу